صفحه 151 از 317 نخستنخست ... 51101141142143144145146147148149150151152153154155156157158159160161201251 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,501 تا 1,510 , از مجموع 3167

موضوع: مسائل مربوط به پذیرش فرصت مطالعاتی (قوانین در پست اول)

پیش فرض پاسخ : فرصت کوتاه مدت مطالعاتی 6 ماه وزارت علوم

نقل قول نوشته اصلی توسط muhammedpour نمایش پست ها
    باسلام. میشه لطف کنید و فرمت این نامه هایی رو که فرستادید به اساتید خارجی رو برای من بفرستید
    پست هایی در این رابطه در همین تاپیک نوشته شده. صفحه 60 ، صفحه 99 ، صفحه 102، صفحه 128، صفحه 136 رو نگاه کنید...

Junior Member

سلام دوستان
    من برای فرصت اومده ام آمریکا چون بورسیه نبودم نصف هزینه رو بهم دادن فقط من چون وقت نداشتم ارز رو از تهران گرفتم و راهی اینجا شدم الان برا گرفتن پول از دانشگاهم خانواده ام دقیقا باید چیکار کنند یکی میشه راهنمایی کنه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط saba3 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برای فرصت اومده ام آمریکا چون بورسیه نبودم نصف هزینه رو بهم دادن فقط من چون وقت نداشتم ارز رو از تهران گرفتم و راهی اینجا شدم الان برا گرفتن پول از دانشگاهم خانواده ام دقیقا باید چیکار کنند یکی میشه راهنمایی کنه؟
    من نمیدونم اما از پست های همین تالار بر میاد که قبلاً باید به خانواده تون وکالت داده باشید...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Risky نمایش پست ها
    من نمیدونم اما از پست های همین تالار بر میاد که قبلاً باید به خانواده تون وکالت داده باشید...
    وکالت دادم اما روندش در دانشگاه چه جوری هست؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به فرصت مطالعاتی 6 ماهه (وزارت علوم + وزارت بهداشت)

سلام
    من میخام برای فرصت مطالعاتی برای یه استاد تو ژاپن نامه بزنم. اینجا دیدم که میشه استاد خارجی رو هم به عنوان استاد راهنما تعریف کرد، من هنوز آزمون جامع رو ندادم و ی کلیتی برای موضوع پروپوزال تعریف کردم یعنی در حد دو کلمه
    البته مطالعات رو انجام دادم و تدوین پروپوزال مونده برا بعد آزمون جامع.
    حالا مشکل من اینه که میخام با این استاد صحبت کنم که پروژه ام رو تعریف کنم چی باید بنویسم. نمونه نامه های فرصت مطالعاتی رو دیدم یه نمونه نامه میخام که به استاد بگم میخام تو این زمینه که شما کار کردید کار کنم و بیا استاد راهنمام بشو که که منم بیام اونجا کار آزمایشگاهی انجام بدم. میشه کمکم کنید.

مرسی

سلام دوستان

من فرصت مطالعاتی به کشور آمریکا اومدم و الان با توجه به اتمام دوره، به استادم میگم گویا وزارت علوم ما نامه ای میخواد که من اینجا بودم و این داستانا. با توجه به اینکه به من گفت من یه همچین چیزی تا حالا ننوشتم و خودت بنویس به من بده ببینم چیه داستان، کسی از دوستان تجربه ای در این زمنیه داره که بتونه مثلاً اسکنی یا هر چیزی که در این زمینه به من دیدی بده. ممنون میشم اگه سریع در این زمنیه من را راهنمایی کنید چون ترم هم رو به اتمام هست و اینجا هم استاید قصد سفر دارند....

با سپاس فراوان

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid_delpiero نمایش پست ها
    سلام دوستان

من فرصت مطالعاتی به کشور آمریکا اومدم و الان با توجه به اتمام دوره، به استادم میگم گویا وزارت علوم ما نامه ای میخواد که من اینجا بودم و این داستانا. با توجه به اینکه به من گفت من یه همچین چیزی تا حالا ننوشتم و خودت بنویس به من بده ببینم چیه داستان، کسی از دوستان تجربه ای در این زمنیه داره که بتونه مثلاً اسکنی یا هر چیزی که در این زمینه به من دیدی بده. ممنون میشم اگه سریع در این زمنیه من را راهنمایی کنید چون ترم هم رو به اتمام هست و اینجا هم استاید قصد سفر دارند....

با سپاس فراوان
    نامه چيز خاصي نيست شما يه چيزي براش بنويس اونهم يكم ويرايش ميكنه و بعدشم تاييد
    چيزي كه تو نامه مياد اينه كه مثلا شما از اين تاريخ تا اين تاريخ اينجا بودي و در مورد اين مساله تحقيق كردي و يه خط هم در مورد كاري كه اونجا انجام دادي داخلش ذكر ميشه

با عرض سلام و ادب خدمت دوستان عزیز

دو تا سوال داشتم از دوستان گرامی:

-1اگر در دعوتنامه برای فرصت مطالعاتی فاند ذکر شده باشد، این از نظر وزارت علوم مشکل دارد؟ یعنی اینکه ممکن است بگویند چون شما از کانادا داری فاند می گیری ما به شما کمک هزینه نمی دهیم؟ آیا دوستی تجربه ای در این مورد داره؟

-2 آیا بخاطر مسائل تاخیر در صدور ویزا و... می توان همزمان هم برای ویزا اقدام کرد و هم کار های اداری فرصت مطالعاتی را دنبال کرد؟ یعنی قبل از اینکه حتی نامه ی حمایت مالی را گرفت بصورت شخصی ویزا بگیریم و بعدا(بعد از گرفتن نامه ی حمایت مالی) جهت گرفتن کمک هزینه، ویزا رو به وزارت علوم ارائه دهیم؟

بسیار ممنون میشم اگه بتونم هر چه زودتر جواب دوستان را داشته باشم.

با سلام به همه دوستان

من برای اسپانیا می خوام اقدام کنم ولی دانشگام توی گروه ب وزارت علومه. می خواستم ببینم اگه گروه آموزشی دانشگام تائید کنه وزارتم تائید می کنه؟ چون قبلا توی یکی از این پست ها خوندم که خانم اکبری یه همچین چیزی گفته بود. آخه هر چی زنگ میزنم از خودش بپرسم بر نمی داره. ممنون میشم جواب منو بدین.

Junior Member

سلام دوستان
    من میخوام به یک استادی که تو زمینه کاری مشترکی با هم هستیم برای فرصت مطالعاتی ایمیل بزنم. فقط یه سوالی برام پیش لومده این دعوتنامه ای که استاد میفرسته الکترونیک هست یا به آدرس پستی میفرسته؟؟ یعنی وزارتخونه کدومش را میخواد؟؟؟
    خیلی ضروریه ممنون میشم اگه کسی جوابم را بده.
    مرسی

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)