صفحه 16 از 317 نخستنخست ... 6789101112131415161718192021222324252666116 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 3167

موضوع: مسائل مربوط به پذیرش فرصت مطالعاتی (قوانین در پست اول)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فرصت کوتاه مدت مطالعاتی 6 ماه وزارت علوم

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa1k1 نمایش پست ها
    سلام. میشه بیشتر توضیح بدین منظورشون از این نامه چیه؟ یعنی این نامه حاوی چی باید باشه که وزارت قبول کنه ممنون.
    افرادي كه پارسال تشكيل پرونده دادند بايد براي امسال نامه اي از دانشگاه ببرند كه در ان دانشگاه با انجام فرصت در امسال موافق است.

Junior Member

آهاي ايها الناس، كسي خبر از وازرتخانه نداره ؟ مشكل بودجه حل نشده؟ پرونده‌ها هنوز راكده؟ آخه تا كي؟

تورو خدا بچه هاي كه تهران هستند پيگيري كنند، يه سري آنجا بزنند اگه خبريه به ما هم اطلاع بديد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط majid48 نمایش پست ها
    آهاي ايها الناس، كسي خبر از وازرتخانه نداره ؟ مشكل بودجه حل نشده؟ پرونده‌ها هنوز راكده؟ آخه تا كي؟

تورو خدا بچه هاي كه تهران هستند پيگيري كنند، يه سري آنجا بزنند اگه خبريه به ما هم اطلاع بديد.
    من صبح با خانم اکبری صحبت کردم. فرمودند که به من دیگه ربط نداره چون نه ریال هست نه دلار!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! یه شماره داد بهم که تماس بگیرم . بعد از چند بار حواله دادن شماره ها به هم از آخر به این شماره رسیدم88319699. منتهی یا بر نمیدارن یا مشغوله!! شما هم تلاش بکن با این خط تماس بگیری اگه اطلاعاتی در اوردی منو هم بی خبر نزار.

Junior Member

سلام
    روز دو شنبه وزارت علوم بودم حدود نیم ساعت باهاشون صحبت کردم، متاسفانه شرایط کاملا ناامید کنندست. خلاصه صحبت های وزارت علوم اینه:

1- بودجه 6 ماهه اول سال تموم شده، معلوم نیست چه زمانی تامین مالی شه
    2- بانک مرکزی ارز در اختیار وزارت علوم قرار نداده و هیج قولی هم نداده که کی تامین میکنه
    3- در مورد اینکه تا کی این وضعیت ادامه داره و باید منتظر بود هیچ نظری ندارند و صراحتا گفتند که خوشبین نیستیم
    4- دو پیشنهاد دادند: 1- بیخیال فرصت شیم، 2 با هزینه شخصی و با دلار آزاد بریم وقتی برگشتیم "اگر" بودجه داشتند معادل ریالی پرداخت می کنن
    5- از اینکه چنین شرایطی پیش اومده ابراز تاسف کردند و گفتند که از طریق وزیر در حال پیگیری هستند

Senior Member m_rond آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa196 نمایش پست ها
    سلام
    روز دو شنبه وزارت علوم بودم حدود نیم ساعت باهاشون صحبت کردم، متاسفانه شرایط کاملا ناامید کنندست. خلاصه صحبت های وزارت علوم اینه:

1- بودجه 6 ماهه اول سال تموم شده، معلوم نیست چه زمانی تامین مالی شه
    2- بانک مرکزی ارز در اختیار وزارت علوم قرار نداده و هیج قولی هم نداده که کی تامین میکنه
    3- در مورد اینکه تا کی این وضعیت ادامه داره و باید منتظر بود هیچ نظری ندارند و صراحتا گفتند که خوشبین نیستیم
    4- دو پیشنهاد دادند: 1- بیخیال فرصت شیم، 2 با هزینه شخصی و با دلار آزاد بریم وقتی برگشتیم "اگر" بودجه داشتند معادل ریالی پرداخت می کنن
    5- از اینکه چنین شرایطی پیش اومده ابراز تاسف کردند و گفتند که از طریق وزیر در حال پیگیری هستند
    سلام
    نمی دونین برای هزینه شخصی، نامه واسه ارز دولتی می دن یا نه؟ منظورم اینه که نامه بدن که دلار را با نرخ دولتی بخریم و با هزینه خودمون بریم.
    Never Say Never

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط m_rond نمایش پست ها
    سلام
    نمی دونین برای هزینه شخصی، نامه واسه ارز دولتی می دن یا نه؟ منظورم اینه که نامه بدن که دلار را با نرخ دولتی بخریم و با هزینه خودمون بریم.
    دقیقا همین سوالو از خانم آتشی پرسیدم، گفتن فعلا به هیچ عنوان امکان صدور نامه واسه بانک مقدور نیست، باید با هزینه شخصی و دلار آزاد اقدام کرد

سلام آقا حسام. منم فردوسی هستم نامه های وزارت رو هم که ساپورت میکنن از آقای سالم گرفتم. فقط یه سوال ؟ من واسه مدرک زبان همون TELP خودمونو دادم به اقای سالم. بعدا تو وزارت موقعی که میخوانن نامه های اصلی دریافت ارز و بلیط بدن اونجا دوباره مدرک زبانو میخوان؟
    مدرک زبانو از من دفعه اولی که رفته بودم وزارت خواستن. در واقع وزارت هم مدرک زبانو میخواد.

Junior Member

ممنون. شما همون TELP رو دادی؟ قبول میکنن اونو یا نه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط heesamm نمایش پست ها
    مدرک زبانو از من دفعه اولی که رفته بودم وزارت خواستن. در واقع وزارت هم مدرک زبانو میخواد.
    ممنون. شما همون TELP رو دادی؟ قبول میکنن اونو یا نه؟ چون من به خانم اکبری صحبت کردم گفت اگه بودجه بیاد فقط کپی پاسپورت و کپی ویزا رو میخواد و حرفی از ارائه مجدد مدرک زبان نزد.

ممنون. شما همون TELP رو دادی؟ قبول میکنن اونو یا نه؟ چون من به خانم اکبری صحبت کردم گفت اگه بودجه بیاد فقط کپی پاسپورت و کپی ویزا رو میخواد و حرفی از ارائه مجدد مدرک زبان نزد.
    نه من MCHE دادم. از من فقط یه بار مدرک زبان گرفتن و گذاشتم تو پروندم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)