صفحه 167 از 317 نخستنخست ... 67117157158159160161162163164165166167168169170171172173174175176177217267 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,661 تا 1,670 , از مجموع 3167

موضوع: مسائل مربوط به پذیرش فرصت مطالعاتی (قوانین در پست اول)

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    ریاضی محض دانشگاه صنعتی شریف

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به پذیرش فرصت مطالعاتی 6 ماهه (وزارت علوم + وزارت بهداشت)

نقل قول نوشته اصلی توسط pesarak8 نمایش پست ها
    سلام
    من حدود دو ماه پیش برای فرصت مطالعاتی تشکیل پرونده دادم همه مدارک از جمله دعوتنامه دانشگاه و تعهد محضری که دو تا ضامن کارمند امضا کردند رو هم فرستادم و برام نامه حمایت مالی صادر شده که البته اون نامه هیچ ارزشی نداره. حالا هفته پیش خانومه از سازمان دانشجویان زنگ زده میگه بیاید یه فرم تعهد نامه هست امضا کنید؟!! هرچی پرسیدم این تعهد واسه چیه حاضر نشد توضیح بده و بازم حرف خودشو میزد و بعدشم قطع کرد دیگه هم تلفونو جواب بنداد. قضیه این فرم تعهدنامه چیه؟ مگه نباید واستم هر وقت ویزام اومد برم و حواله ارز رو بگیرم؟ من چون ساکن تهران نیستم نمیتونم واسه هر کار کوچیکی بیام تهران، میشه واستم هر وقت ویزام اومد برم و تعهد رو هم همون موقع امضا کنم یا باید حتما الان برم؟

وردی چه سالی هستید؟؟ من فکر کنم می خوان ازتون تعهد خروج بگیرید تا اخر امسال، خیلی امسال دارند سخت گیری می کنن خیلی داره نگرانم می کنه

Junior Member susan_davari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MS:Sharif University --PhD:Tarbiat Modares in (Chemical Engineerin)

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به پذیرش فرصت مطالعاتی 6 ماهه (وزارت علوم + وزارت بهداشت)

دوباره سلام به همه

می دونم درخواست گزافی هست ولی کاش میشد یکی بیاد، درست مثل یک معلم که برای بچه اول دبستانی از الف تا ب رو میگه برای بقیه توضیح بده!
    همینجا قول میدم به خودم که ان شاء الله اگر جزو کسایی بودم که تونستم فرصت بگیرم و برم، وقتی ونور بودم یه روز بشینم برای همه توضیح بدم! از ب بسم الله تا ن پایان! واو به واوشو بیام بگم!

البته میدونم شرایط افراد مختلف با هم فرق میکنه هاااااااا برای همین همه فقط کلی توضیح میدن ولی خوب کاش میشد بازم جزئی تر میگفتن! البته نکات خیلی خوب از خوندن این 20-30 تا صفحه ای که از این فروم خوندم دستگیرم شد ولی خوب خیلی سوالات هم هنوز برام حل نشده باقی مونده!

حالا من به شماره میپرسم! لطفتون رو به دیده منت پذیرا هستم اگر هریک از شماها به آونها در صورت اطلاع جواب بدید:

1-کسی هست که فرصت گرفته باشه و بتونه متن نامه ای رو که فرستاده قبلاً به استادش و پذیرش شده برای من و بعضی از دوستانی که مثل من بی اطلاعن اینجا بذاره؟

2-اگر از وزارت علوم پول نخوایم آیا برای رفتن دردسرش کمتر میشه؟ (از این بابت عرض میکنم که برای من این رفتنه خیلی خیلی مهمه و حاضرم حتی هزینش رو هم خودم بدم!)

3-من که دانشجوی تربیت مدرس هستم و دانشجوی مهندسی شیمی، این دکتر کوکبی معاون پژوهش خیلی سخت میگیره و میگن حتی از ویزا گرفتن سختتره!، اون وقت ما باید یک مقاله چاپ شده یا در حال چاپ هم داشته باشیم، به نظرتون من تقریباً آذر سال دیگه برای فرصت اقدام کنم (اواسط ترم 5) دیر نیست؟ از لحاظ طول کشیدن مراحل بعدش میگم؟

4-برای کسایی که مثل من متأهل هستیم و بچه داریم آیا باید تو نامه ای که به استادمون مینویسیم قید بشه که ما شرایطمون چیه؟

تشکر ویژه از تمام دوستانی که وقت میذارن و به سوالات بقیه دوستانشون جواب میدن!

Junior Member susan_davari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MS:Sharif University --PhD:Tarbiat Modares in (Chemical Engineerin)

بله من یک سوال دیگه مطرح کردم که ظاهراً گفتن نامربوطه! حالا البته من نفهمیدم چرا نامربوطه!!!!!!!!!!!!!!!

من یخوام بدونم کسی شده برای فرصت اقدام کرده باشه و استادش بتونه استاد مشاور تزش باشه یا نه؟

چون من تا شش ماه دیگه وقت تعیین استاد مشاور دارم و از اونجایی که دانشکده ما خیلی خیلی بد اجازه میده که بچه ها برن فرصت! من میخوام ببینم اگه اجازه همچین کاری داشته باشیم من با یک استاد صحبت کنم و بگم هم استاد مشاورم بشه و هم بذاره 6 ماه برم پیشش!

(لطفاً حذف نکنید! باور کنید مرتبط هست با همین گرفتن پذیرش برای فرصت!!!!!! )

Junior Member

سلام کسی از زمان پرداخت هزینه بلیط برای فرصت اطلاع داره؟ و اینکه آیا وزارت هزینه بیمه را نیز تقبل میکنه یا نه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsenaaa نمایش پست ها
    سلام کسی از زمان پرداخت هزینه بلیط برای فرصت اطلاع داره؟ و اینکه آیا وزارت هزینه بیمه را نیز تقبل میکنه یا نه؟
    سلام
    اگه بورس باشید وزارت 4 میلیون به عنوان هزینه بیمه و بلیط میده و در غیر این صورت نصف. پرداخت هم به این صورت هیتش که سه چهار روز بعد از گرفتن ارز از بانک میاد تو حسابی که قبلا اعلام کردید. پس میشه حدودا شش هفت روز قبل سفر.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ali.kalamy نمایش پست ها
    وردی چه سالی هستید؟؟ من فکر کنم می خوان ازتون تعهد خروج بگیرید تا اخر امسال، خیلی امسال دارند سخت گیری می کنن خیلی داره نگرانم می کنه
    من ورودی مهر سال نود هستم. بله احتمال زیاد تعهد مربوط به همین موضوعه. والا اینطوری که من پرسیدم از بچه ها و تو همین فروم هم نوشته تا پارسال حتی تا اردیبهشت هم پول رو پرداخت می کردند. چه دلیلی داره که بخوان امسال سختگیری کنند؟ درسته که آیین نامه عوض شده و تا آحر ترم شش شده اما ربطی به ما نداره برای ورودی های نود و یک به بعد هستش. بعدشم ما که به موقع اقدام کردیم و تا حالا هم چند میلیون برای گرفتن پذیرش و ویزا هزینه کردیم حالا به خاطر دیر اومدن ویزا که ربطی به ما نداره بخوان پولمون رو ندن نهایت بی انصافی و بی عدالتیه. لطفا دوستانی که شرایطشون مثل منه به خصوص کسایی که واسه امریکا و کانادا اقدام کردن که پروسه ویزاش واقعا بی حساب کتاب هست تسلیم این بی عدالتی سازمان نشن و حتی اگه لازم بود دسته جمعی اعتراض کنیم که البته موثر تر خواهد بود

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    ریاضی محض دانشگاه صنعتی شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط pesarak8 نمایش پست ها
    من ورودی مهر سال نود هستم. بله احتمال زیاد تعهد مربوط به همین موضوعه. والا اینطوری که من پرسیدم از بچه ها و تو همین فروم هم نوشته تا پارسال حتی تا اردیبهشت هم پول رو پرداخت می کردند. چه دلیلی داره که بخوان امسال سختگیری کنند؟ درسته که آیین نامه عوض شده و تا آحر ترم شش شده اما ربطی به ما نداره برای ورودی های نود و یک به بعد هستش. بعدشم ما که به موقع اقدام کردیم و تا حالا هم چند میلیون برای گرفتن پذیرش و ویزا هزینه کردیم حالا به خاطر دیر اومدن ویزا که ربطی به ما نداره بخوان پولمون رو ندن نهایت بی انصافی و بی عدالتیه. لطفا دوستانی که شرایطشون مثل منه به خصوص کسایی که واسه امریکا و کانادا اقدام کردن که پروسه ویزاش واقعا بی حساب کتاب هست تسلیم این بی عدالتی سازمان نشن و حتی اگه لازم بود دسته جمعی اعتراض کنیم که البته موثر تر خواهد بود

اگر کسی این تعهد را داده لطفا متنش را با جزئیات برای بچه ها بیان کنه، انشالله که مشکلی پیش نمی یاد ولی تا امسال هیچ وقت نخواستن برن وزارت علوم تعهد بدن، همیشه خود دانشگاه تعهد می گرفته تا اونجایی که من می دونم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط AbdiB نمایش پست ها
    سلام
    از دوستان کسی می دونه ساعات کاری وزارت علوم (سازمان امور دانشجویان) در ایام هفته به چه صورت هستش؟
    با تشکر
    شاید به این تاپیک مرتبط نباشه سوالتون. با این حال مثل تمام سازمان های دولتی 8-16 و البته خوب تعداد مراجعین چون زیاد هستند سعی کنین کارهاتون رو به آخر وقت نندازین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط susan_davari نمایش پست ها
    بله من یک سوال دیگه مطرح کردم که ظاهراً گفتن نامربوطه! حالا البته من نفهمیدم چرا نامربوطه!!!!!!!!!!!!!!!

من یخوام بدونم کسی شده برای فرصت اقدام کرده باشه و استادش بتونه استاد مشاور تزش باشه یا نه؟

چون من تا شش ماه دیگه وقت تعیین استاد مشاور دارم و از اونجایی که دانشکده ما خیلی خیلی بد اجازه میده که بچه ها برن فرصت! من میخوام ببینم اگه اجازه همچین کاری داشته باشیم من با یک استاد صحبت کنم و بگم هم استاد مشاورم بشه و هم بذاره 6 ماه برم پیشش!

(لطفاً حذف نکنید! باور کنید مرتبط هست با همین گرفتن پذیرش برای فرصت!!!!!! )
    سلام

دوست عزیز شاید بهتر باشه برای اینکه پاسخ بهتری به سوالتون را پیدا کنین اول با استاد خودتون صحبت کنین ببینین اصلا با این موضوع که شما مطرح کردین موافقت میکنه؟
    در ثانی آیا طبق قوانین دانشکده و دانشگاهتون شما اجازه دارین یه مشاور از اونطرف بردارین. مثلا دوستان خودم در دانشکده عمران بعد از کلی سرچ و صحبت و صرف انرژی متوجه شدند که از لحاظ قوانین این مساله مشکل داره.
    در نهایت اینکه شما باید به مساله پرداخت حق الزحمه مشاورتون و ثبتش در سیستم دانشکدتون فکر کنین، دانشکاه پرداخت خارجی داره؟ هر بار که قراره براتون امضا کنه، اسکن امضاشو میپذیره؟ خودش قبول میکنه اینجوری براتون امضا کنه؟ (حق الزحمه مشاورم خیلی کمه ها، میدونین که- مگر اینکه قبول کنه فقط در مقاله ها سهیم باشه)
    قبلا فقط در شرایطی که استاد خارجی دوست استاد داخل باشه این مورد دیده شده.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط AbdiB نمایش پست ها
    سلام
    اگه بورس باشید وزارت 4 میلیون به عنوان هزینه بیمه و بلیط میده و در غیر این صورت نصف. پرداخت هم به این صورت هیتش که سه چهار روز بعد از گرفتن ارز از بانک میاد تو حسابی که قبلا اعلام کردید. پس میشه حدودا شش هفت روز قبل سفر.
    در مورد این 4 ملیون که فرمودین مربوطه به بلیط کشورهایی مثل کانادا و آمریکا، برای اروپا 3 ملیون پرداخت بلیط رفت و بر گشت داریم که باقی توضیحات را دوستمون دادن. راستی من فکر میکردم هزینه بلیط را بعد از بازگشت بدن. چقدر خوبه که قبلش پرداخت میشه.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)