صفحه 17 از 317 نخستنخست ... 78910111213141516171819202122232425262767117 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 3167

موضوع: مسائل مربوط به پذیرش فرصت مطالعاتی (قوانین در پست اول)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فرصت کوتاه مدت مطالعاتی 6 ماه وزارت علوم

نقل قول نوشته اصلی توسط heesamm نمایش پست ها
    نه من MCHE دادم. از من فقط یه بار مدرک زبان گرفتن و گذاشتم تو پروندم
    سلام. اقا ببخشید مجدد سوال می پرسم . شما امسال تشکیل پرونده دادین یا نه؟ منظورم اینه که از طریق اقای سالم مدارکتونو دادین به وزارت یا نه خودتون بردین. چون من از طریق اقای سالم دادم TELP هم به همونا دادم. یه ماه بعد نامه وزارت خارجه و ساپورت مالیو رو که وزارت داده بود از خود سالم تحویل گرفتم. آگه TELP رو قبول نمیکردن ممکن بود نامه ساپورت مالی رو بدن همین طوری؟ واسه همین پرسیدم موقع آخر که ویزا و پاسپورت میبریم وزارت دوباره میگن مدرک زبان نشون بده یا همونی که قبلا سالم فرستاده تو پرونده هست و قبوله؟ ممنون که جواب سوالا مو میدین.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Crop growth modelling, Bonn University

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa1k1 نمایش پست ها
    سلام. اقا ببخشید مجدد سوال می پرسم . شما امسال تشکیل پرونده دادین یا نه؟ منظورم اینه که از طریق اقای سالم مدارکتونو دادین به وزارت یا نه خودتون بردین. چون من از طریق اقای سالم دادم TELP هم به همونا دادم. یه ماه بعد نامه وزارت خارجه و ساپورت مالیو رو که وزارت داده بود از خود سالم تحویل گرفتم. آگه TELP رو قبول نمیکردن ممکن بود نامه ساپورت مالی رو بدن همین طوری؟ واسه همین پرسیدم موقع آخر که ویزا و پاسپورت میبریم وزارت دوباره میگن مدرک زبان نشون بده یا همونی که قبلا سالم فرستاده تو پرونده هست و قبوله؟ ممنون که جواب سوالا مو میدین.
    نه دیگه نمیخوان دوباره ببری

Junior Member

سلام دوستان عزیز.
    من هم ویزام آمادست و منتظر ارز وزارت علوم هستم. می دونم که همه دوستان در این فروم هم وقت و هم هزینه زیادی برای فرصت مطالعاتی متحمل شدن. و خوب این به دلیل اعتماد به صحبت های مسئولین و نتایج جلساتی بود که در خرداد ماه برگزار شد. و نتیجه اعلام یک سری سهمیه برای دانشگاهها بود و صحبتی از نبود ارز نبود. ما هم با این امید به دنبال ویزا و کارهای مقدماتی رفتیم. وگرنه اگر از اول صادقانه و صریح گفته بودن ارز نیست ما هم می نشستیم سر جامون و پروژه هامون را سر و سامون می دادیم.

Junior Member

حالا نظرم این که ما حداقل صحبت هامون را به گوش مسولین برسونیم. و با ایمیل و تماس و هر راه دیگه یک صدا بگیم اگر نمی خواهن ارز و یا حتی ریال بدن همین حالا بگن به ما. تا بریم دنبال کار و زندگی مون. امید واهی دادن یعنی چی؟
    جلو ضرر را از هر جا بگیریم منفعت.

Junior Member

اگر دوستان موافقن یک متن تنظیم کنیم و دو ستان معترض همگی ایمیل کنیم برا کارکنان مربوطه. و بگیم اگر نمی خواهین ارز بدین چرا نامه حمایت مالی می دین دست ما. من به شخصه تا الان حدود 2 میلیون تومان خرج کردم به غیر از استرس ها و اتلاف وقت ها. کی جوابگو این همه ضرر؟
    یا حداقل دیگه پرونده تشکیل ندهند و تکلیف قبلی ها را مشخص کنند.

Junior Member

این حرف هم خیلی مسخره است که تازگی تو دهنشون افتاده که با ارز آزاد برین تا بعد بهتون بدین. مگر یک دانشجوی دکتری چه منبع درآمدی داره که از جیب خودش بخواهد پول بدهد. حتی با دلار 1000 تومان هم کسی نمی تونست به خرج خودش بره چه برسد به 2500!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arman_g_n نمایش پست ها
    این حرف هم خیلی مسخره است که تازگی تو دهنشون افتاده که با ارز آزاد برین تا بعد بهتون بدین. مگر یک دانشجوی دکتری چه منبع درآمدی داره که از جیب خودش بخواهد پول بدهد. حتی با دلار 1000 تومان هم کسی نمی تونست به خرج خودش بره چه برسد به 2500!
    منم موافقم. اگه ارز ندارن اخه واسه چی نامه حمایت مالی میدن؟ چون اون نامه رو دادن پاشون گیره و نمیتونن زیرش بزنن. احتمالا انقدر قضیه رو کش میدن که دیگه 3.5 سال رد بشه نتونیم بریم و یا ویزاها زمانش بگذره و ولی اگه نامه چیزی با یه فرمت خاص باشه که همه بچه ها صاف بفرستن واسه خود وزیر مجبورن که یه جوابی لا اقل بدن. به هر حال من همه جوره هستم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    mathematics

اگر دوستان موافقن یک متن تنظیم کنیم و دو ستان معترض همگی ایمیل کنیم برا کارکنان مربوطه. و بگیم اگر نمی خواهین ارز بدین چرا نامه حمایت مالی می دین دست ما. من به شخصه تا الان حدود 2 میلیون تومان خرج کردم به غیر از استرس ها و اتلاف وقت ها. کی جوابگو این همه ضرر؟
    سلام دوست عزيز
    من هم با شما موافقم. نبايد دست رو دست گذاشت تا اينطوري وقتمون تلف شه. همون طور كه يه شخص حقيقي پاي يه برگه را امضا ميكنه بايد جوابگو باشه چطوره كه يه وزارتخونه همينطور رو هوا يه برگه بده به ملت و بر اساس اون برن ويزاشونو بگيرن بعد هم با كلي اتلاف وقت و هزينه آخرش اين جوابو بدن! به نظر من اگر نامه اي هم تنظيم شه بايد به رييس روسا داده بشه نه به كارمندا تا بتونيم يه جواب قانع كننده بگيريم. اين پيشنهادتونو تو تاپيك "سوالات در مورد اخذ ويزاي كانادا براي فرصت " هم ميتونيد مطرح كنيد.

Junior Member

سلام دوستان عزیز
    من هم موافقم اینکه همگی اعتراضمون را اعلام کنیم و مصمم باشیم برای گرفتن ساپورت مالی. چون همه ما هم وقت زیادی گذاشتیم و هم هزینه زیادی صرف کردیم. خیلی از دوستان هم برای انجام تزشون روی فرصت مطالعاتی حساب ویژه ای باز کردن. نباید به این سادگی عقب بشینیم.

Junior Member

سلام دوستان،
    من و چندتا ديگه از دوستام الان در پروسه کليرنس (ويزای آمريکا) هستيم و بزودی (و متاسفانه) به شما مي پيونديم. بايد یه فکر اساسی واسه مشکل ارز بکنيم. البته شما ها چون ويزا دستونه راحت تر ميتونيد بريد و اعتراض کنيد. به نظر من بايد جمع بشيد (بشيم) و گروهی اقدام کنيم. شايد اينجوری بيشتر (بترسن! و) پاسخگوی يه گروه از دانشجويان دکتری معترض باشن! (ميشه از همين الان يه ليست آماده کرد.)
    متاسفانه فقط در ايرانه که کمترين احترام رو واسه دانشجوی دکتری قائلند! چه در دانشگاه، چه وزارت علوم و ...

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)