صفحه 173 از 317 نخستنخست ... 73123163164165166167168169170171172173174175176177178179180181182183223273 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,721 تا 1,730 , از مجموع 3167

موضوع: مسائل مربوط به پذیرش فرصت مطالعاتی (قوانین در پست اول)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه شیراز

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به پذیرش فرصت مطالعاتی (وزارت علوم، وزارت بهداشت و انواع دیگر)

نقل قول نوشته اصلی توسط fp_elec نمایش پست ها
    دقیقا و مساله همون کارمزد بانکه مثلا برای من نزدیک 750 هزار تومن کارمزد بانک شده. این چه وضعیه خدایی.
    از سال دیگه هم انگار به غیر بوسیه ها همین نصفم نمیدن. کلا باید با هزینه شخصی برن.
    سلام
    اینو که گفتید از سال دیگه به غیر بورسیه ها همین نصف هم نمیدن از کجا متوجه شدید؟ منبعش معتبره؟
    اینجوری که افتضاحه.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به پذیرش فرصت مطالعاتی (وزارت علوم، وزارت بهداشت و انواع دیگر)

نقل قول نوشته اصلی توسط rozbeh93 نمایش پست ها
    سلام
    اینو که گفتید از سال دیگه به غیر بورسیه ها همین نصف هم نمیدن از کجا متوجه شدید؟ منبعش معتبره؟
    اینجوری که افتضاحه.
    یادم نیست کجا دیدم ولی یه متن کتبی بود و تا اونجا که یادمه رسمی بود.اگر پیداش کردم میزارم.
    بله خوب وضعیت داره مرتب برای ما بدتر میشه.

Junior Member

سلام
    کسی از دوستان اطلاع داره که بچه های ورودی مهر 91 دقیقا تا چه تاریخی فرصت خروج دارند؟
    آیین نامه نوشته که "بیشتر از سه سال از تحصیل نگذشته باشد" سوال من اینه تا پایان ترم 6 فرصت داریم پرونده به سازمان بره یا تا این تاریخ باید خارج شد؟
    لطفا دوستانی که تو این زمینه اطلاعاتی دارند به اشتراک بزارن.
    سوال دیگه کسی از دوستان میزان حمایت مالی (بورس کامل) برای استرالیا و آمریکا و کانادا چقدر هست؟
    ممنونم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط susan_davari نمایش پست ها
    سلام دوستان

من میخواستم یک سوالی از دوستان بپرسم. ممنون میشم اگر کسی جواب بده.
    آیا به کسایی که پذیرش از دانشگاه های گروه ب (خوب) مورد تأیید وزارت علوم پذیرش برای فرصت مطالعاتی بگیرن بورسیه تعلق میگیره؟ یعنی اون فاندی رو که وزارت علوم تعیین کرده میدن؟
    یا نه حتماً باید از دانشگاه های ممتاز پذیرش بگیریم؟

متشکرم
    در صورتیکه دانشگاه مقصد گروه الف (ممتاز) نباشد بایستی نامه ای از دانشگاهتون دال بر تایید دانشگاه مقصد و نیاز شما برای حضور در اون دانشگاه (زمینه کاری شما و ...) به پرونده شما اضافه کنند.
    موفق باشید

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    ریاضی محض دانشگاه صنعتی شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط fp_elec نمایش پست ها
    یادم نیست کجا دیدم ولی یه متن کتبی بود و تا اونجا که یادمه رسمی بود.اگر پیداش کردم میزارم.
    بله خوب وضعیت داره مرتب برای ما بدتر میشه.
    عزیز سال دیگه اگر یکسان سازی ارز بشه دیگه چیزی به نام ارز دانشجویی نداریم

سلام دوستان
    نظرتون چیه بعد یه سال دویدن معاون آموزشی دانشگاه که هیچ تخصصی در رشته شما نداره تشخیص بده کشور مقصد و پژوهش تعیین شده با پایان نامه شما تناسب نداره و شما رو معرفی نکنه به وزارت علوم؟
    در حالی که سهمیه دانشگاه هم سوخت و بی استفاده موند!
    امان از آدمهایی که فکر می کنن همه چیز رو می فهمن!
    جدا راهی به نظرتون میرسه؟ معاون بورس میگه حتما حتما باید دانشگاه معرفی ام کنه و وزارت نمیتونه مستقیما دخالت کنه!

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط arkhoshnevis نمایش پست ها
    سلام دوستان
    نظرتون چیه بعد یه سال دویدن معاون آموزشی دانشگاه که هیچ تخصصی در رشته شما نداره تشخیص بده کشور مقصد و پژوهش تعیین شده با پایان نامه شما تناسب نداره و شما رو معرفی نکنه به وزارت علوم؟
    در حالی که سهمیه دانشگاه هم سوخت و بی استفاده موند!
    امان از آدمهایی که فکر می کنن همه چیز رو می فهمن!
    جدا راهی به نظرتون میرسه؟ معاون بورس میگه حتما حتما باید دانشگاه معرفی ام کنه و وزارت نمیتونه مستقیما دخالت کنه!
    عزیز من خیلی ها را می شناسم که از دانشگاه های رده پایین پذیرش گرفتن رفتن، وزارت علوم براش اینها مهم نیست فقط باید دانشگاه معرفی کند، از طریق دانشکده، استاد راهنما اموزش کل، ریس دانشگاه اقدام کنید

ممنون از نظر شما
    استاد راهنمای من نامه نوشت و حضوری هم صحبت کرد با معاون آموزشی. اما طرف از اون موارد عجیبه در یکدندگی!
    به قول خانم اکبری اشتباه من برمیگرده به سه سال پیش و اومدن به این دانشگاه!!!

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط arkhoshnevis نمایش پست ها
    ممنون از نظر شما
    استاد راهنمای من نامه نوشت و حضوری هم صحبت کرد با معاون آموزشی. اما طرف از اون موارد عجیبه در یکدندگی!
    به قول خانم اکبری اشتباه من برمیگرده به سه سال پیش و اومدن به این دانشگاه!!!
    عزیز دانشگاه ریس داره، دیوان بازرسی داری، وقتی یکی از حقش کوتاه می یاد فقط به خودش ظلم نکرده باعث می شه اون فرد به بقیه هم ظلم کنه

Junior Member

سلام از استادی در انگلیس اوکی گرفتم ولی دانشگاه ازم هم مرک آیلتس می خواد و هم کل مدارک لیسانس و ارشدم و بصورت ترجمه شده.
    1- برای ترجمه مدارکم باید هزینه شو بدم و آزادش کنم و... کلی دردسر. آیا واقعا برای فرصت مطالعاتی این کار لازمه برای دانشگاه های دیگر یا این دانشگاه این مدلیه؟
    2- گفتن بعد از تکمیل مدارک فقط دو ماه طول میکشه تا ما دعوت نامه را صادر کنیم. من تاز بعدش باید اقدام کنم برای ویزا که با این حساب بعید میدونم بتونم به شهریور که قصد رفتن داشتن برسم.
    3- مدرک زبان آزمونهای بین المللی را از بقیه دوستان هم خواستن؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)