صفحه 181 از 317 نخستنخست ... 81131171172173174175176177178179180181182183184185186187188189190191231281 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,801 تا 1,810 , از مجموع 3167

موضوع: مسائل مربوط به پذیرش فرصت مطالعاتی (قوانین در پست اول)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به پذیرش فرصت مطالعاتی (وزارت علوم، وزارت بهداشت و انواع دیگر)

سلام من با bank statement فرم ds رو گرفتم و منتظر اعلام سهمیه ها هستم و بعد از اون گرفتن وقت سفارت و ...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه شیراز

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به پذیرش فرصت مطالعاتی (وزارت علوم، وزارت بهداشت و انواع دیگر)

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi1362 نمایش پست ها
    سلام من با bank statement فرم ds رو گرفتم و منتظر اعلام سهمیه ها هستم و بعد از اون گرفتن وقت سفارت و ...
    سلام
    من هم با bank statement اقدام کردم ولی یکی از دوستان در چند پست قبل گفتند اگر با bank statement برای فرم DS2019 و ویزا اقدام کنید وزارت دیگه پول نمیده
    شما در جریان نیستید که این مطلب درسته یا نه؟

Junior Member

سلام دوستان
    کسی میدونه که آیا وزارت علوم برای دانشجویان غیر بورس به غیر از کمک هزینه 3ماه، هزینه بلیط رفت و برگشت و بیمه هم میده؟ به همسرش چطور؟ یا دانشگاهی مثل دانشگاه تهران همچین کمکی میکنه؟
    (آخه بعضی از دوستان گفتند قبلا حتی 1میلیون تومان کمک هزینه گرفتن ویزا میدادن!!)

Junior Member

سلام بر دوستان

امروز، یکشنبه، رفتم پیش خانم اکبری در اداره امور دانشجویان و گفت که ظرفیت های فرصت مطالعاتی دکتری سال ۹۴ تعیین شده و بخش نامه آن نیز تا یکی دو روز دیگه به دانشگاه ها اعلام میشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alipanah_f نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی میدونه که آیا وزارت علوم برای دانشجویان غیر بورس به غیر از کمک هزینه 3ماه، هزینه بلیط رفت و برگشت و بیمه هم میده؟ به همسرش چطور؟ یا دانشگاهی مثل دانشگاه تهران همچین کمکی میکنه؟
    (آخه بعضی از دوستان گفتند قبلا حتی 1میلیون تومان کمک هزینه گرفتن ویزا میدادن!!)
    تا اخرین جایی که من میدونم در کل یک میلیون و پانصد برای بیمه و بلیط میدند و برای همسر هیچ چیزی داده نمیشه. برای همه دانشگاه ها هست و تنها باید تا ظرفیت دانشگاه پر نشده، اقدام کنید. البته این طرفیت ها هم کشکی است. کل ظرفیت پردیس علوم دانشگاه ما رو زده ۹ نفر برای سال ۹۳، اما فکر کنم حداقل ۳۰ نفری پارسال از پردیس علوم ما رفتند. این هم به این دلیله که بسیاری از دانشگاه های کشور زیر حد ظرفیت اقدام میکنند. مهم تعداد کل فرصت هاست در سال و تا به ان سقف نرسه از همه دانشگاه ها میپذیرند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bahrama نمایش پست ها
    سلام
    دوستان كسي ميدونه براي فرصت مطالعاتي تو انگليس هم وزارت علوم حمايت ميكنه؟ و اگه حمايت ميكنه مبلغش چقدره؟
    از كجا بايد اين موضوع را پيگيري كنم تا مطمئن بشم؟
    به هیچ وجه نمیدند چیزی برای انگلیس، دوست من همه کاراهاشو کرد و رفت پیش خانم اکبری و گفت که هیچ کمکی نمیکنند. بی خیال انگلیس شوید.

نقل قول نوشته اصلی توسط gharibha نمایش پست ها
    تا اخرین جایی که من میدونم در کل یک میلیون و پانصد برای بیمه و بلیط میدند و برای همسر هیچ چیزی داده نمیشه. برای همه دانشگاه ها هست و تنها باید تا ظرفیت دانشگاه پر نشده، اقدام کنید. البته این طرفیت ها هم کشکی است. کل ظرفیت پردیس علوم دانشگاه ما رو زده ۹ نفر برای سال ۹۳، اما فکر کنم حداقل ۳۰ نفری پارسال از پردیس علوم ما رفتند. این هم به این دلیله که بسیاری از دانشگاه های کشور زیر حد ظرفیت اقدام میکنند. مهم تعداد کل فرصت هاست در سال و تا به ان سقف نرسه از همه دانشگاه ها میپذیرند.
    ممنون بابت اطلاعاتی که دادین.
    یعنی اصلا فرقی نمیکنه که کدوم کشور برید.همه جا کلا یک و پونصد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط rozbeh93 نمایش پست ها
    سلام
    من هم با bank statement اقدام کردم ولی یکی از دوستان در چند پست قبل گفتند اگر با bank statement برای فرم DS2019 و ویزا اقدام کنید وزارت دیگه پول نمیده
    شما در جریان نیستید که این مطلب درسته یا نه؟
    سلام. من امروز به یکی از بچه ها گفتم رفت پرسید از خانم اکبری، گفت میدن، اما اینکه ازون طرف ازتون قبول کنن با خودتون (ساپورت کنن). حالا اگه با BS اقدام کنیم دیگه محدودیت دوساله رو نداریم؟

دوستان سلام. کسی میتونه روند اقدام با bank statement رو یه کمی توضیح بده؟ الان که خانم اکبری گفته میشه، من میخوام بگم به استاده فرم invitation letter و DS2019 رو با هم بفرسته، باید چیکار کنم؟ هر کی میدونه خدا خیرش بده سریع جواب بده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mojtaba2015 نمایش پست ها
    ممنون بابت اطلاعاتی که دادین.
    یعنی اصلا فرقی نمیکنه که کدوم کشور برید.همه جا کلا یک و پونصد؟
    ظاهرا برای آمریکا 2 تومن میدن (خانم اکبری).

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)