صفحه 182 از 317 نخستنخست ... 82132172173174175176177178179180181182183184185186187188189190191192232282 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,811 تا 1,820 , از مجموع 3167

موضوع: مسائل مربوط به پذیرش فرصت مطالعاتی (قوانین در پست اول)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه شیراز

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به پذیرش فرصت مطالعاتی (وزارت علوم، وزارت بهداشت و انواع دیگر)

نقل قول نوشته اصلی توسط mm_samandari نمایش پست ها
    سلام. من امروز به یکی از بچه ها گفتم رفت پرسید از خانم اکبری، گفت میدن، اما اینکه ازون طرف ازتون قبول کنن با خودتون (ساپورت کنن). حالا اگه با BS اقدام کنیم دیگه محدودیت دوساله رو نداریم؟
    سلام
    خوب خدا را شکر. چون من هم با BS اقدام کردم.
    ظاهرا در این حالت محدودیت دو سال دیگه شامل نمیشه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه شیراز

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به پذیرش فرصت مطالعاتی (وزارت علوم، وزارت بهداشت و انواع دیگر)

دوستان سلام. کسی میتونه روند اقدام با bank statement رو یه کمی توضیح بده؟ الان که خانم اکبری گفته میشه، من میخوام بگم به استاده فرم invitation letter و DS2019 رو با هم بفرسته، باید چیکار کنم؟ هر کی میدونه خدا خیرش بده سریع جواب بده؟
    BS چیز خاصی نیست. شما به اندازه ی پولی که برای حمایت مالی لازم هست در بانک میزارید و یک گواهی میگیرید که این گواهی نشون میده که شما چه مقدار پول در حسابتون دارید. مقدار پولی که باید در حسابتون باشه برای امریکا هر ماه 1500 دلار باید باشه که برای شش ماه میشه حدود 10000 دلار. تو پستهای قبلی بعضی از دوستان پیشنهاد دادند که حساب به نام پدر یا مادر باشه چون اینجوری احتمال گرفتن ویزا بیشتر میشه (من نمیدونم آیا واقعا این مطلب درسته یا نه ! بهتره تحقیق کنید).
    ضمنا اکثر بانکها BS را به زبان انگلیسی هم مینویسند و نیازی به دارالترجمه و هزینه اضافی نیست
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط rozbeh93 نمایش پست ها
    سلام
    خوب خدا را شکر. چون من هم با BS اقدام کردم.
    ظاهرا در این حالت محدودیت دو سال دیگه شامل نمیشه
    میشه بگید چه جوری پیش رفتین؟ من منتظرم یکی راهنماییم کنه ایمیل بزنم به استاده بگم برام invitation letter بفرسته، اما میخوام اگه باید DS2019 رو هم بگم، بگم با هم بفرسته سریعتر بشه.

Junior Member

سلام
    دوست من با bs اقدام کرد و هزینه فرصت هم از وزارت علوم گرفت و رفت و الان هم بر گشته و به من هم گفت مشکلی نیست تو هم اینجوری اقدام کن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rozbeh93 نمایش پست ها
    سلام
    من هم با bank statement اقدام کردم ولی یکی از دوستان در چند پست قبل گفتند اگر با bank statement برای فرم DS2019 و ویزا اقدام کنید وزارت دیگه پول نمیده
    شما در جریان نیستید که این مطلب درسته یا نه؟
    دوستانم با BSاقدام کردن و پول هم گرفتن مشکلی نداشتند

Junior Member

سلام دوستان،
    کسی هست جدیدا برا فرصت مطالعاتی استرالیا اقدام کرده باشه؟؟؟؟میگن دو سه سال پیش اجازه فرصت برا اونجا را به متقاضیها ندادند؟!!!!!اگه کسی اقدام کرده ممنون میشم اطلاعاتشو اینجا بگذاره.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه شیراز

میشه بگید چه جوری پیش رفتین؟ من منتظرم یکی راهنماییم کنه ایمیل بزنم به استاده بگم برام invitation letter بفرسته، اما میخوام اگه باید DS2019 رو هم بگم، بگم با هم بفرسته سریعتر بشه.
    عرف بر این هست که اول تقاضای دعوتنامه میکنید بعدا که براتون فرستادن تقاضای DS2019 هم بهشون میگید
    بنظر نمی یاد که اگر بگید با هم بفرستند مشکل خاصی پیش بیاد

دعوت نامه رو فرستاد، اما توش 1 سال نوشته. من الان باید برای 1 سال BS تهیه کنم یا همون 6 ماه؟ یا بگم دعوت نامه رو اصلاح کنه؟

Junior Member

[QUOTE=mm_samandari;1950405]دعوت نامه رو فرستاد، اما توش 1 سال نوشته. من الان باید برای 1 سال BS تهیه کنم یا همون 6 ماه؟ یا بگم دعوت نامه رو اصلاح کنه؟[/Q
    دوست عزیز اگه نوشته حداکثر تا یک سال تا هر مدتی که خودت خواستی بمونی باید تقریبا ماهی 1700 دلار bsبگیری و اگر زده دقیقا به مدت 1 سال باید واسه 12 ماه کامل 12*1700 بگیری

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi1362 نمایش پست ها
    دعوت نامه رو فرستاد، اما توش 1 سال نوشته. من الان باید برای 1 سال BS تهیه کنم یا همون 6 ماه؟ یا بگم دعوت نامه رو اصلاح کنه؟[/Q
    دوست عزیز اگه نوشته حداکثر تا یک سال تا هر مدتی که خودت خواستی بمونی باید تقریبا ماهی 1700 دلار bsبگیری و اگر زده دقیقا به مدت 1 سال باید واسه 12 ماه کامل 12*1700 بگیری
    متاسفانه نوشته a period of one year. میشه به سفارت گفت برا 6 ماه میخوام بمونم؟ البته میتونم بگم اصلاح کنه، این کار رو بکنم؟
    به علاوه برا خودم و همسرم چقدر باید باشه؟ آخه برادر خانمم همین امسال برا خودش و خانمش 2000 تا جور کرد ماهی واسه آمریکا (اما اون برا دکتری بود نه فرصت).

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)