صفحه 197 از 317 نخستنخست ... 97147187188189190191192193194195196197198199200201202203204205206207247297 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,961 تا 1,970 , از مجموع 3167

موضوع: مسائل مربوط به پذیرش فرصت مطالعاتی (قوانین در پست اول)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به پذیرش فرصت مطالعاتی (وزارت علوم، وزارت بهداشت و انواع دیگر)

نقل قول نوشته اصلی توسط mjaf313 نمایش پست ها
    سلام
    کسی از دوستان تا حالا (سال 94) پرونده فرصت مطالعاتی در سازمان برایش تشکیل شده است و احیانا نامه حمایت مالی را دریافت کرده است.؟
    آیا سند تعهد با اعمال خط تیره (یا صفر) در بند 6 و 8 از طرف سازمان مورد تایید قرار گرفته شده است؟
    سپاس
    سلام. من حدود دو هفته پیش با سند تعهد جدید تشکیل پرونده دادم و نامه حمایت مالی رو گرفتم. من با اینکه نیاز به آزاد کردن مدرک نداشتم برای اطمینان بند 6 رو پر کردم. اما بعد دیدم که خانم اکبری چون نیاز به آزاد کردن مدرک نداشتم ، اصلا به بند 6 تعهد نگاه هم نکرد.
    به خصوص که اصل سند تعهد را دانشگاه محل تحصیلتون بر می داره و ققط کپی سند برای وزارت فرستاده میشه. اما همون جا دیدم که کسانی که نیاز به آزاد کردن مدرک داشتن به خاطر بند 6 برگشت داده شدند. اما برای کسانی که نیازی به آزادسازی مدرک ندارند هیچ حساسیتی برای بند 6 وجود نداره. فقط با دفتر حقوقی دانشگاه محل تحصیلتون هماهنگ بشید که باید 0 پر کنید یا خط تیره که دانشگاه بی جهت بهتون گیر نده.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به پذیرش فرصت مطالعاتی (وزارت علوم، وزارت بهداشت و انواع دیگر)

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_che نمایش پست ها
    اوه اوه پس من که ورودی 91 هستم خیلی عقبم. چون برای رزومم مقاله میخواستم تا الان رو مقاله کار میکردم (دو تا مقاله یکی اکسپت شد و یکی هم تحت داوریه ) تا آخر شهریور که میخوام پروپوزالمو دفاع کنم فرصت خروج از کشور هم تموم میشه. به نظر شما تمدید میشه فرصت خروج از کشور؟ به فکر فرصت باشم یا بیخیال شم؟
    بله. متاسفانه خیلی عقب هستید. چون پیش از دفاع پروپوزال برای شما پرونده تشکیل نخواهد نشد. مگر اینکه زودتر دفاع از پروپوزال رو انجام بدید. چون تصویب پروپوزال خودش یک پروسه یک ماهه است.

Junior Member

سلام
    دوستان کسی اینجا واسه فرصت مطالعاتی فنلاند اقدام کرده؟

یک سوال
    دوستان چند نفر تو آشناها و دوستاتون سراغ دارین که تو فرصت مطالعاتی لینک پیدا کرده باشن و واسه پست داک همونجا رفته باشن؟ چون از دکترای داخل (لااقل رشته ما م شیمی) که چیزی در نمیاد. فاتحه بورسهای داخل خونده شده و معلوم نیست دو سه سال دیگه وضعیت جذب پیمانی چه طور باشه. به نظرم دکترای داخل فقط به شرط پیدا کردن موقعیت پست داک خارج ارزش خوندن داره

Junior Member

سلام
    میخواستم سوال کنم که اسم این تعهدنامه در سربرگ دفترخانه بایستی چی ذکر شود؟ "سند تعهدنامه مالی" یا "سند تعهدنامه غیرمالی" یا چیزی دیگه؟ وضمنا هزینه دفتری این سند چقد می شود؟
    ممنونم

Junior Member

سلام
    میخواستم سوال کنم که اسم این تعهدنامه در سربرگ دفترخانه بایستی چی ذکر شود؟ "سند تعهدنامه مالی" یا "سند تعهدنامه غیرمالی" یا چیزی دیگه؟ وضمنا هزینه دفتری این سند چقد می شود؟
    ممنونم
    سلام.
    در سربرگ سند تعهد مالی باید ذکر بشه. من خودم 260000 دادم اما دیدم که دفترخونه دیگه 160000 گرفته بود.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط omid497 نمایش پست ها
    یک سوال
    دوستان چند نفر تو آشناها و دوستاتون سراغ دارین که تو فرصت مطالعاتی لینک پیدا کرده باشن و واسه پست داک همونجا رفته باشن؟ چون از دکترای داخل (لااقل رشته ما م شیمی) که چیزی در نمیاد. فاتحه بورسهای داخل خونده شده و معلوم نیست دو سه سال دیگه وضعیت جذب پیمانی چه طور باشه. به نظرم دکترای داخل فقط به شرط پیدا کردن موقعیت پست داک خارج ارزش خوندن داره

سلام. من ققط کسی رو می شناسم که همون جایی که برای فرصت مطالعاتی رفته بود، دکترای دوم رو شروع کرد. اما پست داک خیلی ممکن نیست، چون مدرک دکترای دانشگاه های مارو قبول ندارند.

Junior Member

با سلام
    ببخشین اگه سوالم تکراری هست
    پرونده من برای فرصت مطالعاتی در دانشگاهمون تکمیل هست فقط تعهد محضری من چون قبلا پر کردم بر روال سابق هست. از اونجایی که قصد آزاد کردن مدرک را ندارم آیا همین تعهد کافی هست؟
    یا اینکه باید سند اصلاح شه و صرفا یک "صفر یا خط تیره" در بند ششم اضافه شه!!! با توجه به اینکه من سند را در شهر خودم تنظیم کردم و ضامن ها هم همونجان اصلاح سند کلی مشکل آفرین هست برام.
    لطفا دوستان این سوال رو خدمت خانم اکبری مطرح کنند و یا اگر کسی اطلاعی از این مورد داره لطفا راهنمایی کنید.
    ممنونم
    من هم دقیقا مشکل شما رو دارم ولی از مسئول فرصت مطالعاتی دانشگاه پرسیدم گفت که نیازی نیست درصورتیکه ریز نمرات رو بخواهید باید بند 6 اضافه بشه اگر خبر جدیدی دارید بگید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi1362 نمایش پست ها
    من هم دقیقا مشکل شما رو دارم ولی از مسئول فرصت مطالعاتی دانشگاه پرسیدم گفت که نیازی نیست درصورتیکه ریز نمرات رو بخواهید باید بند 6 اضافه بشه اگر خبر جدیدی دارید بگید
    دانشگاه ما ابراز بی اطلاعی میکردند پس من با مشورت دوستان رفتم و تعهد جدید با 20 تومن اضافه پر کردم هر چند که نیازی به مدرک و نمره هم نداشتم.
    اگر مشکل وقت ندارین میتونین با همین سند اقدام کنین و ببینین پذیرفته میشه یا نه! اما اگه در زمانبندی ها مشکل دارین بهتره سند رو اصلاحیه بزنین (یا سند جدید پر کنین) که خیالتون راحت باشه.
    موفق باشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nooshins65 نمایش پست ها
    سلام.
    در سربرگ سند تعهد مالی باید ذکر بشه. من خودم 260000 دادم اما دیدم که دفترخونه دیگه 160000 گرفته بود.
    سلام،
    مبالغ مختلفی میگیرند دفتر خونه ها. من 45 هزار تومن دادم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)