صفحه 202 از 317 نخستنخست ... 102152192193194195196197198199200201202203204205206207208209210211212252302 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,011 تا 2,020 , از مجموع 3167

موضوع: مسائل مربوط به پذیرش فرصت مطالعاتی (قوانین در پست اول)

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به پذیرش فرصت مطالعاتی (وزارت علوم، وزارت بهداشت و انواع دیگر)

سلام دوستان. اگه یه سفارت ویزا نداد و بخوایم واسه یه جا دیگه اقدام کنیم وزارت نامه حمایت مالی برای جای دیگه بهمون میده؟

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به پذیرش فرصت مطالعاتی (وزارت علوم، وزارت بهداشت و انواع دیگر)

با سلام.

سهميه ي فرصت مطالعاتي دانشگاه ما تموم شده و من ميخوام با هزينه ي شخصي به فرصت مطالعاتي برم.

آيا باز هم بايد تعهد محضري (يا وثيقه ي ملكي) بدم؟

ضمنا آيا وزارت علوم نامه ي تعهد مالي ميده و مانند بقيه (معرفي به وزارت امور خارجه و سفارت و...) روالم طي ميشه؟

البته وزارت علوم، پولي بهم نميده ولي اون نامه ي تعهد ماليش براي ويزا گرفتن موثره

فرصت مطالعاتی دوم

با سلام

من فرصت مطالعاتیم توی یک کشور اروپایی تموم شده و اینجا تونستم یه ویزیت جور کنم برم امریکا

کسی میدونه از نظر وزارت مشکل ساز هست یا نه؟ مدارکی که برای تسویه خواهند خواست چیه

با تشکر،

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mrastgar62 نمایش پست ها
    سلام . ما نامه حمایت مالی 94 دریافت کردیم...بیست روز قبل.....اگر نیاز به آزاد کردن مدرک ندارید خط تیره بزارید...دوستان من اینکار کردند و نامه مالی هم براشون اومد
    سلام
    دوستان
    من چون نیاز به ریز نمرات نداشتم همون تعهدنامه سال قبل پر کردم و مشکلی هم پیش نیامد و نامه حمایت مالی هم گرفتم و نیازی بند 6 هم نیست

Junior Member

سلام دوستان من امروز رفتم محضرخونه و تعهد دادم اونا خودشون هيچي نميدونستن،
    من چون نياز به آزادكردن مدرك ( البته تا حالا ) نداشتم بند ٦ رو هر دو بخش رو خط تيره گذاشتم. درسته؟؟
    بعد تو بند ٨ دو تا جاي خالي داشت كه اوليش رو ٢٠٠ ميليون ريال و دومي رو خط تيره گذاشتم. درسته؟؟؟
    تو چند خط اول تعهد بعد معرفي خودم، نوشتم ٦ ماه از مهر ٩٤ و مبلغ رو هم ٢٠٠ ميليون ريال زدم. درسته؟؟؟
    تعهد غيرمالي بهم دادن و شد ١٧٥ هزار تومن
    ببخشيد ميدونم بايد قبل از رفتن به محضرخونه مطمئن ميشدم ولي خيلي عجله اي شد . اگه زحمتي نيست ممنون ميشم بهم بگيد، درست پركردم يا نه.
    من بورسيه نيستم و براي آمريكا پذيرش گرفتم

سلام
    یکی از اساتید در پاسخ ایمیل من اینطور جواب داده:
    I will need an update CV as well as to know up to what amount your scholarship (not including the part that you are willing to cover, just the scholarship for which you will be able to give as an official certificate) may reach. I would also need to know the period (not the duration).

منظورش اینه که یه رزومه بفرستم و همینطور پولی که وزارت بهم میده(و نه پولی که خودم میتونم هزینه کنم) ؟؟
    و در مورد زمان منظورش از period چیه؟؟؟ من در ایمیل قبل بهش گفته بودم مینیمم 6 ماهه و اگه مشکل مالی نداشته باشم میتونم بیشتر بمونم

Junior Member

در مورد زمان منظورش اينه كه از كي تا كي مياي، تاريخ مثلا اكتبر ٢٠١٥ تا فلان تاريخ

نقل قول نوشته اصلی توسط fyousefi نمایش پست ها
    در مورد زمان منظورش اينه كه از كي تا كي مياي، تاريخ مثلا اكتبر ٢٠١٥ تا فلان تاريخ
    با توجه به اینکه من نمی دونم روند کارهای اداری دانشگاه و نامه حمایت وزارت علوم و همینطور پروسه ویزا (فرانسه) برای خودم و شوهرم چقدر طول میکشه، چطور زمان رو بهش بگم که کی میتونم بیام؟ کسی تخمینی از این زمان داره؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط yasmary نمایش پست ها
    با توجه به اینکه من نمی دونم روند کارهای اداری دانشگاه و نامه حمایت وزارت علوم و همینطور پروسه ویزا (فرانسه) برای خودم و شوهرم چقدر طول میکشه، چطور زمان رو بهش بگم که کی میتونم بیام؟ کسی تخمینی از این زمان داره؟
    در تمامی پذیرش ها استاد میپرسه که واسه چه تاریخی تمایل داری بیای و این حرفا . چون دعوتنامه ای که برای شما میفرستن با ذکر این جزئیات هستش.
    احتمالا شما الان اول مسیر هستین پس مدت زمانی کافی برای طی کردن کل مسیر در نظر بگیرین (مثلا 5 ماه) البته اگه ورودی مهر 91 هستین تا شهریور وقت خروج دارین (هر چند ممکنه تمدید شه)
    نکته آخر : سفارت فرانسه سفارت بد قلقیه. تو این زمینه با دوستانی که تجربه این سفارت رو دارن مشورت کنین
    موفق باشین

Junior Member

دوستانی که نامه حمایت گرفتن :
    امسال سقف حمایت رو چند میزنن؟ قبلا 8200 یورو بود فک کنم. الان کمتر شده؟
    برا آمریکا سقف رو میدن یا نه؟
    مرسی

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)