صفحه 217 از 317 نخستنخست ... 117167207208209210211212213214215216217218219220221222223224225226227267 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,161 تا 2,170 , از مجموع 3167

موضوع: مسائل مربوط به پذیرش فرصت مطالعاتی (قوانین در پست اول)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به پذیرش فرصت مطالعاتی (وزارت علوم، وزارت بهداشت و انواع دیگر)

نقل قول نوشته اصلی توسط khosravi_t نمایش پست ها
    سلام
    دوستاني كه دنبال تمديد مدت زمان خروج از كشور بودن:
    من الان وزارت علوم هستم و خانم اكبري گفتن كه به احتمال ٩٠ درصد زمان خروج تا اسفند تمديد ميشه
    مطمئنید؟؟؟؟؟؟؟؟ برای ورودی‌های مهر 91 یا ورودی‌های ترم دوم 91؟ آخه خانم اکبری چند روز قبل به من اصلا حاضر نبودن در این مورد جواب بدن! حتی نمی‌خواستن بگن یک ماه هم ممکنه تمدید بشه.

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به پذیرش فرصت مطالعاتی (وزارت علوم، وزارت بهداشت و انواع دیگر)

[QUOTE=momad7;2059894]سلام
    بستگی به دانشگاه و سرعت عمل کارشناسش و تعداد متقاضای داره ولی معمولا خرداد و تیر هست زمانش

یعنی اگر کسی بعد از تیر ماه پذیرش از استاد خارجی بگیره و تازه بیفته دنبال کارای دانشکده و حمع کردن امضاها... در هرصورت باید صبر کنه تا خرداد سال بعد تا دانشگاه اسمشو رد کنه؟

Junior Member

[QUOTE=yasmary;2060228]
    نقل قول نوشته اصلی توسط momad7 نمایش پست ها
    سلام
    بستگی به دانشگاه و سرعت عمل کارشناسش و تعداد متقاضای داره ولی معمولا خرداد و تیر هست زمانش

یعنی اگر کسی بعد از تیر ماه پذیرش از استاد خارجی بگیره و تازه بیفته دنبال کارای دانشکده و حمع کردن امضاها... در هرصورت باید صبر کنه تا خرداد سال بعد تا دانشگاه اسمشو رد کنه؟
    ببينيد مثلا براي دانشكده ما به اين شرح بوده: خرداد ماه در سايت دانشكده اعلام كرد كه درخواستتون رو بدين، تا بررسي بشه،يك ماه بعد از اين اطلاعيه جلسه دانشكده برگزار شد و يكسري دانشجو بسته به ظرفيت تخصيص داده شده براي دانشكده (كه از طرف دانشگاه بسته به ظرفيت اون، در نظر گرفته ميشه) ، انتخاب ميشن معرفي ميشه دانشگاه، ما مدارك ميديم دانشگاه اونا مدارك رو ميفرستن وزارت علوم. دانشگاه ما براي رشته ما رو همين هفته اعلام كرده كه اكي شد ولي هنوز نفرستادن وزارت علوم!!!!!!

اما مثلا يه دانشگاه ديگه اگه مثلا براي يكي از دانشكده هاش ظرفيت خالي داشته باشه بازم ميتونه بفرسته براي وزارت. حتي ممكنه فراخوان هم نزنه و صبر كنه هر كي اومد اونو بفرسته.
    بهترين و درست ترين كار اينه كه به مسئول پژوهشي يا روابط بين الملل دانشگاه سر بزنيد
    من حتي يكي از پذيرش ها رو تو تير گرفتم
    موفق باشيد

Senior Member

[QUOTE=yasmary;2060228]
    سلام

سلام

خرداد سال بعد کدومه؟ ببینید مثلا اردیبهشت 94 اعلام میکنن که هر کی میخواد بره فرصت مطالعاتی بیاد بگه. بعد شما درخواست میدین به گروه علمی اونا تصویب میکنن بعد میره تو خود دانشکده و اونا تصویب میکنن بعد میره جلسه تحصیلات تکمیلی دانشگاه و اگر تایید شد شما رو معرفی میکنن به وزارت علوم ماله من شد تیر 94 بعد اونا نامه حمایت مالی و معرفی نامه وزارت خارجه میدن تا برید برسید به سفارت میشه مرداد 94

Junior Member

سلام. الان مبلغی که باید به بانک برای ارز دولتی بپردازیم چقدره؟ برای بلیط و بیمه برای امریکا چقدر پول میدن؟

Junior Member

[QUOTE=fyousefi;2060230]
    نقل قول نوشته اصلی توسط yasmary نمایش پست ها
    ببينيد مثلا براي دانشكده ما به اين شرح بوده: خرداد ماه در سايت دانشكده اعلام كرد كه درخواستتون رو بدين، تا بررسي بشه،يك ماه بعد از اين اطلاعيه جلسه دانشكده برگزار شد و يكسري دانشجو بسته به ظرفيت تخصيص داده شده براي دانشكده (كه از طرف دانشگاه بسته به ظرفيت اون، در نظر گرفته ميشه) ، انتخاب ميشن معرفي ميشه دانشگاه، ما مدارك ميديم دانشگاه اونا مدارك رو ميفرستن وزارت علوم. دانشگاه ما براي رشته ما رو همين هفته اعلام كرده كه اكي شد ولي هنوز نفرستادن وزارت علوم!!!!!!

اما مثلا يه دانشگاه ديگه اگه مثلا براي يكي از دانشكده هاش ظرفيت خالي داشته باشه بازم ميتونه بفرسته براي وزارت. حتي ممكنه فراخوان هم نزنه و صبر كنه هر كي اومد اونو بفرسته.
    بهترين و درست ترين كار اينه كه به مسئول پژوهشي يا روابط بين الملل دانشگاه سر بزنيد
    من حتي يكي از پذيرش ها رو تو تير گرفتم
    موفق باشيد
    من امروز از مسئولش تو دانشگاهمون پرسیدم. اردیبهشت هر سال، وزارت سهمیه بورسیه هر دانشگاه رو بهش اعلام می کنه. بعد از اون همونطور که توی شیوه نامه فرصت هم اومده، اول و پانزدهم هر ماه دانشگاه لیست متقاضیها رو برای وزارت می فرسته (تو دانشگاه ما که این طوریه). تا زمانیکه که سهمیه دانشگاه تکمیل بشه. دیگه تا هر چند ماه طول بکشه. برای دانشگاه ما بعد از سه ماه شاید حدود 15% درصد سهمیه باقی مونده بود.

Senior Member

سلام قیمتش همون قیمت روزه بانک مرکزی هست. تو سایت بانک مرکزی برای هر ارزی درج شده و تغییرات ماهانش هم آورده.

Junior Member

سلام دوست عزیز

دارید نمونه اون نامه رو پیوست کنید؟ یا عکسش رو؟
    متن و محتواش چی بود؟ کدوم دانشگاه تشریف دارید؟

با تشکر

با سلام خدمت شما.

من يك نمونه نامه حمايت مالي مال يكي از بچه هاي سال قبل رو گير آوردم و به معاون پژوهشي دانشگاهمون گفتم مثل اين ميخوام و اونم نوشت. البته وزارت علوم گفته بود به دانشگاهتون بگو اينجوري بنويسند و اونها هم به استناد اين حرف و همچنين جواب نامه وزارت علوم، مبني بر اين كه لازم نيست ايشان به وزارت علوم معرفي شوند (چون با هزينه شخصي بود)، اين نامه را برايم نوشتند.

شما بهتره نامه حمايت مالي يكي از بچه هاي خودتون، مال امسال يا پارسال فرقي نداره، را ببريد و نشون بديد. من نتونستم فايل اون نامه را اينجا پيوست كنم!

خلاصه اش اينه كه 6654 يورو ايشان را حمايت مالي ميكنيم و اسم دانشگاه خودتون و جايي كه ميريد در اون درج شده، كل نامه 10 خطه

موفق باشيد

دوستانی که به وزارت علوم رفت و آمد دارند یک سوال
    این گزارش استاد در کشور مقصد چه شرایطی باید داشته باشه؟ آیا باید در سربرگ دانشکده شون باشه؟
    ممنون
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Risky نمایش پست ها
    دوستانی که به وزارت علوم رفت و آمد دارند یک سوال
    این گزارش استاد در کشور مقصد چه شرایطی باید داشته باشه؟ آیا باید در سربرگ دانشکده شون باشه؟
    ممنون
    سلام

مثل اینکه باید چه چیزی تو مایه های همون دعوتنامه که تو سربرگ هست و مهر و امضا داره باشه. باید از طرف خود استاد راهنمای خارجی باشه.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)