صفحه 230 از 317 نخستنخست ... 130180220221222223224225226227228229230231232233234235236237238239240280 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,291 تا 2,300 , از مجموع 3167

موضوع: مسائل مربوط به پذیرش فرصت مطالعاتی (قوانین در پست اول)

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به پذیرش فرصت مطالعاتی (وزارت علوم، وزارت بهداشت و انواع دیگر)

نقل قول نوشته اصلی توسط panagolis88 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من مدرک زبان MCHE با نمره 68 دارم منتها تا آخر شهریور 94 بیشتر مهلت نداره ولی تا یکی دو ماه دیگه که برم فرصت منقضی میشه
    لازم زبان دوباره امتحان بدم و قبل از خروجم مدرکم اعتبار داشته باشه؟

ممنونم بابت راهنماییتون
    سلام. منم الان دارم کارهای فرصت رو انجام میدم و انقضای مدرک زبانم 25 مرداد بود. خانم اکبری باهام تماس گرفتن و گفتن که باید یه تاییدیه از گروه برای زبان بگیرم. حالا باید از مدیر گروه بخوام برام روی مدرک زبانم مهر بزنه یا یه همچین چیزی.
    البته من بلیط و ویزا رو دارم. شما هم زودتر کاراتون رو انجام بدید که به این تاییدیه هم نیازی نداشته باشید.
    اگر ورودی 91 هستید کاراتون رو زودتر انجام بدید. چون من که برای 6 مهر بلیط دارم بهم گفتن چرا بلیطتو دیر گرفتی؟؟!! البته گفتن حالا این تاییدیه رو بگیر تا کارهات انجام بشه.

Member
    رشته و دانشگاه
    Philosophiae Doctor

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به پذیرش فرصت مطالعاتی وزارت علوم و بهداشت (قوانین در پست اول)

یه سوال داشتم از دوستانی که الان کارهاشون به سلامتی انجام شده و درحال رفتن هستن. از چندماه قبل مکاتبات با استادهای خارجی رو برای فرصت مطالعاتی شروع کردید؟

Senior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به پذیرش فرصت مطالعاتی وزارت علوم و بهداشت (قوانین در پست اول)

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidbaq نمایش پست ها
    یه سوال داشتم از دوستانی که الان کارهاشون به سلامتی انجام شده و درحال رفتن هستن. از چندماه قبل مکاتبات با استادهای خارجی رو برای فرصت مطالعاتی شروع کردید؟
    سلام

تقریبا دوماه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط momad7 نمایش پست ها
    سلام

تقریبا دوماه
    بستگی به کشور مقصد داره، برای امریکا به دلیل محدودیتهای موجود از 6 ماه قبل باید شروع کرد و حتی زودتر...

Junior Member

سلام دوستان
    کسی خبر نداره فرصت مطالعاتی واسه ورودی 91 ترم هفتم هم تمدید شده یا نه؟؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alipanah_f نمایش پست ها
    بستگی به کشور مقصد داره، برای امریکا به دلیل محدودیتهای موجود از 6 ماه قبل باید شروع کرد و حتی زودتر...
    منظور بنده مراحل کار تا ابتداری درخواست ویزا هست نه اون محدودیتهای مدنظر شما و الا مال ما هم 5 ماه طول کشیده

Member
    رشته و دانشگاه
    Philosophiae Doctor

ممنون از جواب دوستان. منظور من هم این بود که از زمان شروع مکاتبه با اساتید تا زمان رفتن به فرصت چقدر طول کشیده؟ وقتی momad7 جان گفتن 2 ماه تعجب کردم.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidbaq نمایش پست ها
    ممنون از جواب دوستان. منظور من هم این بود که از زمان شروع مکاتبه با اساتید تا زمان رفتن به فرصت چقدر طول کشیده؟ وقتی momad7 جان گفتن 2 ماه تعجب کردم.
    سلام

متاسفانه برای بعضی دوستان که برای استرالیا یا نیوزلند اقدام کردند حتی صدور ویزا فقط بیش از 7 ماه طول کشیده

Junior Member

سلام
    دوستان کسی اطلاع دارد که موضوع اعزام به انگلیس حل شده یا همچنان ممنوع هست ؟

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به پذیرش فرصت مطالعاتی (قوانین در پست اول)

سلام
    مدارک فرصت 6 ماهه من برای مالزی در دانشگاه محل تحصیل تایید شده، میخواستم بدونم که از این به بعد چه مراحلی رو باید طی بکنم و چه مدارکی باید تهیه بشه و چه مدارکی ترجمه بشه، حساب بانکی، سپرده، تعهد و.....
    اگه لطف کنید و کل مراحل رو برام بنویسید، ممنون میشم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)