صفحه 231 از 317 نخستنخست ... 131181221222223224225226227228229230231232233234235236237238239240241281 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,301 تا 2,310 , از مجموع 3167

موضوع: مسائل مربوط به پذیرش فرصت مطالعاتی (قوانین در پست اول)

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به پذیرش فرصت مطالعاتی (قوانین در پست اول)

با سلام

از دوستان کسی اینجا هست که پس از دریافت ویزا، مقرری فرصت مطالعاتی رو از وزارت و بانک (توی مرداد یا شهریور) دریافت کنه؟ اگه هست از زمان اقدام بعد از دریافت ویزا چقدر طول کشیده تا پول رو به حساب بریزن؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط meshginqalam نمایش پست ها
    سلام
    مدارک فرصت 6 ماهه من برای مالزی در دانشگاه محل تحصیل تایید شده، میخواستم بدونم که از این به بعد چه مراحلی رو باید طی بکنم و چه مدارکی باید تهیه بشه و چه مدارکی ترجمه بشه، حساب بانکی، سپرده، تعهد و.....
    اگه لطف کنید و کل مراحل رو برام بنویسید، ممنون میشم
    سلام

کارشناس تحصیلات تکمیلی دانشگاهتون یه نامه میرپفرسه برای وزارت علوم با مدارکی که از شما میگیره (درخواست-کپی پاسپورت- مدرک نمره زبان- تعهد محضری مالی). وزارت معمولا 4 روز بعد تایید میکنه و چندتا نامه حمایت مال انگلیسی و یه معرفی نامه برای وزرات خارجه رو میفرسته به دانشگاهتون. بعد شما میرید وزارت خارجه و یادداشت معرفینامه باری سفارت مربوطه رو میگیرید که ویزا بگیرید (البته فکر کنم مالزی ویزا نخواد) بعد از دریافت ویزا هم میرید اصل بلیط رو میخرید و بهمراه ویزا تحویل وزارت علوم میدید تا شما رو به بانک معرفی کنه و بعدشم میرید با دل خوش از بانک پول میگیرید.

موفق باشید

با تشکر از پاسخ شما
    یه سوال دیگه هم دارم، پذیرش من مربوط به 1 سپتامبر هست که به خاطر عملکرد ضعیف دانشگاهمون هنوز پروندم به وزارت ارسال نشده و قراره هفته آینده بفرستن. با توجه به اینکه از تاریخ پذیرش گذشته و ممکنه بقیه کارها تا 1 یا 2 ماه آینده هم طول بکشه، به نظرتون خوبه که به استاد خارجی بگم یه پذیرش به تاریخ 1 یا 2 ماه بعد برام بفرسته؟ چون ورودی 91 هستم پذیرش مهر مربوط به ترم 7 من میشه، این در روند فرصت مشکلی ایجاد نمیکنه؟ بعدا نگن ترم 7 درخواست فرصت دادی!!!
    (به خاطر آشنایی با استاد خارجی، میتونم ازش بخوام تا تاریخ پذیرش رو عوض کنه و پذیرش جدید رو تحویل دانشگاه بدم)

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط meshginqalam نمایش پست ها
    با تشکر از پاسخ شما
    یه سوال دیگه هم دارم، پذیرش من مربوط به 1 سپتامبر هست که به خاطر عملکرد ضعیف دانشگاهمون هنوز پروندم به وزارت ارسال نشده و قراره هفته آینده بفرستن. با توجه به اینکه از تاریخ پذیرش گذشته و ممکنه بقیه کارها تا 1 یا 2 ماه آینده هم طول بکشه، به نظرتون خوبه که به استاد خارجی بگم یه پذیرش به تاریخ 1 یا 2 ماه بعد برام بفرسته؟ چون ورودی 91 هستم پذیرش مهر مربوط به ترم 7 من میشه، این در روند فرصت مشکلی ایجاد نمیکنه؟ بعدا نگن ترم 7 درخواست فرصت دادی!!!
    (به خاطر آشنایی با استاد خارجی، میتونم ازش بخوام تا تاریخ پذیرش رو عوض کنه و پذیرش جدید رو تحویل دانشگاه بدم)
    سلام
    چون ویزا لازم نیست بگیری برای مالزی فکر نکنم مشکلی باشه یعنی بنظرم اصلا مهم نیست تاریخ دعوتت کی هست منتها حتما زمان دعوت نامت از مدت اقامتت بیشتر باشه
    مال منم ا سپتامبر بود ولی 1 اکتبر دارم میرم
    بنابراین با همین نامه برو سراغ وزارت علوم اگر اونا بهت گیر دادن که احتمالش صفره تصمیم به عوض کردنش بگیر

موفق باشید

سلام
    منظورم این بود که وقتی من 1 ماه دیرتر برم و تو پذیرش قید شده که مدت 6 ماه هست، یعنی عملا 5 ماه میتونم برم فرصت. درسته؟ به همین خاطر میخواستم پذیرش جدید بگیرم که همه 6 ماه رو بتونم استفاده کنم. یا میتونم بگم 6 ماه رو 9 ماه بنویسن از اول سپتامبر؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Philosophiae Doctor

اگه بگین 9 ماه بنویسن بهتره و دستتون بازتره. به نظر من هم تاریخ شروعش رو تغییر ندید چون ممکنه با وزارت به مشکل بر بخورید.

دوستان کسی می دونه بعد از دریافت ارز چقدر طول میکشه تا مبلغ 3 میلیون کمک هزینه بلیط را به حسابمون واریز بکنن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط seyyed mostafa نمایش پست ها
    با سلام

از دوستان کسی اینجا هست که پس از دریافت ویزا، مقرری فرصت مطالعاتی رو از وزارت و بانک (توی مرداد یا شهریور) دریافت کنه؟ اگه هست از زمان اقدام بعد از دریافت ویزا چقدر طول کشیده تا پول رو به حساب بریزن؟
    بعد از ویزا تقریبا یک روز یا دو روز طول میکشه تا کارای اداری نامه بانک انجام بشه، بعد که تشریف می برید بانک اگر ارز داشته باشن که همون موقع بهتون تحویل میدن ولی اگر نداشته باشن باید صبر کنین تا ارز بیاد. در مورد اون مبلغ ریالی ولی اطلاعی ندارم.

سلام دوستان. برای گرفتن حکم وزارت علوم (منظورم حکمی که بعد از گرفتن ویزا بهمون میدن) ایا بلیط هم لازم هست یا اصل و کپی پاسپورت و ویزا کافی هست. منظورم گرفتن نامه ارز بانکی نیست چون هنوز بلیط رو نخریدم ولی شنیدم که برای گرفتن حکم همون پاسپورت و ویزا کافی هست. آیال این گفته درسته؟؟ ممنون.

سلام
    کسی از دوستاناطلاع از تمدید مهلت رفتن به فرصت مطالعاتی برای ورودی های مهر 91 دارد؟
    ممنون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)