صفحه 235 از 317 نخستنخست ... 135185225226227228229230231232233234235236237238239240241242243244245285 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,341 تا 2,350 , از مجموع 3167

موضوع: مسائل مربوط به پذیرش فرصت مطالعاتی (قوانین در پست اول)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به پذیرش فرصت مطالعاتی (قوانین در پست اول)

نقل قول نوشته اصلی توسط fyousefi نمایش پست ها
    ببنید اگه به پولش احتیاج داشته باشید ارزشش رو داره. 1 سال تعهد میگیرن برای 6 ماه و تقریبا 17 میلیون میدن برای 6 ماه که اگه بیشتر بمونید خوب تا 3 ماه دیگه هم میدن و تعهدتون میشه 18 ماهه. اگه ضامن دم دست دارین محضر خونه یه نصفه روزه کار داره و در مجموع به نظرم کلا باید حدود 10 روز کار داشته باشه. پس اگه به پولش احتیاج دارید می ارزه خصوصا که شما ویزا هم دارید و مشکلی ندارید. تصمیم با خودتونه ولی اگه چندان به پولش نیازی ندارین به نظرم دست و بالتون رو نبندید که این مبلغ 17 تومن چند سال بعد هیچیه و بیخیالش بشید. نامه وزارت علوم یه جورایی کمک کننده دریافت ویزاست که این آیتم برای سما ملاک نیست گویا پس میمونه فقط کمک هزینه اش .
    پس با این اوصاف اگه من مدارکمو بعد شهریور هم بفرستم مشکلی نداره و میتونم حمایت مالی رو بگیرم؟ (باتوجه به اینکه اخرین فرصت ارسال مدارک اخر شهریورماهه)

Member
    رشته و دانشگاه
    Philosophiae Doctor

ولی این هزینه دفترخونه واقعا کمر شکن هست. راه چاره ای نداره؟ افرادی که بورس نیستن باید کل اون 50% کمک وزارت رو بدن برای دفترخونه و ترجمه مدارک و ویزا و... دوستانی که به وزارتخونه مراجعه می کنید، این مشکل رو شفاهی یا کتبی به اطلاع رئیس رؤسا برسونید شاید یک فکری کردن.

Junior Member

سلام
    من برای کشور فرانسه اقدام کرده بودم اما امروز بهم خبر دادن که ویزام ریجکت شده. کسی خبر داره اگر یکی مثل من که به دلایل حساس بودن زمینه کاری و تحریم ایران اینطوری ریجکت شده آیا وزارت علوم براش وقت اضافه در نظر می گیره یا نه. البته این را هم بگم که من بورس هستم.
    متشکرم

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط setarehasemoon نمایش پست ها
    سلام.
    کسی میدونه گزارشی که برای تسویه حساب باید بدیم چه فرمتی باید داشته باشه و چه چیزایی باید توش قید شده باشه؟
    احیانا کسی نمونه ای ازش نداره؟
    سلام
    یه نامه تو سربرگ دانشگاه مقصد هست که استادت روند مثبت کارت رو تایید کنه
    با امضای زنده

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vazami نمایش پست ها
    پس با این اوصاف اگه من مدارکمو بعد شهریور هم بفرستم مشکلی نداره و میتونم حمایت مالی رو بگیرم؟ (باتوجه به اینکه اخرین فرصت ارسال مدارک اخر شهریورماهه)
    سلام

بله .مشکلی نیست

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rose_k نمایش پست ها
    سلام
    من برای کشور فرانسه اقدام کرده بودم اما امروز بهم خبر دادن که ویزام ریجکت شده. کسی خبر داره اگر یکی مثل من که به دلایل حساس بودن زمینه کاری و تحریم ایران اینطوری ریجکت شده آیا وزارت علوم براش وقت اضافه در نظر می گیره یا نه. البته این را هم بگم که من بورس هستم.
    متشکرم
    سلام

کلا وقت اضافه میشه حتما و اونهم به همه. سعی کن یه کشور راحتتر مثل ایتالیا پیدا کنی و ایندفعه پذیرش از اونجا بگیری و دوباره اقدام کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط momad7 نمایش پست ها
    سلام
    یه نامه تو سربرگ دانشگاه مقصد هست که استادت روند مثبت کارت رو تایید کنه
    با امضای زنده

ممنون. یعنی اگه فقط درحد یه پاراگراف بنویسه که من چه مدت پیشش بودم و رو چی کار کردم کافیه؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط setarehasemoon نمایش پست ها
    ممنون. یعنی اگه فقط درحد یه پاراگراف بنویسه که من چه مدت پیشش بودم و رو چی کار کردم کافیه؟
    سلام

معمولا یکم بیشتر مینویسن و یه مقداری تو نامه از تو و تلاشهات و دستاوردهات تعریف میکنن . مثلا تو مایه های ساختار توصیه نامه هست دیگه. یه جوری که به اینا بگه اون پولی که بهت دادن ارزشش رو داشته

دوستان سلام. چقدر قبل از زمان بلیطمون بریم پیش خانم اکبری برای حکم و نامه ارز. حتما باید 10 روز قبلش باشه.دو هفته قبلش باشه انجام نمیدن؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط dehnavi نمایش پست ها
    دوستان سلام. چقدر قبل از زمان بلیطمون بریم پیش خانم اکبری برای حکم و نامه ارز. حتما باید 10 روز قبلش باشه.دو هفته قبلش باشه انجام نمیدن؟؟

من ویزام دیر اومد واسه همین یه هفته قبل رفتم. ولی فکر میکنم مشکلی نیست که زودتر هم برید فقط باید ارزتون تامین اعتبار شده باشه.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)