صفحه 245 از 317 نخستنخست ... 145195235236237238239240241242243244245246247248249250251252253254255295 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,441 تا 2,450 , از مجموع 3167

موضوع: مسائل مربوط به پذیرش فرصت مطالعاتی (قوانین در پست اول)

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به پذیرش فرصت مطالعاتی (قوانین در پست اول)

نقل قول نوشته اصلی توسط rozbeh93 نمایش پست ها
    سلامپرونده من تقریبا خرداد ماه فرستاده شد. البته بعدا گفتند مدرک زبان هم لازمه به همین خاطر نتونستم پروندمو پیگیری کنم تا این اواخر که نتیجه آزمون MSRT اومد و رفتم گذاشتم روی پرونده.نامه وزارت را مرداد ماه بهم دادند البته یه تعهد هم گرفتند که تا قبل از خروج از کشور مدرک زبان ببرم. البته من از این نامه استفاده نکردم و BS بردم برای سفارتبرای 19 اکتبر بلیط دارمکارهای سازمان امور دانشجویان خیلی منظم و خوب پیش رفت، اگر میبینید اشکالی هست به احتمال زیاد از دانشگاه خودتونه. بنظر من اگر ویزاتون اومده بردید تهران پیگیری کنید.
    ممنون از پاسختون. هنوز نامه وزارت نرسیده دانشگاهمون تا بتونم واسه ویزا اقدام کنم! کاش یه سیستم پیگیری آنلاین داشتن تا میفهمیدیم پروندمون در چه مرحله ای هست؟! آیا کس دیگه ای میتونه بره سازمان از طرف من پیگیری کنه یا حتما باید خودم برم؟ یعنی یه بار واسه درخواست ویزا و یه بار واسه گرفتن حکم باید برم تهران؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه شیراز

نقل قول نوشته اصلی توسط meshginqalam نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون. هنوز نامه وزارت نرسیده دانشگاهمون تا بتونم واسه ویزا اقدام کنم! کاش یه سیستم پیگیری آنلاین داشتن تا میفهمیدیم پروندمون در چه مرحله ای هست؟! آیا کس دیگه ای میتونه بره سازمان از طرف من پیگیری کنه یا حتما باید خودم برم؟ یعنی یه بار واسه درخواست ویزا و یه بار واسه گرفتن حکم باید برم تهران؟
    خواهش میکنم
    اینکه کسی بتونه از طرف شما پیگیری کنه نمیدونم
    اگر عجله دارید میتونید به جای نامه وزارت BS ببرید (من که همین کار کردم و منتظر نامه سفارت نشدم) در غیر اینصورت باید منتظر باشید!
    بعد ازاینکه ویزا و بلیط تهیه کردید بایستی حضوری برید تهران و حکم و کمک هزینه را بگیرید

Junior Member

عزیزان کسی میدونه امسال مدرک زبان دانشگاه تهرانو قبول میکنن یا نه؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rozbeh93 نمایش پست ها
    سلام
    خوشحالم کارتون انجام شد
    پول بلیط را کی و چطور پرداخت میکنند؟
    سلام

بهم گفتن پول بلیط تا ده روز بعد دریافت ارز از بانک، به حساب بانک تجارت که اجبارا هم باید تجارت باشه واریز میشه. چون بورس نیستم مبلغش هم یک میلیون و هفتصد و پنجاه هزار تومنه که البته پول بلیطی که من دادم 500 هزار تومن از این مبلغ بیشتر بود

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sain نمایش پست ها
    ممنون از دوستان
    یه سوال دیگه
    مدرک زبان دانشگاه تهران مورد قبوله یا باید تافل یا ایلتس باشه
    ببینید همون مدارک زبانی رو که برای امتحان جامع ازتون پذیرفتند، همونا رو قبول دارند لازم نیست حتما تافل باشه

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط meshginqalam نمایش پست ها
    برادر، یعنی فقط دوبار؟ بنده برای کارهای فرصت و ویزا 7 بار رفتم تهران و برگشتم. بعد شما فکر کردی کارت رو 2 روزه راه میندازند؟
    خود فرآیند ویزا کلی کار داره
    بنظرم بهتره اجازه بدی کارشناس دانشگاه تماس بگیره. چون اونجا برخورد با دانشجویانی که اومدن خودشون پروندشون رو پیگیری کنن خوب نیست
    در ضمن یه احتمال دیگه هم هست که باید کارشناستون پیگیر باشه. من از خانم فهامی شنیدم ا نیمه شهریور دیگه پرونده جدید تشکیل نمیدن.

Junior Member

سلام بچه ها کسی بیمه نامه گرفته برای کل دوره فرصت تو آمریکا؟
    میشه اگه گرفتین بگین از کدوم شرکت. دانشگاه مقصد ازم خواسته، گفته حتما باید بدی تا DS صادر کنیم

Junior Member

سلام دوستان

چندتا سوال داشتم.
    1- تصفیه حساب فرصت مطالعاتی چقدر طول میکشه؟ همون روزی که بریم انجام میشه یا دوباره باید هی رفت و آمد کنیم؟
    2- بین مدارک لازم برای تصفیه حساب، عودت دادن اصل مدارک لیسانس و ارشد رو ندیدم؟ یعنی اونها رو پس نمیگیرن؟ من موقع رفتن ضمانت نامه بانکی گذاشته بودم. اگر اصل مدارک رو موقع تصفیه حساب بخوان میخواستم بدونم میشه یه جوری پیچوند و تحویل نداد.

سلام
    بالاخره نامه وزارت رسید دانشگاهمون ولی اجازه ندادن من متن نامه رو ببینم و پاکتی خطاب به وزارت امور خارجه به من دادن تا ببرم اونجا. سوال 1: متن نامه چیه؟ مبلغ حمایت؟ سوال 2: وزارت امور خارجه معرفی میده برای سفارت؟ و آیا تاریخی ذکر میشه برای گرفتن ویزا و خروج از کشور تو این نامه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ali098 نمایش پست ها
    سلام دوستان

چندتا سوال داشتم.
    1- تصفیه حساب فرصت مطالعاتی چقدر طول میکشه؟ همون روزی که بریم انجام میشه یا دوباره باید هی رفت و آمد کنیم؟
    2- بین مدارک لازم برای تصفیه حساب، عودت دادن اصل مدارک لیسانس و ارشد رو ندیدم؟ یعنی اونها رو پس نمیگیرن؟ من موقع رفتن ضمانت نامه بانکی گذاشته بودم. اگر اصل مدارک رو موقع تصفیه حساب بخوان میخواستم بدونم میشه یه جوری پیچوند و تحویل نداد.
    برای سوال دومتون اگر منظورتون همون ریزنمرات و مدرکیه که وزارت علوم برای ترجمه میده باید بگم که وقتی که ویزاتون میاد و میخواین حکم فرصت رو بگیرین تا بعدش برین بانک و پول رو بگیرین باید ریزنمرات و مدرکی که وزارت علوم بهتون برای ترجمه داده رو پس بدین و تا وقتی اینها را برنگردونین کارتون رو انجام نمیدن. یعنی تا اینها رو پس ندین پولی بهتون نمیدن.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)