صفحه 25 از 317 نخستنخست ... 15161718192021222324252627282930313233343575125 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 241 تا 250 , از مجموع 3167

موضوع: مسائل مربوط به پذیرش فرصت مطالعاتی (قوانین در پست اول)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فرصت کوتاه مدت مطالعاتی 6 ماه وزارت علوم

نقل قول نوشته اصلی توسط samady نمایش پست ها
    سلام
    خبر زیر رو امروز خبرگزاری فارس در مورد تامین بودجه فرصت مطالعاتی منتشر کرده.

خبرگزاری فارس: معاون بورس سازمان امور دانشجویان با اشاره به لزوم تأمین هزینه ۱۱ میلیون دلاری برای انجام فرصت تحقیقاتی شش ماهه دانشجویان دکترا، گفت: تاکنون این مبلغ به وزارت علوم پرداخت نشده است.

وی اضافه کرد: خوشبختانه در حضور معاون اول رئیس جمهور، وزیر علوم، رئیس سازمان امور دانشجویی، نماینده بانک مرکزی و نماینده معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور هزینه لازم برای اعزام دانشجویان به فرصت تحقیقاتی کوتاه مدت مورد تصویب قرارگرفت ولی تاکنون این مبلغ به وزارت علوم پرداخت نشده است.

لینک خبر:
    http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13910908000089
    سلام
    یه نکته که من در مراجعاتم به وزارت علوم متوجه شدم اینه که اصلا کسی به فکر تامین ارز فرصت مطالعاتی نیست و اگه تلاشی هم می کنن برای اونایی هست که بورس دکتری تو خارجن و اکثرا کسایی هستن که به جایی وصلن... الان شما این خبر رو نگاه کنین مبلغی که نوشته برای فرصت مطالعاتی اصلا درست نیست مگه چند تا دانشجو داریم که می رن فرصت اگه به هر کس ده هزار دلار بدن میشه 1100 نفر که ما این تعداد دانشجو جهت رفتن به فرصت نداریم اصلا شاید 100 تا هم نباشن... اگه من اشتباه می کنم بگین ....
    البته نا امید نباشید یه خبرهایی در راهه قراره امروز چهارشنبه جلسه بگیرند..

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kamyar27 نمایش پست ها
    سلام
    یه نکته که من در مراجعاتم به وزارت علوم متوجه شدم اینه که اصلا کسی به فکر تامین ارز فرصت مطالعاتی نیست و اگه تلاشی هم می کنن برای اونایی هست که بورس دکتری تو خارجن و اکثرا کسایی هستن که به جایی وصلن... الان شما این خبر رو نگاه کنین مبلغی که نوشته برای فرصت مطالعاتی اصلا درست نیست مگه چند تا دانشجو داریم که می رن فرصت اگه به هر کس ده هزار دلار بدن میشه 1100 نفر که ما این تعداد دانشجو جهت رفتن به فرصت نداریم اصلا شاید 100 تا هم نباشن... اگه من اشتباه می کنم بگین ....
    سلام
    من هم دقیقا همین حس رو تو وزارت علوم داشتم. جلسه با بانک مرکزی می گذارند ولی اولویت اول با دانشجویان بورس تو کشورهای خارجیه که چند ماهه حقوق نگرفتند. من با خانم صالحی هم صحبت کردم، ایشون همیشه می خوان دانشجو ها رو امیدوار نگه دارند و همیشه می گن که ایشالا درست میشه.

به هر حال امیدواریم که مسئله فرصت مطالعاتی به زودی و به صورت خوبی حل بشه.

Junior Member

سلام
    خبر زیر رو امروز خبرگزاری فارس در مورد تامین بودجه فرصت مطالعاتی منتشر کرده.

خبرگزاری فارس: معاون بورس سازمان امور دانشجویان با اشاره به لزوم تأمین هزینه ۱۱ میلیون دلاری برای انجام فرصت تحقیقاتی شش ماهه دانشجویان دکترا، گفت: تاکنون این مبلغ به وزارت علوم پرداخت نشده است.

وی اضافه کرد: خوشبختانه در حضور معاون اول رئیس جمهور، وزیر علوم، رئیس سازمان امور دانشجویی، نماینده بانک مرکزی و نماینده معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور هزینه لازم برای اعزام دانشجویان به فرصت تحقیقاتی کوتاه مدت مورد تصویب قرارگرفت ولی تاکنون این مبلغ به وزارت علوم پرداخت نشده است.

لینک خبر:
    http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13910908000089
    سلام
    ممنون از اطلاع رسانیتون. البته این خبرو آقای دکتر، مهرماه به ما دادن و از اون موقع تا حالا پرداخت انجام نشده.
    من تا بانک مرکزیم رفتم. آقای احیایی مسئول مقررات و سیاستهای ارزی گفتن ارز فرصتهای مطالعاتی مبادله ای خواهد بود.
    شماره تلفن ایشون: 29953758

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط godangel نمایش پست ها
    سلام
    من ديروز وزارتخونه بودم. همه چي مثل قبل بود. فقط خانم صالحي گفت داريم روش كار ميكنيم. هفته ديگه ي سر بزن.

حس خوبي پيدا كردم. البته نميخواست قول خاصي بده ولي انگار ي خبراييه. ديروز صبح هم وزير علوم تو اخبار گفته مشكل ارز دانشجوها حل شده. البته من نشنيدم.يكي از دوستام ميگفت. بيايد اميدوار باشيم
    سلام
    منظورشون تامین بودجه ریالی بوده یا ارزی؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kamyar27 نمایش پست ها
    سلام
    سلام
    در مورد تعداد دانشجوهای فرصت اشتباه میکنید. تعدادشون همون 1800 نفره. اما با بقیه صحبتاتون کاملاً موافقم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط masma نمایش پست ها
    سلام
    ممنون از اطلاع رسانیتون. البته این خبرو آقای دکتر، مهرماه به ما دادن و از اون موقع تا حالا پرداخت انجام نشده.
    من تا بانک مرکزیم رفتم. آقای احیایی مسئول مقررات و سیاستهای ارزی گفتن ارز فرصتهای مطالعاتی مبادله ای خواهد بود.
    شماره تلفن ایشون: 29953758
    سلام
    منظورتون از این جمله که "ارز فرصتهای مطالعاتی مبادله ای خواهد بود" چیه؟
    یعنی دانشگاه معادل ریالی ارز مبادله ای رو خواهد داد یا اینکه بانک مرکزی ارز رو به قیمت مبادله ای به دانشجویان خواهد فروخت؟

Junior Member

سلام
    منظورتون از این جمله که "ارز فرصتهای مطالعاتی مبادله ای خواهد بود" چیه؟
    یعنی دانشگاه معادل ریالی ارز مبادله ای رو خواهد داد یا اینکه بانک مرکزی ارز رو به قیمت مبادله ای به دانشجویان خواهد فروخت؟
    بودجه که با ارز 1226 بسته شده و دانشگاه معادل ریالی این ارز میده. اما دلاری که برای این کار فروخته میشه به قیمت مبادله ایه. حداقل در حال حاضر که اینجوری داره انجام میشه.

Junior Member

سلام
    دوستان به نظرتون وزارت نامه ریالی هم میده؟ مثلا به جای اینکه قید کنه اینقدر دلار و هزینه بلیط و .... به فلانی پرداخت شود مستقیم معادل ریالی ( البته مبادله ای نه مرجع) رو بنویسه تا از دانشگاه بگیرم. چون دانشگاه همون معادل مرجعو میده گفت اگه بتونی نامه ریالی بیاری ما همون ریالی که قید شده بهتون میدیم.

Junior Member

سلام
    خبرگزاری مهر امروز گزارش داده که بانک مرکزی در روزهای اخیر در دو نوبت و در مجموع معادل 8 میلیون دلار برای تامین تقاضای ارز دانشجویان بورسیه به بانک تجارت پرداخت کرده است. اگه کسی در روزهای آینده به وزارت علوم رفت، لطف کنه در مورد پرداخت ارز به فرصت های مطالعاتی پرس و جویی بکنه و به بقیه دوستان هم اطلاع بده.
    ممنون

متن خبر:
    در روزهای اخیر در دو نوبت ؛
    8 میلیون دلار به دانشجویان بورسیه پرداخت شد
    بانک مرکزی در روزهای اخیر در دو نوبت و در مجموع معادل 8 میلیون دلار برای تامین تقاضای ارز دانشجویان بورسیه به بانک تجارت پرداخت کرده است.
    به گزارش خبرگزاری مهر، بانک مرکزی گزارش داد: با توجه به حجم بالای تقاضای ارز از سوی دانشجویان غیر بورسیه (مقطع فوق لیسانس و بالاتر) از روز چهارشنبه بانک سامان به عنوان بانک عامل دوم جهت ارائه خدمات به دانشجویان غیر بورسیه کار خود را آغاز کرد.

بانک تجارت ارز دانشجویان بورسیه وغیربورسیه و بانک سامان منحصراً ارز دانشجویان غیربورسیه را پرداخت خواهد کرد. کماکان تامین ارز دانشجویان بورسیه به نرخ مرجع و ارز دانشجویان غیربورسیه به نرخ مبادله ای خواهد بود.

مرکز مبادلات ارزی در هشتم آذر ماه ، تعداد 213 فقره سفارش را به ثبت رساند که با محاسبه عملکرد روزهای پیشین، تعداد ثبت سفارش های پذیرفته شده در این مرکز به رقم 8917 فقره رسیده است.

لینک خبر:
    http://www.mehrnews.com/fa/newsdetai...NewsID=1754604

Junior Member

ايشون تو بخش ماليه همون ساختمون فردوسي طبقه پنجم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)