صفحه 258 از 317 نخستنخست ... 158208248249250251252253254255256257258259260261262263264265266267268308 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,571 تا 2,580 , از مجموع 3167

موضوع: مسائل مربوط به پذیرش فرصت مطالعاتی (قوانین در پست اول)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mining Engineering/ AUT

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به پذیرش فرصت مطالعاتی (قوانین در پست اول)

نقل قول نوشته اصلی توسط lotous نمایش پست ها

تحویل ویزا به خانم اکبری (این کار باید چهارده روز (ده روز کاری) قبل از تاریخ پرواز انجام شود)ـ
    خرید بلیط
    سلام
    من قبلا بلیط رو خریدم و تقریبا یه هفته (4 روز کاری) قبل پرواز ویزام میاد و میدم به خانم اکبری. فکر می کنین مشکلی پیش بیاد؟[/QUOTE]

اصلا نیاز نیست 14 روز قبل از پرواز باشه، همون هفته ای که پرواز هست هم میتونید این کارو بکنید.
    کل پروسه از تحویل ویزا به خانم اکبری تا دریافت ارز از صبح تا ظهر طول میکشه. پیشنهاد میکنم 8 صبح برید که زودتر کارتون انجام بشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فیزیک-اپتیک و لیزر، دانشگاه شیراز

نقل قول نوشته اصلی توسط asiama نمایش پست ها
    سلام
    من قبلا بلیط رو خریدم و تقریبا یه هفته (4 روز کاری) قبل پرواز ویزام میاد و میدم به خانم اکبری. فکر می کنین مشکلی پیش بیاد؟
    اصلا نیاز نیست 14 روز قبل از پرواز باشه، همون هفته ای که پرواز هست هم میتونید این کارو بکنید.
    کل پروسه از تحویل ویزا به خانم اکبری تا دریافت ارز از صبح تا ظهر طول میکشه. پیشنهاد میکنم 8 صبح برید که زودتر کارتون انجام بشه.
    متاسفانه این روند تغییر کرده. من چند روز پیش انجا بودم و دیگه از خود دانشجو تحویل نمیگیرن. میگن بدید نماینده دانشگاهتون یکهفته بعد اماده میشه(کاری که اگر خودتون انجام بدین دو سه ساعت کار میبره)
    مطلب بالا در مورده تحویل ویزا و بلیط جهت گرفتن نامه بانک هست.
    البته این رو هم بگم من بعد کلی خواهش نامه رو دوروزه گرفتم. کلا خانم اکبری ادم خوبی هستند و کار دانشجو رو راه میندازن.
    کارمندهای بانک تجارت هم عالی بودن خدا خیرشون بده.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط imansaj نمایش پست ها
    متاسفانه این روند تغییر کرده. من چند روز پیش انجا بودم و دیگه از خود دانشجو تحویل نمیگیرن. میگن بدید نماینده دانشگاهتون یکهفته بعد اماده میشه(کاری که اگر خودتون انجام بدین دو سه ساعت کار میبره)
    مطلب بالا در مورده تحویل ویزا و بلیط جهت گرفتن نامه بانک هست.
    البته این رو هم بگم من بعد کلی خواهش نامه رو دوروزه گرفتم. کلا خانم اکبری ادم خوبی هستند و کار دانشجو رو راه میندازن.
    کارمندهای بانک تجارت هم عالی بودن خدا خیرشون بده.
    ممنون از راهنماییتون.
    من بلیط رو اینترنتی خریدم. همون پرینت رو ببرم برا خانم اکبری کافیه یا باید مهر هواپیمایی یا آژانس داشته باشه؟

Junior Member

سلام مجدد
    پول بلیط رو قبل از رفتن پرداخت می کنن یا منوط به برگشت از فرصته؟

نقل قول نوشته اصلی توسط lotous نمایش پست ها
    سلام مجدد
    پول بلیط رو قبل از رفتن پرداخت می کنن یا منوط به برگشت از فرصته؟
    درود
    برای من سه چهار روز پس از دریافت حکم ریختن. و قبل از پروازم بود

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به پذیرش فرصت مطالعاتی (وزارت علوم، وزارت بهداشت و انواع دیگر)

آیلتس چند؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    منابع آب

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به پذیرش فرصت مطالعاتی (وزارت علوم، وزارت بهداشت و انواع دیگر)

سلام دوستان
    من در حال حاضر ویزام رو گرفته ام. برای نامه معرفی به بانک همونطور که دوستان دیگه هم گفته بودند خانم اکبری گفت که باید از طریق نماینده دانشگاه اقدام بشه. اما من از مسئولین دانشگاهمون که پرسیدم هیچ اطلاعی نداشتند. سوالم از دوستانی که اخیرا این روند [جدید] رو طی کردند اینه که اولا فقط تحویل کپی پاسپورت، ویزا و بلیط به نماینده دانشگاه کافیه؟ دوما اگه میشه جزئیات این کار رو بیشتر توضیح بدید؟ مثلا نماینده دانشگاه ما نمیدونست که آیا باید این مدارک رو به همراه یه نامه از دانشگاه بفرسته یا اینکه در صورت نیاز به این نامه، چی توش بنویسه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فیزیک-اپتیک و لیزر، دانشگاه شیراز

نقل قول نوشته اصلی توسط bateni2000 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من در حال حاضر ویزام رو گرفته ام. برای نامه معرفی به بانک همونطور که دوستان دیگه هم گفته بودند خانم اکبری گفت که باید از طریق نماینده دانشگاه اقدام بشه. اما من از مسئولین دانشگاهمون که پرسیدم هیچ اطلاعی نداشتند. سوالم از دوستانی که اخیرا این روند [جدید] رو طی کردند اینه که اولا فقط تحویل کپی پاسپورت، ویزا و بلیط به نماینده دانشگاه کافیه؟ دوما اگه میشه جزئیات این کار رو بیشتر توضیح بدید؟ مثلا نماینده دانشگاه ما نمیدونست که آیا باید این مدارک رو به همراه یه نامه از دانشگاه بفرسته یا اینکه در صورت نیاز به این نامه، چی توش بنویسه؟
    سلام . شماره حساب بانک تجارت هم میخواد . از مدارک فوق هم دو تا کپی . سوال دوم هم باید از خود خانم اکبری بپرسید. در ضمن دوست عزیز inbox شما پر هست. موفق باشین.

Junior Member

من دانشجوی دکتری ترم پنجم هستم واز کانادا برا فرصت مطالعاتی شش ماهه پذیرش گرفتم من می خواهم با هزینه وزارت علوم برای فرصت مطالعاتی شش ماهه بروم. استاد کانادا در دعوت نامه من نوشته است برای فرصت مطالعاتی شش ماهه قابل تمدید تا نه ماه از اول سپتامبر 2016 بروم. حالا نمی دونم مشکلی از این لحاظ که تمدید تا 9 ماه نوشته برام پیش میاد یا نه؟ چون وزارت برای شش ماه ساپورت میکنه.سوال اول اینکه استاد اینطوری نوشته بقیه ماهها را خودم باید برای ویزا وکارهای دیگر باید ساپورت مالی تهیه کنم. سوال دوم اینکه به نظرتون اگراواخر اردیبهشت ظرفیت ها مشخص میشه من می رسم تا سپتامبر کارهای ویزا را انجام بدهم .اصولا شنیدم که فرایند ویزا کار وقت گیری است. دوستان که تجربه دارن لطف کنند راهنمایی ام کنند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bateni2000 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    مدارک مورد نیاز برای این خوان:
    کپی صفحه اول پاسپورت
    کپی ویزا
    کپی بلیط
    شماره حساب بانک تجارت
    فرم 103

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)