صفحه 267 از 317 نخستنخست ... 167217257258259260261262263264265266267268269270271272273274275276277 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,661 تا 2,670 , از مجموع 3167

موضوع: مسائل مربوط به پذیرش فرصت مطالعاتی (قوانین در پست اول)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به پذیرش فرصت مطالعاتی (قوانین در پست اول)

دوستان سلام
    برای گرفتن ارز دانشجویی ریز نمرات هم لازمه؟اگه کسی نداشته باشه تکلیف چیه؟

Junior Member

دوستان سلام
    کسی می تونه بگه کل مراحل یعنی از تائید در جلسه گروه فرصت مطالعاتی تا مراجعه به بانک چقدر طول میکشه؟؟(حداکثر چند ماه؟)

Junior Member

بچه ها کسی در جریان ریز نمرات برای گرفتن ارز دانشجویی برای فرصت هست؟

Junior Member

سلام من يه سوالي داشتم معاون تحصيلات تكميلي دانشگاه ما ميگفت كه شما بايد هم تعهد كارمندي بزاريد و هم اينكه تعهد ملكي ايا قانون عوض شده يا اينكه اينها ندانسته اين حرف رو دارن ميزنن ممنون ميشم راهنماييم كنين.

Junior Member

ببخشيد سوال ديگه اي از دوستاني كه فرصت تشريف بردن داشتم و اونم اينكه نامه حمايت مالي چند روز قبل رفتممون بهدستمون ميزسه يعني دانشگاه ما ماه مرداد كلا تعطيله بنده هم براي دهم شهريور پذيرش گرفتم ده روز كافيه يا سعي كنم نامه پذيرشم رو عوض كنم براي بيستم شهريور ممنون ميشم راهنماايم بفرماييد

سلام
    آیا کسی از دوستان تجربه ای از این مورد داره: تعهد محضری و سایر مدارک مربوط به فرصت رو آماده کرده و به سازمان بدیم و نامه حمایت مالی رو دریافت کنیم و به فرصت هم بریم ولی اصلا اون مبلغ رو از وزارت علوم نگیریم و فقط درخواست ارز دانشجویی کنیم(یعنی بجای قیمت آزاد با قیمت ارزون تر پول مونو چنج کنیم).
    1- آیا میشه همچین کاری کرد؟ نامه حمایت رو داشته باشیم ولی پول رو نگیریم و فقط بهمون ارز دانشجویی بدن؟
    2- در این صورت دیگه تعهدی شامل ما نمیشه؟ یعنی اون تعهدی که در محضر با دو ضامن امضا شده، با نگرفتن پول از وزارت ، فسخ شده تلقی میشه؟

Junior Member

سلام من يه سوالي داشتم معاون تحصيلات تكميلي دانشگاه ما ميگفت كه شما بايد هم تعهد كارمندي بزاريد و هم اينكه تعهد ملكي ايا قانون عوض شده يا اينكه اينها ندانسته اين حرف رو دارن ميزنن ممنون ميشم راهنماييم كنين. ببخشيد سوال ديگه اي از دوستاني كه فرصت تشريف بردن داشتم و اونم اينكه نامه حمايت مالي چند روز قبل رفتممون بهدستمون ميزسه يعني دانشگاه ما ماه مرداد كلا تعطيله بنده هم براي دهم شهريور پذيرش گرفتم ده روز كافيه يا سعي كنم نامه پذيرشم رو عوض كنم براي بيستم شهريور ممنون ميشم راهنماايم بفرماييد

دوستان خواهش می کنم راهنمایی کنید.
    من با خوندن بسیاری از صفحات این سایت، به این نتیجه رسیدم که برای اقدام برای فرصت مطالعاتی، باید حداقل 12 میلیون تومان، پول نقد داشته باشم.
    و اگر این مقدار را نداشته باشم، نمی توانم برای فرصت اقدام کنم.
    آیا درست نتیجه گیری کردم؟
    یا اینکه آیا هیچ راه دیگه ای برام وجود نداره که از فرصت استفاده کنم؟
    من واقعا دوست دارم برم فرصت، اما از لحاظ مالی در مضیقه هستم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mining Engineering/ AUT

نقل قول نوشته اصلی توسط cheraman نمایش پست ها
    سلام من يه سوالي داشتم معاون تحصيلات تكميلي دانشگاه ما ميگفت كه شما بايد هم تعهد كارمندي بزاريد و هم اينكه تعهد ملكي ايا قانون عوض شده يا اينكه اينها ندانسته اين حرف رو دارن ميزنن ممنون ميشم راهنماييم كنين. ببخشيد سوال ديگه اي از دوستاني كه فرصت تشريف بردن داشتم و اونم اينكه نامه حمايت مالي چند روز قبل رفتممون بهدستمون ميزسه يعني دانشگاه ما ماه مرداد كلا تعطيله بنده هم براي دهم شهريور پذيرش گرفتم ده روز كافيه يا سعي كنم نامه پذيرشم رو عوض كنم براي بيستم شهريور ممنون ميشم راهنماايم بفرماييد
    سلام

شما فقط یکی از این تعهدها را باید انجام دهید. و مسئولین دانشگاهتون بدون اطلاع صحبت میکنند. اگر پا فشاری می کنند شما ازشون بخواید از اداره بورس استعلام کنن.

در مورد نامه حمایت مالی، شما هر موقع تعهد را به دانشگاه بدید به همراه مدارک، بین 2 هفته تا 1 ماه نامه حمایت وزارت علوم میاد که با اون برای ویزا باید اقدام کنید و به محض اومدن ویزا ارز را دریافت میکتید.

نقل قول نوشته اصلی توسط saralotfi1986 نمایش پست ها
    دوستان خواهش می کنم راهنمایی کنید.
    من با خوندن بسیاری از صفحات این سایت، به این نتیجه رسیدم که برای اقدام برای فرصت مطالعاتی، باید حداقل 12 میلیون تومان، پول نقد داشته باشم.
    و اگر این مقدار را نداشته باشم، نمی توانم برای فرصت اقدام کنم.
    آیا درست نتیجه گیری کردم؟
    یا اینکه آیا هیچ راه دیگه ای برام وجود نداره که از فرصت استفاده کنم؟
    من واقعا دوست دارم برم فرصت، اما از لحاظ مالی در مضیقه هستم.
    بله باید اون مبلغ ارز رو نقدا خریداری بکنین ولی همیشه 12 میلیون نیست، من خودم 14 میلیون دادم بعضی ها 8 میلیون و ... بسیار بستگی به کشوری داره که انتخاب می کنین، هزینه زندگی تو بعضی از کشورها بیشتر هست، بهتره دنبال کشورهای ارزون باشین. حتی می تونین از استاد خارجیتون هم کمک هزینه دریافت بکنین یا حتی از بورسهای خارجی استفاده بکنین. چیزی که هست اینه که باید واقعا دنبالش باشین و سرچ بکنین.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)