صفحه 27 از 317 نخستنخست ... 17181920212223242526272829303132333435363777127 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 261 تا 270 , از مجموع 3167

موضوع: مسائل مربوط به پذیرش فرصت مطالعاتی (قوانین در پست اول)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فرصت کوتاه مدت مطالعاتی 6 ماه وزارت علوم

نقل قول نوشته اصلی توسط samady نمایش پست ها
    ...
    سخنگوی مرکز مبادلات ارزی کشور در این باره گفت: فرصت‌های مطالعاتی و هزینه‌های درمانی اعضای هیات علمی، انتقال ارز بابت حق عضویت و حق ثبت‌نام در سازمان‌ها و مجامع بین‌المللی و محافل علمی، هزینه چاپ مقالات علمی، هزینه شرکت در نمایشگاه‌های خارج از کشور و فروش یا انتقال حق‌الوکاله در رابطه با دعاوی حقوقی از دیگر گروه‌های خدماتی هستند.

...

سلام
    این که گفته ارز مبادله ای میدن! اگه ریال معادلشو بدن خودمون بخریم مشکلی نیست، ولی اگه ریا معادل ارز مرجع بدن که عملاً فقط برا 3ماه میشه ارز خرید!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kavousi نمایش پست ها
    سلام
    این که گفته ارز مبادله ای میدن! اگه ریال معادلشو بدن خودمون بخریم مشکلی نیست، ولی اگه ریا معادل ارز مرجع بدن که عملاً فقط برا 3ماه میشه ارز خرید!
    سلام دوست عزیز
    مشکل همینه، خانم صالحی گفتند که تا وقتی ارز تک نرخی نشه، دانشگاه معادل ریالی ارز مرجع رو میده. در اینصورت اگر تازه مرکز ارز مبادله ای قبول بکنه که به دانشجویان دکتری ارز رو به قیمت مبادله ای بفروشه، در اینصورت تفاوت ریالی ارز مرجع و ارز مبادله ای رو از دانشجو خواهد گرفت. در واقع طبق نظر شما فقط برای سه ماه میشه ارز خرید.

دوستان اگه کسی با هزینه خودش بره، چقدر احتمالش هست که بعد از برگشت وزارت پولشو بده! ( البته اگه پول بیاد دستش).

Junior Member

بدون تعارف 0.00% . البته صفرش مطلق میتونه نباشه

میشه به وزارت علوم گفت شما که فعلا پول نداری، پس اجازه بده ما بعد از ترم 7 (مثلا ترم 8 یا 9) بریم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Geologists نمایش پست ها
    دوستان اگه کسی با هزینه خودش بره، چقدر احتمالش هست که بعد از برگشت وزارت پولشو بده! ( البته اگه پول بیاد دستش).
    سلام
    دوست من ده ماه پیش برای فرصت مطالعاتی رفت آمریکا، اون زمان بهش گفتند که با هزینه خودت برو، وقتی برگشتی هزینه رو به دلار می دیم. الان سه ماهه برگشته و بهش گفتند که معادل ریالی ارز مرجع رو میدیم. ولی تا به حال که نتونسته معادل ریالی رو هم بگیره.

به نظر من اگه توانایی مالی داری برو، ولی امیدی به گرفتن پول بعد از برگشتن نداشته باش.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amir1656 نمایش پست ها
    میشه به وزارت علوم گفت شما که فعلا پول نداری، پس اجازه بده ما بعد از ترم 7 (مثلا ترم 8 یا 9) بریم؟
    سلام
    اگه بخواین ترم 9 برین، باید ترم 10 یا 11 برگردین. پس کی می خواین از پایان نامه دفاع کنین!!!!

فکر نکنم اجازه بدن.

با سلام
    میشه قیل ا زترم هفت و بعد از تصویب پروپوزال به فرصت رفت؟ پیشنهاد شما چیه؟ اصولا الان پرونده ای تشکیل میشه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kavousi نمایش پست ها
    سلام
    ممنون از جوابتون. من پرونده ام تو اداره بورس تشکیل شده، نامه هاش رو نذاشتن برم همونجا بگیرم، پست کردن الان 10 روز میشه هنوز نرسیده!!! متاسفانه تهران نیستم، ولی به محض این که نامه هام برسه میرم اداره بورس (البته اگه برسه، فکر کنم پست عادیش کردن).
    شما فرصت مطالعاتی آلمان رفتین، یا میخواین برین؟ بزرگترین مشکل من در حال حاضر سربازیه... اگه پاسپورت داشتم، از قبل نوبت میگرفتم. به نظرتون به آقای مالکی شرایطمو بگم کارمو راه میندازه؟
    ببخشید دیر جواب میدم! بله من برای فرصت داره میرم آلمان!من تاریخ 11 نوامبر مصاحبه داشتم و 5 دسامبر ویزام اومد و الان تازه میخام برم وزارت ببینم ارز رو کی میدن!! برای وقت اضطراری نیاز به شماره پاسپورت نیست اما روز مصاحبه باید پاسپورت داشته باشین..بهتره سریع بجنبین تا پاسپورتتون زود بیاد! بله آقای مالکی واقعاً کمک میکنه...موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamdol نمایش پست ها
    ببخشید دیر جواب میدم! بله من برای فرصت داره میرم آلمان!من تاریخ 11 نوامبر مصاحبه داشتم و 5 دسامبر ویزام اومد و الان تازه میخام برم وزارت ببینم ارز رو کی میدن!! برای وقت اضطراری نیاز به شماره پاسپورت نیست اما روز مصاحبه باید پاسپورت داشته باشین..بهتره سریع بجنبین تا پاسپورتتون زود بیاد! بله آقای مالکی واقعاً کمک میکنه...موفق باشید
    سلام

اگه رفتین وزارت علوم لطف کنین نتیجه رو در مورد ارز به بقیه دوستان هم اطلاع بدین.

خیلی ممنون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)