صفحه 270 از 317 نخستنخست ... 170220260261262263264265266267268269270271272273274275276277278279280 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,691 تا 2,700 , از مجموع 3167

موضوع: مسائل مربوط به پذیرش فرصت مطالعاتی (قوانین در پست اول)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به پذیرش فرصت مطالعاتی (قوانین در پست اول)

نقل قول نوشته اصلی توسط cheraman نمایش پست ها
    با سلام دوستان در فرم تعهد محضري كارمندي مقدارمبلغ تعهد شده چه مقدار بايستي نوشته شود چهل ميليون يا بيست ميليون و سوال دوم اينكه در فرم تعهد تعهد محضري كارمندي در قسمت اول جاي خالي در جمله ابنجانب...فرزند......دارنده شماره شناسنامه......تا كلمهعازم كشور....به مدت.........ماه از........مي باشم لطفا راهنمايي بفرماييد بعد از كلمه از در جاي خالي اخرچي بايد نوشت.ممنون ميشم
    نقل قول نوشته اصلی توسط yasmary نمایش پست ها
    سلام
    چهل ملیون برای کسانیه که مدارک لیسانس و ارشد رو آزاد نکرده اند. من که مدارکم آزاد بود بیست ملیون نوشتم. جای خالی آخر رو هم میشه نوشت: تاریخ اخذ ویزا
    سلام
    من مدارکم رو آزاد نکردم. از سفارت پرسیدم که آیا برای گرفتن ویزا نیاز به مدارک لیسانس و ارشد هست یا نه. گفتند نیاز نیست. پس در تعهد محضری، قسمت مربوط به مبلغ تعهد تحصیل رایگان را خط تیره گذاشتم. سفارت هر کشوری قوانین خاص خود را دارد. بعضی از سفارت ها مدارک لیسانس و ارشد را هم می خواهند و در صورت آزاد نبودن مدرک، باید در تعهد محضری بیست میلیون هم بابت آموزش رایگان تعهد بدهید. قبل از هر چیز از سفارت سوال کنید و بی جهت 40 میلیون تعهد ندهید.

Junior Member parsa_nik آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دکتری مهندسی برق قدرت

سلام
    چهل ملیون برای کسانیه که مدارک لیسانس و ارشد رو آزاد نکرده اند. من که مدارکم آزاد بود بیست ملیون نوشتم. جای خالی آخر رو هم میشه نوشت: تاریخ اخذ ویزا
    جدیدترین متن ارائه شده برای تعهد محضری رو از کجا میشه پیدا کرد؟ که بند مربوط به ازادسازی مدارک رو هم داشته باشه!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط milad2 نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    از موقعی که نماینده دانشگاه ویزا و بلیطو میفرسته وزارت چقدر طول میکشه جواب بیاد؟چطور باید اطلاع پیدا کرد؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط milad2
    سلام دوست عزیز.
    کلا چند هفته منتظر جواب وزارت بودید؟ سازمان امور دانشجویان به کی مراجعه کردین؟
    سلام
    من 14 آذر مدارکم رو تحویل مسئول فرصت مطالعاتی دانشگاه دادم، از طریق مسئول دانشگاه خیلی پیگیری کردم اما خبری نشد. 17 دی به سازمان دانشجویان رفتم و نامه معرفی به بانک رو گرفتم و یه هفته بعدش اومدم فرصت. مسئول اصلی، خانم خدامی هستند. خانم نظم ده هم یکی از کارکنان مربوطه هستند. ولی جواب تلفن رو نمی دهند. توصیه میکنم اگه خیلی عجله دارید حتما حضورا پیگیری کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saralotfi1986 نمایش پست ها
    از دوستان خواهش می کنم راهنمایی کنند.
    از خواندن صفحات متوجه شدم که دانشجویان غیر بورسیه، باید دوازده تا چهارده تومان به بانک واریز کنند و بانک، معادل دوبرابر این مقدار ارز میریزه به حساب.
    آیا واریز این دوازده میلیون از سمت دانشجو، اجباری هست؟ یا اینکه میشه بدون واریز این مقدار وجه، تنها کمک هزینه وزارت علوم رو دریافت کرد؟ و با آن به فرصت رفت؟
    آیا کسی بوده که این وجه رو واریز نکرده و نامه حمایت مالی وزارت علوم رو دریافت کرده باشه؟
    سپاس
    سلام
    بله. متاسفانه اجباری هست. بدون واریز این مقدار وجه، نمیشه کمک هزینه وزارت علوم رو دریافت کرد. این پول رو برای یک روز قرض بگیرید و بعد از گرفتن ارز، نصف آن را بفروشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saralotfi1986 نمایش پست ها
    ورودی های مهر 92، باید با سهمیه 94 از کشور خارج می شدن یا با سال 95؟
    سهمیه 95 دانشگاه هاکی اعلام میشه؟
    آیا اگر، بعد از عید، تقاضای اولیه خود را ارائه کنم، فرصت برای خروج تا شهریور 95 را خواهم داشت؟
    سلام
    من ورودی مهر 91 هستم و ترم هفتم (آذر ماه) همه مدارکم از جمله ویزا و بلیت رو تحویل دادم و تقریبا یک ماه بعدش اومدم فرصت. البته اینم بگم که چهار ماه دوندگی داشتم برای گرفتن ویزا و سایر مراحل. شما که ورودی مهر 92 هستی توصیه میکنم از همین الان که ترم شش هستید اقدام کنید تا بتونید تا پایان شهریور از کشور خارج بشید. به امید ترم هفت صبر نکنید. چون هر سال قوانین وزارت عوض میشه. من شاهد بودم که کسانی که ترم هفتم بودند و یک ماه دیرتر از من داشتند مدارکشون رو تحویل میدادند، وزارت درخواستشون رو رد کرد. بنابراین ریسک نکن و هر چه زودتر اقدام کن.
    ویرایش توسط met66 : January 30th, 2016 در ساعت 03:07 PM دلیل: اضافه کردن توضیحات بیشتر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahzar2 نمایش پست ها
    با سلام

دوستان گرامی، یکی از دغدغه های خیلی از افرادی که قصد دارند از فرصت مطالعاتی استفاده کنند، بحث هزینه دفترخانه برای ثبت تعهد محضری است که در بعضی مواقع با قیمت های عجیب و غریبی مواجه می گردند. با توجه به اینکه آدرس دادن در این صفحه خلاف مقررات است، یک ایمیل دهنده خودکار در جی میل ساخته شده که دوستان می توانند با ارسال یک ایمیل خالی به آن (لطفا سابجت را خالی نگذارید) بلافاصله آدرس دفتر خانه را در ایمیل خود داشته باشند. لطفا اگر دوستان آدرس های دیگری در هر شهر سراغ دارند، آنرا به ایمیل ارسال کنند تا به فهرست آدرس ها اضافه گردد.
    ایمیل: @@@
    سلام
    من دفتر خانه خوب سراغ دارم. هر کس آدرس میخواد تو صندوق پستی ام پیام بذاره.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط parsa_nik نمایش پست ها
    جدیدترین متن ارائه شده برای تعهد محضری رو از کجا میشه پیدا کرد؟ که بند مربوط به ازادسازی مدارک رو هم داشته باشه!
    سلام
    http://mech.iut.ac.ir/sites/mech.iut...AF%DB%8C_0.pdf
    ویرایش توسط met66 : January 30th, 2016 در ساعت 03:57 PM دلیل: تصحیح لینک

نقل قول نوشته اصلی توسط met66 نمایش پست ها
    سلام
    بله. متاسفانه اجباری هست. بدون واریز این مقدار وجه، نمیشه کمک هزینه وزارت علوم رو دریافت کرد. این پول رو برای یک روز قرض بگیرید و بعد از گرفتن ارز، نصف آن را بفروشید.
    ممنون از پاسختون. بعد با این حساب، آیا نصف ارز دریافت شده برای فرصت چند ماهه، کفایت می کند؟

اگه ویزامون نزدیک عید بیاد و مدارک مون رو اواسط اسفند به مسئول دانشگاه ارائه بدیم، ممکنه بخوریم به تعطیلات و روند کارهای مربوط به تحویل ارز بیفته بعد از سیزده فروردین؟
    آیا میشه بریم فرصت و یکی دیگه بره بانک و کارای مربوط به گرفتن ارز رو انجام بده؟

Junior Member

اگه ویزامون نزدیک عید بیاد و مدارک مون رو اواسط اسفند به مسئول دانشگاه ارائه بدیم، ممکنه بخوریم به تعطیلات و روند کارهای مربوط به تحویل ارز بیفته بعد از سیزده فروردین؟
    آیا میشه بریم فرصت و یکی دیگه بره بانک و کارای مربوط به گرفتن ارز رو انجام بده؟
    سلام
    اگه نیمه اسفند مدارک رو تحویل بدید،احتمالش کمه که تا عید نامه بانک رو بگیرید. بله می تونید به یه نفر وکالت بدید و خودتون برید فرصت. ولی به فکر دردسرهای واریز وجه از ایران به خارج از کشور هم باشید. فکر کنم 10 تا 20 درصد کمیسیون می گیرند.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)