صفحه 28 از 317 نخستنخست ... 18192021222324252627282930313233343536373878128 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 271 تا 280 , از مجموع 3167

موضوع: مسائل مربوط به پذیرش فرصت مطالعاتی (قوانین در پست اول)

Junior Member leila42 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : فرصت کوتاه مدت مطالعاتی 6 ماه وزارت علوم

ببخشید دوستان این فرصت مطالعاتی فقط مخصوص دانشجویان دکتراست ؟

سلام. يه سوال. با توجه به اين وضعيت ارز كسي از شما تا حالا تلاش كرده از يكي از كمكهاي مالي خارجي مثل كمكهاي اتحاديه اروپا يا بورسهايي كه براي خانمها هست و امثالهم براي فرصت مطالعاتي استفاده كنه؟ به نظرتون امكانپذيره؟ آيا بورس خاصي رو ميشناسيد؟

پیش فرض پاسخ : مباحث مربوط به تائید و ترجمه مدارک برای ویزای فرانسه

ممنون. البته من رشته ام به زبان فرانسه نيستا. من دارم براي فرصت مطالعاتي دكتري ميرم و دانشگاهم انگليسي زبانه.

نقل قول نوشته اصلی توسط massoud نمایش پست ها
    سلام،
    بله، مدارک تحصیلی برای دانشجوی متقاضی در رشتۀ فرانسوی زبان بایستی بطور کلی به زبان فرانسه ترجمه شوند، فارغ ازینکه به چه زبانی صادر شده اند.

Junior Member

سلام

من امروز صبح پیش خانم اکبری و صالحی رفتم گفتن فعلا از پول خبری نیست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamdol نمایش پست ها
    ببخشید دیر جواب میدم! بله من برای فرصت داره میرم آلمان!من تاریخ 11 نوامبر مصاحبه داشتم و 5 دسامبر ویزام اومد و الان تازه میخام برم وزارت ببینم ارز رو کی میدن!! برای وقت اضطراری نیاز به شماره پاسپورت نیست اما روز مصاحبه باید پاسپورت داشته باشین..بهتره سریع بجنبین تا پاسپورتتون زود بیاد! بله آقای مالکی واقعاً کمک میکنه...موفق باشید
    سلام ممنون از جوابتون. یعنی ویزاتون کمتر 1 یک ماه اومده؟! راستی دوستان من دیروز وزارت بودم ، انگار حالا حالاها خبری از ارز نیست! ایشالا که درست شه...

دوستان
    برای گرفتن پذیرش فرصت مطالعاتی از دانشگاه خارجی، چه مدارکیو از دانشگاه ایرانی باید براشون بفرستیم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nazaninjon نمایش پست ها
    دوستان
    برای گرفتن پذیرش فرصت مطالعاتی از دانشگاه خارجی، چه مدارکیو از دانشگاه ایرانی باید براشون بفرستیم؟
    بستگی به دانشگاه مقصد داره. در برخی از کشورها (معمولاً کشورهای اروپایی) بدون نیاز به معرفی نامه دانشگاه مبدأ/ ایرانی، استاد راهنمای دانشگاه خارجی یک نامه پذیرش برای شما میفرسته و کار رو دنبال می کنید در ایران. اما در دانشگاه هایی مثل آمریکا، کانادا و استرالیا عموماً از شما نامه ای ترجمه شده با مهر آموزش دانشگاه مبدأ/ایرانی خواسته میشه. بر اساس نامه شما، در گروه دانشکده دانشگاه مقصد/ خارجی در خصوص پرونده شما بررسی ها انجام میشه و بهتون اطلاع میدن.

Junior Member

دوستان
    بستگی به دانشگاه مقصد داره. در برخی از کشورها (معمولاً کشورهای اروپایی) بدون نیاز به معرفی نامه دانشگاه مبدأ/ ایرانی، استاد راهنمای دانشگاه خارجی یک نامه پذیرش برای شما میفرسته و کار رو دنبال می کنید در ایران. اما در دانشگاه هایی مثل آمریکا، کانادا و استرالیا عموماً از شما نامه ای ترجمه شده با مهر آموزش دانشگاه مبدأ/ایرانی خواسته میشه. بر اساس نامه شما، در گروه دانشکده دانشگاه مقصد/ خارجی در خصوص پرونده شما بررسی ها انجام میشه و بهتون اطلاع میدن.

دانشگاه های خارجی چیزی به نام فرصت مطالعاتی براشون تعریف شده؟

بچه ها فرصت مطالعاتی به انگلیسی چی میشه؟

Junior Member

دانشگاه های خارجی چیزی به نام فرصت مطالعاتی براشون تعریف شده؟

بچه ها فرصت مطالعاتی به انگلیسی چی میشه؟

سلام
    بله تعریف شده ولی در حال حاضر مشکل ارز مانع رفتن بسیاری از دانشجویان دکتری به فرصت های مطالعاتی شده.

به هر حال، برای فرصت مطالعاتی می تونید از Sabbatical leave استفاده کنید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)