صفحه 30 از 317 نخستنخست ... 20212223242526272829303132333435363738394080130 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 291 تا 300 , از مجموع 3167

موضوع: مسائل مربوط به پذیرش فرصت مطالعاتی (قوانین در پست اول)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فرصت کوتاه مدت مطالعاتی 6 ماه وزارت علوم

نقل قول نوشته اصلی توسط Geologists نمایش پست ها
    دوستان اگه بیخیال پول وزارت بشیم، عوضش وزارت یک نامه میده تا بتونیم ازر مبادله‌ای بگیریم.
    سلام
    مشکل اینه که ارز مبادله ای هم نمیدن، چون توافقی با بانک مرکزی در این مورد ندارن.

ممنون ولی مگه الان به دانشجویان ارز مبادله‌ای نمیدن؟ منظورم کسانیه که ویزای دانشجویی دارند.
    بنظرتون چقدر احتمالش هست که با پیگیری بشه ارز مبادله‌ای گرفت؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Geologists نمایش پست ها
    ممنون ولی مگه الان به دانشجویان ارز مبادله‌ای نمیدن؟ منظورم کسانیه که ویزای دانشجویی دارند.
    بنظرتون چقدر احتمالش هست که با پیگیری بشه ارز مبادله‌ای گرفت؟
    الان به دانشجویان کلا نه ارز میدن و نه ریال!!
    دوست من که بورسیه وزارت علوم هم هست، یک ماهه ویزاش اومده. بهش قول داده بودن که معادل ریالی ارز مرجع رو بدن ولی تا به حال با اینکه دوندگی بسیار زیادی هم کرده، نتونسته معادل ریالی رو هم بگیره.

دوستان کسی رو میشناسید که فرصت مطالعاتی رفته باشه اما پذیرشی که برای فرصت گرفته مرتبط با موضوع تزش نبوده باشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط nazaninjon نمایش پست ها
    دوستان کسی رو میشناسید که فرصت مطالعاتی رفته باشه اما پذیرشی که برای فرصت گرفته مرتبط با موضوع تزش نبوده باشه؟
    سلام. بنده اومدم کانادا و موضوعی که اینجا کار میکنم هیچ ربطی به رساله ام نداره. اصولا این قانون فقط صوریه رعایتش خیلی مهم نیست.

سلاممن شنیدم بعضی از کسایی که تو کشورهای دیگه دانشجو هستند در ازای گرفتن مبلغی حاضرن با اساتید اونجا صحبت کنن و برای بچه ها تو ایران پذیرش بگیرن. میخوام بدونم همچین چیزی صحت داره و اینکه کسی میتونه برای یکی دیگه برای فرصت مطالعاتی با اساتید صحبت کنه و راضیشون کنه؟ ایا چنین کسایی رو میشناسین؟ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arezoos نمایش پست ها
    سلاممن شنیدم بعضی از کسایی که تو کشورهای دیگه دانشجو هستند در ازای گرفتن مبلغی حاضرن با اساتید اونجا صحبت کنن و برای بچه ها تو ایران پذیرش بگیرن. میخوام بدونم همچین چیزی صحت داره و اینکه کسی میتونه برای یکی دیگه برای فرصت مطالعاتی با اساتید صحبت کنه و راضیشون کنه؟ ایا چنین کسایی رو میشناسین؟ممنون
    ببینید گرفتن موافقت استاد اونطرف واسه فرصت که مسئله سختی نیست. کافیه رزومتون بدین و اکی رو بگیرید. الان بحث چیز دیگس و اونم اینه که با این اوضاع ارز و وزارت از استادی پذیرش بگیرید که فاند خوبی بده. واسه این کار بعید میدونم با لابی بشه کاری کرد. موفق باشید

سلامممنون از جوابتون. یه سوال دیگه هم دارم. من دکترای پژوهشی میخونم تو ایران. الان ترم اولم و تا اخر ترم دیگه باید پایان نامم رو مشخص کنم و تصویب بشه. ایا از الان که هنوز معلوم نیست موضوعم، میتونم با اساتید تماس بگیرم و موضوعی رو انتخاب کنم که هم اساتید اینجا جزئی از برنامه شون باشه و قبول کنن و هم استاد اون طرف؟ منظورم اینه که حتما باید موضوع تز مشخص باشه یا اینکه میتونم با اساتید اونطرف سر موضوعی که هنوز اینجا قطعی نشده به توافق برسم و بعد موضوعم رو اینجا مشخص و قطعی کنم؟ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arezoos نمایش پست ها
    سلامممنون از جوابتون. یه سوال دیگه هم دارم. من دکترای پژوهشی میخونم تو ایران. الان ترم اولم و تا اخر ترم دیگه باید پایان نامم رو مشخص کنم و تصویب بشه. ایا از الان که هنوز معلوم نیست موضوعم، میتونم با اساتید تماس بگیرم و موضوعی رو انتخاب کنم که هم اساتید اینجا جزئی از برنامه شون باشه و قبول کنن و هم استاد اون طرف؟ منظورم اینه که حتما باید موضوع تز مشخص باشه یا اینکه میتونم با اساتید اونطرف سر موضوعی که هنوز اینجا قطعی نشده به توافق برسم و بعد موضوعم رو اینجا مشخص و قطعی کنم؟ممنون
    اصلا ضرورتی نداره موضوع تزتون با کاری که میخواین تو فرصت انجام بدین یکی باشه ولی فیلد کلیش قاعدتا باید یکی باشه. شما اگه یه روزمه معمولی هم داشته باشین از بهترین دانشگاهها میتونین پذیرش واسه فرصت بگیرید منتهی اینکه فاند میده یا نه این مهمه

میدونم که موضوع تز با موضوعی که میخوام تو فرصت مطالعاتی روش کار کنم حتما نباید یکی باشه. این سوال رو به خاطر موقعی پرسیدم که احیانا بتونم فاند هم بگیرم و بتونم اگه بشه بیشتر مدت تحصیلم رو اونجا باشم. خب اینجوری قاعدتا باید اونجا روی موضوع پایان نامه کار کنم وگرنه فارغ التحصیلیم عقب میفته.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)