صفحه 304 از 317 نخستنخست ... 204254294295296297298299300301302303304305306307308309310311312313314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,031 تا 3,040 , از مجموع 3167

موضوع: مسائل مربوط به پذیرش فرصت مطالعاتی (قوانین در پست اول)

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به پذیرش فرصت مطالعاتی (قوانین در پست اول)

سلام
    میشه به جای وثیقه نقدی، وثیقه یا چک کارمندی با چیز دیگه ای گذاشت؟

نقل قول نوشته اصلی توسط syavash20 نمایش پست ها
    سلام،

شما باید یه نامه/ مجوز خروج از کشور به مدت معلوم، مثلا 6 یا 9 ماه از دانشگاه بگیری.
    این نامه به تایید شورای دانشکده و شورای تحصیلات تکمیلی دانشگاه نیاز داره.
    بعد این نامه رو ببری امور دانشجویان دانشگاه و از اونجا یک نامه برای سازمان امور دانشجویان، بخش وظیفه عمومی بگیری، با این مضمون که با فرصت مطالعاتی شما و طبعا خروج از کشور شما موافقت شده.
    سازمان امور دانشجویان هم اون نامه رو مهر و امضا میکنه و شما میری نظام وظیفه عمومی.

در ضمن الان مقدار وثیقه شده 8 میلیون

Junior Member

سلام دوستان. بنده با یکی از اساتید در مورد فرصت مطالعاتی مکاتبه داشتم که این ایمیل رو برام ارسال کردن.
    yes indeed, let's finalize the research protocol in detail and then plan. Within your proposal you can indeed include that some samples will be analysed during a scholarschip in our lab

منتظر بودم که پروپوزال رو ویرایش کنه و بفرسته براساس این ایمیل ولی چندین مدته ازش خبری نیست. به نظر شما دوباره بهش ایمیل بزنم و یا منتظر بمونم؟
    با سپاس

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein2357 نمایش پست ها
    سلام
    میشه به جای وثیقه نقدی، وثیقه یا چک کارمندی با چیز دیگه ای گذاشت؟

[/B]
    ضمانت بانکی هم قبول میکنن، البته از جزئیاتش بی اطلاعم.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط behzad1364 نمایش پست ها
    سلام دوستان. بنده با یکی از اساتید در مورد فرصت مطالعاتی مکاتبه داشتم که این ایمیل رو برام ارسال کردن.
    yes indeed, let's finalize the research protocol in detail and then plan. Within your proposal you can indeed include that some samples will be analysed during a scholarschip in our lab

منتظر بودم که پروپوزال رو ویرایش کنه و بفرسته براساس این ایمیل ولی چندین مدته ازش خبری نیست. به نظر شما دوباره بهش ایمیل بزنم و یا منتظر بمونم؟
    با سپاس
    سلام

بهش ایمیل بزنید از چی میترسید؟
    اینها عمدتا انسانهای راحتی هستند. نگران این نباشید که برای دوبار سوال کردن دراپتون کنن.
    سوال رو محترمانه بپرسین و دلیل اینکه ترغیب به سوال کردن هم شدید توضیح مختصر بدید و تشریح کنین که مراحل اداری ایران طول میکشه و منتظر نظرش هستید.

موفق باشید

Junior Member

سلام، ممنون از لطف شما، براشون ایمیل فرستادم، امیدوارم زودتر جواب بدن. میتونم بهش بگم که یک سال تو نامه قید کنه این فرصت رو؟ یا خودش تشخیص میده؟ چون طبق نظر خودش قراره یکسری از کار رو باید برم اونجا انجام بدم. با سپاس

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط behzad1364 نمایش پست ها
    سلام، ممنون از لطف شما، براشون ایمیل فرستادم، امیدوارم زودتر جواب بدن. میتونم بهش بگم که یک سال تو نامه قید کنه این فرصت رو؟ یا خودش تشخیص میده؟ چون طبق نظر خودش قراره یکسری از کار رو باید برم اونجا انجام بدم. با سپاس
    بنظرم بهتره بهش بگی
    چون برای اینا مفهوم فرصت شش ماهه هست. من به استاد گفتم و اوون برام ی ساله نوشت. فقط ممکنه ازت بپرسه چرا؟ نگران نشو این عادیه اینا معمولا سوال میکنن و قصد و منظور خاصی هم ندارن فقط میخوان بدونن. البته در مورد شما با وجه به اینکه گفتی خودش میدونه باید یکسری کار انجام بدی احتمالا راحت قبول کنه

سلام
    در مورد کمک مالی وزارت علوم برای فرصت مطالعاتی چین بدون بورسیه، جزییات زیر درسته واسه 6 ماه؟

2600 دلار( نه یورو) + مابه تفاوت نرخ دولتی و آزاد 2600 دلار +1250 دلار واسه بیمه و بلیط

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط momad7 نمایش پست ها
    بنظرم بهتره بهش بگی
    چون برای اینا مفهوم فرصت شش ماهه هست. من به استاد گفتم و اوون برام ی ساله نوشت. فقط ممکنه ازت بپرسه چرا؟ نگران نشو این عادیه اینا معمولا سوال میکنن و قصد و منظور خاصی هم ندارن فقط میخوان بدونن. البته در مورد شما با وجه به اینکه گفتی خودش میدونه باید یکسری کار انجام بدی احتمالا راحت قبول کنه
    ممنون از لطف شما. به توصیه شما به استاد ایمیل فرستادم در جواب اینو فرستادند:
    I suggest you work out the protocol with the suggested we have discussed,
    در حالی که قبلش به من اینجوری گفته بودن:

به نظر شما منظورشون از ایمیل آخری چی بود؟ به نظر شما ازشون دوباره چی بپرسم؟ متشکر.

Junior Member

سلام

برای تعهدی که باید بدیم من از یه محضر پرسیدم گفتن برای ما فرقی نمیکنه که تعهد رو دانشجویی بزنیم یا مالی اما وزارتخونه قبول نمیکنه دانشجویی و کسانی که تعهد دانشجویی زدن دوباره برگشتن و تعهد مالی بردن!
    من توی پستتهای قبل خوانده بودم که تعهد دانشجویی ارزونتره و همه به دنبال یه محضر اینطوری بودن، اما آیا واقعا اگر تعهد دانشجویی بدیم قبول نمیکنه سازمان امور دانشجویان؟ کسی تا حالا تعهد دانشجویی داده؟مشکلی پیش نیومده؟
    یه سوال دیگه این که اگر یکی از ضامنین کارمند بازنشسته باشه مشکلی داره؟
    من از دانشگاه پرسیدم خودشونم دقیق نمیدونستن!

ممنون اگر راهنمایی کنید

Junior Member

سلام دوستان عزیز. من با یکی از اساتید مکاتبه کرده بودم و یکسری کامنت برا پروپوزال گذاشته بود تا اونا رو نیز انجام بدم. ازش خواسته بودم که دعوت نامه رو بده که گفت پروپوزال به صورت جزئی تر بنویسیم بعد بهم دعوت نامه بده. الان برام این ایمیل رو زده
    Indeed I suggest you rework your proposal
    بعد از کلی مکاتبه اینو برام فرستاده امروز. به نظر شما چیکار کنم. ممنون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)