صفحه 311 از 317 نخستنخست ... 211261301302303304305306307308309310311312313314315316317 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,101 تا 3,110 , از مجموع 3167

موضوع: مسائل مربوط به پذیرش فرصت مطالعاتی (قوانین در پست اول)

Senior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به پذیرش فرصت مطالعاتی (قوانین در پست اول)

نقل قول نوشته اصلی توسط behzad1364 نمایش پست ها
    بلی درست میفرمائید، ولی دو ماهه روی یک پروپوزال کار کردیم و به توافق رسیدیم. همون اولش میتونست بگه. الان یادش افتاده.
    این چیزها طبیعیه. اون که ایرانی نبوده از ایران به بلژیک بره و الان بفهمه این مشکلات هست. تا روزی که برگردی کلی از این مسایل پیش میاد. بهترین راه گواهی بانکیه و بهتره از سفارتشون تو تهران هم ایمیل بزنی بپرسی.

سلام دوستان
    من برای فرانسه فرصت مطالعاتی پذیرش گرفتم. فرم کنوانسیون هم در حال اماده شدن هست و احتمالا یکی دوهفته دیگه آماده میشه. فقط من زنگ زدم بخش فرهنگی سفارت گفتن که باید اصل کنوانسیون برام پست بشه وو بخش کنسولی حتما اصلش رو میخواد و دیگه اینکه گفتن اخرین مدرک تحصیلی ترجمه شده رو باید ببرم سفارت تایید مدرک کنند. حالا سوال من این هستش که برای بخش فرهنگی این دو مورد (اصل کنوانسیون و اخرین مدرک تایید شده) ضروریه یا فعلا می تونم تصویر کنوانسیون و مدرک تایید نشده (ولی ترجمه شده) رو بهشون بدم و بعد برای قسمت کنسولی هروفت که گفتن براشون اصلها رو ببرم؟

سلام دوستان
    کسی هست که واسه فرصت مطالعاتی بخواد بره ایالت هولشتاین المان شهر لوبک؟

سلام دوستان
    همکلاسی من معلم هست و لیسانسش تربیت معلم، ارشد روزانه. ایا اموزش پرورش واسه فرصت مطالعاتی 6 ماهه مرخصی یا گزینه ایی داره؟ در مورد ترجمه مدارک ایا با نامه وزارت علوم دانشگاه تربیت معلم میده واسه ترجمه؟ ممنون میشم راهنمایی کنید فوریهههههههه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط momad7 نمایش پست ها
    این چیزها طبیعیه. اون که ایرانی نبوده از ایران به بلژیک بره و الان بفهمه این مشکلات هست. تا روزی که برگردی کلی از این مسایل پیش میاد. بهترین راه گواهی بانکیه و بهتره از سفارتشون تو تهران هم ایمیل بزنی بپرسی.
    ممنون. در رابطه با جمله دوستمون گفتم، که فرمودن به خاطر داعش. بلی میدونم. من خودم یک بار با گواهی بانکی سپرده ایران ویزای شنگن برا ایتالیا گرفته ام. نمیدونم منظور این استاد چی بوده.

Junior Member

سلام دوستان عزیز. استاده بهم ایمیل زده که visiting scholar در اینجا (بلژیک) ماکزیمم 3 ماهه واگه بخوای بیشتر بمونی باید در international scholar اپلای کنی. بعدش نظر منو پرسیده که کدوم رو شما ترجیح میدم. با توجه به حجم کاری که قراره انجام بشه این 3 ماه جواب نمیده. برای دانشگاههای دیگه همین پروسه اپلای وجود داره؟ و اینکه میشه 3 ماه گرفت دوباره تمدید کرد اونجا یا نه؟ اگه دوستان راه حلی دارن ممنون میشم راهنمایی کنن. با تشکر.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط delfan64 نمایش پست ها
    به همه دفترخونه ها ابلاغ شده
    و بیشتر از یک ماهه که این بخش نامه ابلاغ شده
    من در زنجان انجام دادم اما همزمان دوستانم در اصفهان و تهران هم انجام دادند همه دفترخونه ها در جریان بودند
    من خودم در زنجان به دفترخونه هایی برخورد کردم که در ابتدا یک میلیون و دویست هزار تومان رو خواستند اما وقتی بهشون درباره این بخش نامه گفتم با یک تلفن از همکارانشون جویا می شدند و می پذیرفتن که مبلغ صحیح همان 220 هزار تومان است
    البته بعضی دفترخونه ها هنوز روی صدهزار تومان حق ثبت تردید دارند که این هم تاکید کنید که این تعهد از حق ثبت معاف است
    من تعهد 40 میلیونی رو با مبلغ 250 هزار تومان ثبت کردم
    سلام.میشه بفرمایید دفترخونه شماره چند توی زنجان بوده؟یا شماره تماس دفترخونه رو بذارید.
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alen18 نمایش پست ها
    1- هزینه بسته به کشور متفاوت است. به غیر از هزینه های اولیه در ایران که عدد خیلی بزرگی نیست هزینه های یزرگ شاما هزینه زندگی در ان کشور و هزینه بلیت هواپیما است.
    2- برای دانشجویان غیر بورسیه 50 درصد پولی که به بورسیه میدهند پرداخت میشود. وزارت علوم بسته به کشور مورد نظر چیزی در حدود 4000 یورو (کمتر یا بیشتر بسته به کشور است) برای 6 ماه + حدود یک میلیون و هشتصد هزار تومن برای بلیت به شما پرداخت میکند. مسلما کشوری که میروید و نوع زندگی شما در میزان هزینه متفاوت است. مثلا برای کشوری مثل پرتقال شاید این هزینه کافی باشد ولی برای کشوری مانند هلند این هزینه فقط جوابگوی کرایه خانه خواهد شد.
    3- هزینه قبل از اعزام پرداخت می شود
    4- اگر مشکل مالی دارید میتوانید برای کشورهای ارازن مانند اسپانیا و پرتغال و .... برخی کشورهای اسیایی اقدام کنید.
    ممکنه بفرمایید وضعیت کشور ایتالیا و شهر میلان به چه صورته؟ آیا مبلغ حدود 20 تا22 میلیون به پول ایران کافیه؟ من از چند دانشگاه برای فرصت دعوت نامه گرفتم. ایتالیا، اسپانیا، آلمان پرتغال و هلند. بهترین اونها ایتالیا و هلنده. اما از لحاظ هزینه یکم نگرانم. هر چند دانشگاه هلند از ایتالیا بهتر هست، اما راجع به میزان هزینه ها میگن ایتالیا بهتره؟

کسی هست که از مادرید اسپانیا پذیرش گرفته باشه؟

سلام دوستان کسی از آیین نامه فرصت مطالعاتی امسال اطلاع داره؟ من ورودی ۹۲ هستم و خواستم بدونم تا کی فرصت داریم برای خروج از کشور؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)