صفحه 32 از 317 نخستنخست ... 22232425262728293031323334353637383940414282132 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 311 تا 320 , از مجموع 3167

موضوع: مسائل مربوط به پذیرش فرصت مطالعاتی (قوانین در پست اول)

Junior Member aryou آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    جوشکاری ،آزاد نجف آباد

پیش فرض پاسخ : فرصت کوتاه مدت مطالعاتی 6 ماه وزارت علوم

بچه ها کسی میتونه به من کمک کنه که چجوری میتونم برای من که دانشگاه آزاد در مقطع فوق لیسانس هستم فرصت مطالعاتی با هزینه خودم برم؟
    بیشتر جنبه ی 6 ماه فرصت خروجش و تجربه کار رو پروژم اونطرف مهمه
    استادشم دارم
    ولی شرایط اداری تو ایرانو بلد نیستم
    مخصوصا چون دانشگاه آزاد هستم
    ممنون میشم توضیح بدید
    ویرایش توسط aryou : January 8th, 2013 در ساعت 12:08 AM

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa1k1 نمایش پست ها
    یکی از دوستان میشه لطف کنه شماره مستقیم خانم صالحی رو به من بگه. خانم صالحی یا هر کسی که مسول مستقیم فرصت مطالعاتی برای دانشجویان بورسیه متقاضی فرصته. ممنون
    96664585
    اگر خبر جدیدی داشتید، لطفا اینجا هم قرار بدید. ممنون

Junior Member aryou آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    جوشکاری ،آزاد نجف آباد

نقل قول نوشته اصلی توسط aryou نمایش پست ها
    بچه ها کسی میتونه به من کمک کنه که چجوری میتونم برای من که دانشگاه آزاد در مقطع فوق لیسانس هستم فرصت مطالعاتی با هزینه خودم برم؟
    استادشم دارم
    ممنون میشم توضیح بدید
    کسی هست کمک کنه
    ممنونم

Junior Member

آيا كسي ميدونه تو 3 ماه گدشته به كسي بابت فرصت ارزي دادند يا نه؟
    اگر دادند چه نوع و به چه ميزان داده اند؟
    الان وضع چطور؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط godangel نمایش پست ها
    آيا كسي ميدونه تو 3 ماه گدشته به كسي بابت فرصت ارزي دادند يا نه؟
    اگر دادند چه نوع و به چه ميزان داده اند؟
    الان وضع چطور؟
    سلام به همگی دوستان

خانم صالحی گفتند که از 15 شهریور به اینور به کسی ارز ندادند.
    اگه کسی تازگی ها به وزارت رفته و خبر جدیدی داره، لصفا اطلاع رسانی کنه.
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط aryou نمایش پست ها
    استادشم دارم
    ممنون میشم توضیح بدید
    دوست عزیز بحث‌هایی که در این تاپیک انجام میشه برای دانشجویان دکتری هست. وزارت علوم هم اصطلاح فرصت مطالعاتی و هزینه اختصاص داده رو به دانشجویان دکتری میده. رفتن به فرصت در دوره کارشناسی ارشد هنوز زیاد جا نیفتاده. شما هیچ نیازی به مراحل اداری در داخل ندارید. باید از استادتون دعوت‌نامه بگیرید و اگه ساپورت مالی میشید هم باید ذکر بشه. بسته به کشوری که میخواین برین باید مدارک مورد نیاز رو آماده کنید.
    موفق باشید

Junior Member

شیوه نامه اجرائی استفاده از فرصت کوتاه مدت تحقیقاتی برای اعزام دانشجویان دکتری داخل به دوره های تخصصی در داخل وخارج کشور وشرکت در سمینارهای علمی خارج از کشور در سال 1391

چهارشنبه ، 20 دی 1391 ، 07:21
    بسمه تعالی
    روسای محترم :
    الف : دانشگاهها : آیت الله العظمی بروجردی - اراک - ارومیه - اصفهان - الزهراء(س) - ایلام - امام صادق (ع) - بیرجند-بوعلی سینا -بجنورد-بین المللی امام خمینی -بناب - پیام نور-تربیت مدرس -تهران - تبریز-تربیت دبیر شهید رجایی- تهران، - شهيد بهشتي، -صنعتي شريف، -علامه طباطبايي ،-خواجه نصيرالدين طوسي، -علم و صنعت ايران،- مازندران -شيراز،-فردوسي مشهد، -تبريز، -كرمان ،- گيلان ، -سيستان و بلوچستان، -آزاداسلامی -ارومیه -تحصیلات تکمیلی صنعتی وفناوری پیشرفته کرمان -تحصیلات تکمیلی زنجان - تفرش - جامع علمی کاربردی -جهرم -جیرفت - حضرت معصومه (س) - حکیم سبزواری - حضرت نرجس - خوارزمی - خلیج فارس - دامغان - دریانوردی علوم دریایی چابهار - رازی -زنجان - زابل - سیستان بلوچستان - سمنان - سلمان فارسی کازرون - سید جمال الدین اسد ابادی - - شهید چمران اهواز - شیراز - شهید مدنی - شهید باهنر کرمان -شهید بهشتی - شاهرود - صنعت نفت - صنعتی امیرکبیر - صنعتی خواجه نصیر الدین طوسی - صنعتی اصفهان - صنعتی سهند تبریز - صنعتی بابل صنهعتی بیرجند - صنعتی جندی شاپور - صنعتی ارومیه– صنعتی کرمانشاه - صنعتی همدان - صنعت اب وبرق - صنعتی شریف - صنعتی شیراز - صنعتی سیرجان - صنعتی قم - صنعتی خاتم الانبیاء - صنعتی اراک - صنعتی شهدای هویزه - علم وصنعت ایران - علامه طباطبائی - علوم وفنون دریاییی خرمشهر - علوم اقتصادی - علوم کشاورزی ومنابع طبیعی گرگان - فردوسی مشهد - فنی وحرفه ای -فسا - قم - کردستان - کاشان - کشاورزی ومنابع طبیعی ساری - کشاورزی ومنابع طبیعی خوزستان - کوثر بجنورد - گلستان - گیلان - گلپایگان - گرمسار - لرستان - مازندران - محقق اردبیلی - مراغه - ملایر - نیشابور - ولی عصر رفسنجان - ولایت - هرمزگان - هنر - هنر اصفهان –هنر اسلامی تبریز – هنر شیراز – یاسوج – یزد .
    ب: مجتمع ها : 1- آیت الله العظمی حائری (ره) میبد – آموزش عالی اردکان – آموزش عالی بم –آموزش عالی فنی ومهندسی قوچان – آموزش عالی تربت حیدریه – آموزش عالی سراوان – آموزش عالی داراب
    پ: دانشکده ها : فنی ومهندسی گناباد
    ت: مراکز آموزش عالی : شهید مدرس شهرضا – لامرد – گناباد – استهبان – اقلید – ممسنی- فنی ومهندسی بوئین زهرا
    ث: پژوهشگاهها : علوم وفناوری اطلاعات ایران – بین المللی زلزله شناسی ومهندسی زلزله – پلیمر وپتروشیمی ایران – شیمی ومهندسی شیمی ایران – حوزه ودانشگاه – دانشهای بنیادی – علوم وفنون هسته ای – علوم انسانی ومطالعات فرهنگی – فناوریهای نوین – مواد وانرژی – ملی ومهندسی ژنتیک وزیست فناوری – فرهنگ واندیشه اسلامی – تربیت بدنی وعلوم ورزشی
    ر: پژوهشکده ها: امام خمینی وانقلاب اسلامی – رصد خانه ملی ایران – مطالعات فرهنگی واجتماعی – فرآیندهای تبدیلی وزیست محیطی فارس – علوم وصنایع غذایی خراسان رضوی – هواشناسی .

با اهدای سلام
    احتراما" پیرو بخشنامه های شماره 45801/4/42/44 مورخ 31/02/91 معاون بورس وامور دانشجویان خارج سازمان امور دانشجویان در خصوص ارسال وابلاغ ((شیوه نامه اجرائی استفاده از فرصت کوتاه مدت تحقیقاتی برای اعزام دانشجویان دکتری داخل به دوره های تخصصی در داخل وخارج کشور وشرکت در سمینارهای علمی خارج از کشور در سال 1391)) وشماره 113434/3 مورخ 23/05/91 معاون محترم پژوهشی وفناوری وزارت متبوع به استحضار می رساند ، در بخشنامه های مذکور تاکید شده بود که فرصت کوتاه مدت تحقیقاتی ،در دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی داخل کشور فراهم شود . در شرایط کنونی که مشکلات ریالی وارزی در ارتباط با اعزام اینگونه دانشجویان به خارج از کشور داریم ، دانشگاهها باید از این فرصت ایجاد شده بهره برداری وموضوع گذراندن فرصت های تحقیقاتی کوتاه مدت را در مراکز علمی داخل کشور عملیاتی نمایند تا از این تهدید به ظاهر ایجاد شده ،یک فرصت مناسب برای کشور واموزش عالی فراهم گردد. ضمنا" دستور فرمائید گزارش فعالیت های انجام شده تاکنون را دراین ارتباط ، تهیه وبه این سازمان ارائه نمایند .

http://scholarship.msrt.gov.ir/1390-07-29-20-24-26/257--1391

Junior Member

امروز رفتم پیش خانم صالحی، گفتن که با بانک مرکزی توافق شده که به متقاضیان فرصت مطالعاتی که ویزاشون آمده ارز مرجع پرداخت شود، به این طریق که متقاضی هزینه 6 ماه را معادل ارز مرجع، به بانک ریال پرداخت نماید و ارز دریافت کند.

البنه از وعده ها زیاد شنیدیم اما هنوز نا امید نیستم
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬ و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...

Junior Member

سلام
    من درست متوجه نشدم، یعنی هزینه فرصت رو از دانشجو میگیرن؟؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghanavat نمایش پست ها
    سلام
    من درست متوجه نشدم، یعنی هزینه فرصت رو از دانشجو میگیرن؟؟؟
    یعنی یه نامه میدن به بانک که دانشجو بتونه ارز با قیمت مرجع خریداری کنه از بانک
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬ و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)