صفحه 33 از 317 نخستنخست ... 23242526272829303132333435363738394041424383133 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 321 تا 330 , از مجموع 3167

موضوع: مسائل مربوط به پذیرش فرصت مطالعاتی (قوانین در پست اول)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فرصت کوتاه مدت مطالعاتی 6 ماه وزارت علوم

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa196 نمایش پست ها
    یعنی یه نامه میدن به بانک که دانشجو بتونه ارز با قیمت مرجع خریداری کنه از بانک
    اونوقت وضع بورسیه ها و غیر بورسیه ها به چه صورته؟ معادل ریالی ارز مبادلاتی رو هم میدن (برای 3 و 6ماه)؟
    اگه قراره فقط نامه بدن که 25-30 میلیون باید از جیب داد!!!

Junior Member

من هم امروز وزارت بودم میگن به شدت پیگیرند تا با توافقاتی که شده بهمون ارز مرجع بدن (البته تمام پولش رو خودمون باید بدیم) اما بهرحال عالیه، و باز میگن که روزی به 10 تا 15 نفر زنگ میزنند بر اساس اولویت (زمان ویزاشون) و اونها رو معرفی میکنند به بانک، و باز میگن که این لیست ماکزیمم حدود 500 نفره و نمیگن شما کجای این لیست هستین و بعد میگن همتون تا حدود دو هفته دیگه ارزمیگیرید ....!!! که از ضد و نقیضاتش مشخصه چقدر میشه روش حساب کرد!!!!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hida نمایش پست ها
    من هم امروز وزارت بودم میگن به شدت پیگیرند تا با توافقاتی که شده بهمون ارز مرجع بدن (البته تمام پولش رو خودمون باید بدیم) اما بهرحال عالیه، و باز میگن که روزی به 10 تا 15 نفر زنگ میزنند بر اساس اولویت (زمان ویزاشون) و اونها رو معرفی میکنند به بانک، و باز میگن که این لیست ماکزیمم حدود 500 نفره و نمیگن شما کجای این لیست هستین و بعد میگن همتون تا حدود دو هفته دیگه ارزمیگیرید ....!!! که از ضد و نقیضاتش مشخصه چقدر میشه روش حساب کرد!!!!!
    سلام. مگه لیست انتظار داره اونجا؟ من ویزام خیلی وقته اومده منتهی تلفنی هی پیگیری میکردم میگفتن خبری از ارز نیست فعلا رو این حساب من هم نرفتم وزارت اصلا. این قضیه لیست اینا چیه؟

سلام. من تازه هفته پيش ويزا گرفتم و مدارك رو بردم وزارت خونه. اول اينكه اون قسمت آخر تشكيل پرونده كه بايد برين بخش مالي رو ديگه نداشت گفت نميخواد كه البته نميدونم چرا. بعد هم خانم اكبري گفت احتمالش زياده تا دو سه هفته ديگه ارز مرجع بدن بهتون.

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa1k1 نمایش پست ها
    سلام. مگه لیست انتظار داره اونجا؟ من ویزام خیلی وقته اومده منتهی تلفنی هی پیگیری میکردم میگفتن خبری از ارز نیست فعلا رو این حساب من هم نرفتم وزارت اصلا. این قضیه لیست اینا چیه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kavousi نمایش پست ها
    اونوقت وضع بورسیه ها و غیر بورسیه ها به چه صورته؟ معادل ریالی ارز مبادلاتی رو هم میدن (برای 3 و 6ماه)؟
    اگه قراره فقط نامه بدن که 25-30 میلیون باید از جیب داد!!!
    صحبت از ارز مرجع هست نه مبادلاتی. گویا قرار بر اینه که واسه غیر بورسیه ها هم ارز مرجع 6 ماه بدن البته خودمان باید بخریم. اگه فرض کنیم ماهی 1500 دلار قرار بوده پرداخت کنن واسه 6 ماه حدود 11 تومن باید واریز کنیم.
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬ و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط myapplication نمایش پست ها
    سلام. من تازه هفته پيش ويزا گرفتم و مدارك رو بردم وزارت خونه. اول اينكه اون قسمت آخر تشكيل پرونده كه بايد برين بخش مالي رو ديگه نداشت گفت نميخواد كه البته نميدونم چرا. بعد هم خانم اكبري گفت احتمالش زياده تا دو سه هفته ديگه ارز مرجع بدن بهتون.
    سلام. میشه بگین وزارت خونه دقیقا چی کار کردین؟ یعنی ویزا رو بردین پیش خانم اکبری بعد چی شد؟ میخوام بدونم جایی اسمتون ثبت شد که برین تو لیست ویزا اومده ها یا نه؟ اگه این طوریه که من خیلی اشتباه کردم زودتر نرفتم وزارت چون ویزام خیلی وقته اومده

کپی از ویزا، صفحه اول پاسپورت، برگه‌ای که خود خانم اکبری داده بود و مشخصات و تاریخ تشکیل پرونده داشت رو میبرید. از قبل هم باید تعهدمحضری شما از امور حقوقی برای خانم اکبری ارسال شده باشه که بعذ از ارائه تعهد خود امور حقوقی یک کپی از اونو برای خانم اکبری فرستادن. این مدارک که کامل باشه شما باید پروندتونو از بایگانی بگیرید ( بهتره اگه شماره پروندتونو از قبل میدونید با خودتون داشته باشید چون ممکنه داخل سیستم شماره پروندتونو پیدا نکنن و شما مجبور میشی یک دفتر 1000 برگ دنبال اسمتون بگردید!) حالا پرونده رو میبرید که از خانم آتشین معاون امور بورس و آقای مسلمی مدیر بورس هم امضا بگیرید. بعد پرونده رو میبرید امور مالی به منشی احتمالاً خانم قویدل تحویل میدید. دیگه کار شما تمومه. خانم قویدل نامه شما رو برای خانم صالحی میفرستن.

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa196 نمایش پست ها
    صحبت از ارز مرجع هست نه مبادلاتی. گویا قرار بر اینه که واسه غیر بورسیه ها هم ارز مرجع 6 ماه بدن البته خودمان باید بخریم. اگه فرض کنیم ماهی 1500 دلار قرار بوده پرداخت کنن واسه 6 ماه حدود 11 تومن باید واریز کنیم.
    اون وقت این پول بازپرداخت میشه یا نه باید این مقدار رو هزینه کرد؟ این جوری که خیلی ستمه......

نقل قول نوشته اصلی توسط Amirpalang نمایش پست ها
    اون وقت این پول بازپرداخت میشه یا نه باید این مقدار رو هزینه کرد؟ این جوری که خیلی ستمه......
    وزارت علوم به تمام دانشجویان بورس و غیربورس به اندازه 6 ماه نامه میده تا بتونبم ارز مرجع (1226) بگیریم. زمان برگشت از این دوره اگه بودجه داشته باشن به بورس‌ها معادل ریالی 6 ماه و به غیربورس‌ها معادل 3 ماه رو برمی‌گردونن. در مورد هزینه بلیط و بیمه هم هنوز تصمیمی گرفته نشده.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hida نمایش پست ها
    این موارد رو شما از خانم اکبری پرسیدین؟(میگن که روزی به 10 تا 15 نفر زنگ میزنند بر اساس اولویت (زمان ویزاشون) و اونها رو معرفی میکنند به بانک) چون امروز که رفتم پیش خانم صالحی این گفته شما رو بهش گفتم، کاملاً تکذیب کرد و گفت هنوز هیچ پولی نیومده. کلی هم روش تأکید می کرد. گفت دیگه لیست دست من نیست!؟ البته من نپرسیدم لیست کجاست چون حال و حوصله جواب دادن نداشت. من که حسابی ناامید شدم. البته من با این صحبت های ضد و نقیض به این نتیجه رسیدم که ارز به یک عده خاص (مثلا اونایی که ویزاشون مال مهر و آبان هست تعلق میگیره. بقیه هم بی خیال!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)