صفحه 34 از 317 نخستنخست ... 24252627282930313233343536373839404142434484134 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 331 تا 340 , از مجموع 3167

موضوع: مسائل مربوط به پذیرش فرصت مطالعاتی (قوانین در پست اول)

پیش فرض پاسخ : فرصت کوتاه مدت مطالعاتی 6 ماه وزارت علوم

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa12 نمایش پست ها
    این موارد رو شما از خانم اکبری پرسیدین؟(میگن که روزی به 10 تا 15 نفر زنگ میزنند بر اساس اولویت (زمان ویزاشون) و اونها رو معرفی میکنند به بانک) چون امروز که رفتم پیش خانم صالحی این گفته شما رو بهش گفتم، کاملاً تکذیب کرد و گفت هنوز هیچ پولی نیومده. کلی هم روش تأکید می کرد. گفت دیگه لیست دست من نیست!؟ البته من نپرسیدم لیست کجاست چون حال و حوصله جواب دادن نداشت. من که حسابی ناامید شدم. البته من با این صحبت های ضد و نقیض به این نتیجه رسیدم که ارز به یک عده خاص (مثلا اونایی که ویزاشون مال مهر و آبان هست تعلق میگیره. بقیه هم بی خیال!
    نمیدونم چرا تمام تلاششونو میکنن که ما امیدوار نباشیم ولی من مطمئنم یک خبرایی هست. جواب دادناشون خیلی محافظه‌کارانست. شاید میخوان ما رو یک دفعه سورپرایز کنن! من امروز با خانم صالحی، خانم آتشی و خانم اکبری صحبت کردم. به همین ترتیب هم امیدم بیشتر شد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Geologists نمایش پست ها
    نمیدونم چرا تمام تلاششونو میکنن که ما امیدوار نباشیم ولی من مطمئنم یک خبرایی هست. جواب دادناشون خیلی محافظه‌کارانست. شاید میخوان ما رو یک دفعه سورپرایز کنن! من امروز با خانم صالحی، خانم آتشی و خانم اکبری صحبت کردم. به همین ترتیب هم امیدم بیشتر شد.
    اگه واقعا خبری باشه باید طی روزهای آینده منتظر تماس باشم، من اوایل شهریور ویزام اومده!
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬ و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...

ین سوال؟
    شما که ویزاتون اومده، مگه ناریخ مشخص نداره کخ مثلا از این تاریخ تا فلان تاریخ میتونید توی اون کشور اقامت داشته باشید؟
    اگه تاریخش بگذره که به مشکل میخورید.
    یا نه کلا زده 6 یا 9 ماه از تاریخی که وارد اون کشور میشید، زمان اعتبار ویزاتون خواهد بود.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Amirpalang نمایش پست ها
    ین سوال؟
    شما که ویزاتون اومده، مگه ناریخ مشخص نداره کخ مثلا از این تاریخ تا فلان تاریخ میتونید توی اون کشور اقامت داشته باشید؟
    اگه تاریخش بگذره که به مشکل میخورید.
    یا نه کلا زده 6 یا 9 ماه از تاریخی که وارد اون کشور میشید، زمان اعتبار ویزاتون خواهد بود.
    تو ویزا تاریخ صدور ویزا و انقضای ویزا نوشته شده، حتما قبل از تاریخ انقضای ویزا باید وارد خاک کشور مقصد شد. ویزای من 11 ماه اعتبار داره که 5 ماههش گذشته
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬ و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...

Junior Member

سلام. خانم صالحی همیشه اینطوری امیدواری میده یا نه دیروز اینطوری فقط با من صحبت کرد؟ نمیدونم پالس مثبت زیادی میداد و امیدواری یکم تابلو البته. نمیدونم تا کی باید این جوری معلق باشیم من تا یه ماه دیگه نرم ویزام اعتبارش از بین میره . کسی خبره جدید داره بزاره لطفا.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa1k1 نمایش پست ها
    سلام. خانم صالحی همیشه اینطوری امیدواری میده یا نه دیروز اینطوری فقط با من صحبت کرد؟ نمیدونم پالس مثبت زیادی میداد و امیدواری یکم تابلو البته. نمیدونم تا کی باید این جوری معلق باشیم من تا یه ماه دیگه نرم ویزام اعتبارش از بین میره . کسی خبره جدید داره بزاره لطفا.
    دوست عزیز شما که ویزاتون یک ماه فرصت داره قصد دارید اونجا ویزاتونو تمدید کنید؟ میدونید شرایطش چیه؟

Junior Member

اره. هر کشوری فرق داره حتما. استرالیا که اینطوریه که باید پروسه از اول تکرار شه. با این تفاوت که تو این فاصله که ویزات اعتبارش تموم میشه و ویزای جدیدت هم نیومده مجازی موقت بمونی استرالیا تا دو ماه. کشور های دیگه رو خبر ندارم

سلام

ببخشید نمیدونم جای این سوال کجاست. دانشجوی دکترا هم میتونه برای بورس خارج ثبت نام کنه؟ و ایا میشه بورس خارج رو تبدیل به داخل کرد؟

ممنون میشم هر کی میدونه زودتر کمک کنه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arezoos نمایش پست ها
    سلام

ببخشید نمیدونم جای این سوال کجاست. دانشجوی دکترا هم میتونه برای بورس خارج ثبت نام کنه؟ و ایا میشه بورس خارج رو تبدیل به داخل کرد؟

ممنون میشم هر کی میدونه زودتر کمک کنه
    جواب سوال اول خیر. چون شما یک بار به عنوان سهمیه آزاد وارد دانشگاه شدید و از سهمیه آزاد دولت برای تحصیل دارین استفاده می کنید. در حال حاضر وزارت علوم بورس خارج نمی کنه چون ارز نداره. اما اگر کسی الان بورس خارج باشه و بخاد به داخل تبدیل کنه، وزارت علوم استقبال هم می کنه و تو ایران توی بهترین دانشگاه ها هم میتونه درس بخونه. نمونش دوست خودمه که داره الان تهران درس می خونه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa12 نمایش پست ها
    جواب سوال اول خیر. چون شما یک بار به عنوان سهمیه آزاد وارد دانشگاه شدید و از سهمیه آزاد دولت برای تحصیل دارین استفاده می کنید. در حال حاضر وزارت علوم بورس خارج نمی کنه چون ارز نداره. اما اگر کسی الان بورس خارج باشه و بخاد به داخل تبدیل کنه، وزارت علوم استقبال هم می کنه و تو ایران توی بهترین دانشگاه ها هم میتونه درس بخونه. نمونش دوست خودمه که داره الان تهران درس می خونه.
    علی رغم کمبود (یا نبود) ارز باز هم این خبر اعلام شد: آغاز ثبت‌نام بورس دکتری خارج از شنبه سی دی ماه:http://scholarship.msrt.gov.ir/news/...10-27-11-15-51
    اینم لینکه ثبت نام: http://resume.msrt.ir/login.html

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)