صفحه 37 از 317 نخستنخست ... 27282930313233343536373839404142434445464787137 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 361 تا 370 , از مجموع 3167

موضوع: مسائل مربوط به پذیرش فرصت مطالعاتی (قوانین در پست اول)

پیش فرض پاسخ : فرصت کوتاه مدت مطالعاتی 6 ماه وزارت علوم

سلام
    دوستان کسی هست که اطلاعاتی راجع به فرم تعهد محضری برای دانشجویان غیر بورسی رو برای فرصت مطالعاتی داشته باشه؟ ضامنین باید حتما رسمی باشند یا پیمانی هم باشن مشکلی نیست؟ تعهد خدمت دوبرابر مدت دوره فرصت رو باید کجا انجام داد آیا واقعا وزارت علوم عملی شدن تعهد را میخواد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط heesamm نمایش پست ها
    به نظر میاد یه کم دارن سر کیسه رو شل میکنن. امروز پول بچه های بورسیه رو ریختن البته سه ماه پاییزو فعلا.
    کدوم پول رو ؟؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدارک لازم برای فرصت مطالعاتی در ایتالیا

سلام
    من درسم تو مقطع دکتری تموم شده و از دانشگاهی تو ایتالیا برای فوق دکتری یک ساله پذیرش گرفتم. اما یه سوال مهم دارم که باید ویزای دانشجویی بگیرم یا ویزای کار؟ چون تهران زندگی نمیکنم و رفت و امد برام سخته میخواستم بدونم برای گرفتن ویزا چه مدارکی میخواد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط amir1656 نمایش پست ها
    کدوم پول رو ؟؟
    مقرریه بچه های بورسیه (داخل) رو که معمولا هر 6 ماه میدادن

نقل قول نوشته اصلی توسط heesamm نمایش پست ها
    مقرریه بچه های بورسیه (داخل) رو که معمولا هر 6 ماه میدادن
    مطمئنی؟ فکر نمیکنم ها. چون گفته بودند احتمالاً اونور سال میریزند.

مطمئنی؟ فکر نمیکنم ها. چون گفته بودند احتمالاً اونور سال میریزند.
    برای من 2 تومن ریختن

Junior Member

دوستان میشه دقیقا مشخص بفرمایید الان وزارت علوم برای فرصت مطالعاتی چه هزینه هایی را تقبل میکنه؟
    ۱- آیا هزینه بلیط رفت و برگشت و بیمه کماکان پرداخت میشه؟ مثلا اگر من قصد رفتن به کانادا را داشته باشم آیا هزینه رفت و برگشت به ترکیه برای اخذ ویزا رو هم میدن یا فقط بلیط رفت و برگشت به کانادا را تقبل میکنند؟
    ۲- آیا برای افراد (بورسیه و غیر بورسیه) هزینه بیمه در صورت تمدید سفر تا سقف ۱ سال پرداخت میشه؟
    ۳- آخرین استراتژی وزارت برای پرداخت هزینه های زندگی در کشور مقصد چیست؟ فروش دلار به نرخ مرجع؟

نقل قول نوشته اصلی توسط slayer_man نمایش پست ها
    دوستان میشه دقیقا مشخص بفرمایید الان وزارت علوم برای فرصت مطالعاتی چه هزینه هایی را تقبل میکنه؟
    ۱- آیا هزینه بلیط رفت و برگشت و بیمه کماکان پرداخت میشه؟ مثلا اگر من قصد رفتن به کانادا را داشته باشم آیا هزینه رفت و برگشت به ترکیه برای اخذ ویزا رو هم میدن یا فقط بلیط رفت و برگشت به کانادا را تقبل میکنند؟
    ۲- آیا برای افراد (بورسیه و غیر بورسیه) هزینه بیمه در صورت تمدید سفر تا سقف ۱ سال پرداخت میشه؟
    ۳- آخرین استراتژی وزارت برای پرداخت هزینه های زندگی در کشور مقصد چیست؟ فروش دلار به نرخ مرجع؟
    1- فعلاً هیچ هزینه ای بابت بلیط پرداخت نمیکنند. چه برای اخذ ویزا، چه برای سفر به کشور مقصد.
    2- فعلا هیچ پولی بابت بیمه پرداخت نمیشه. چه کمتر از یکسال بمونین، چه بیشتر.
    3- فروش ارز به مقدار مشخص (فکر کنم برای کانادا، 6000 یورو باشه)، به نرخ ارز مرجع

Junior Member

1- فعلاً هیچ هزینه ای بابت بلیط پرداخت نمیکنند. چه برای اخذ ویزا، چه برای سفر به کشور مقصد.
    2- فعلا هیچ پولی بابت بیمه پرداخت نمیشه. چه کمتر از یکسال بمونین، چه بیشتر.
    3- فروش ارز به مقدار مشخص (فکر کنم برای کانادا، 6000 یورو باشه)، به نرخ ارز مرجع
    در مورد فروش ارز:
    این ۶۰۰۰ یورو که فرمودید برای دانشجویان بورسیه است یا همه؟ برای ۶ماه است؟ من بورس نیستم پس با این اوصاف کلا ۳۰۰۰ یورو برای ۶ماه. تازه اون ۳۰۰۰ تا رو هم باید به نرخ مرجع بخرم؟ درسته؟ اینجوری که کلی هزینه سفر باید کرد.

نقل قول نوشته اصلی توسط slayer_man نمایش پست ها
    من سوال شمارو با توجه به اوضاع وزارت در شهریور امسال جواب میدم.
    1. مارو فرستادن ایران ایر اونجا از هواپیمایی KLM (هلند) برامون بلیط گرفتن و ما هیچگونه پولی ندادیم. بیمه هم ماهی و سالی نیست. تا سقف 600 دلار (کانادا) پس از بازگشت پول بیمه رو میدن.(طبیعتا پس از تبدیل به ریال با نرخ مرجع). هزینه ترکیه رفتنو نمیدن ولی به همه دانشجوها که میخواستن برن فرصت 1 میلیون تومن پول میدادن واسه جبران خرج های داخل چه ویزاتو از سفارتخونه تو تهران گرفته باشی چه بیرون (یعنی هر کشور خارجی فرقی نداشت).
    2. واسه کانادا ایالت بریتیش کلمبیا واسه بچه های بورسیه 9900 دلار کانادا (10112 دلار آمریکا دادن بجاش). مثلا پول بچه های آلبرتا از مال ما حدود 1000 تا کمتر بود. واسه دوستان غیر بورس هم نصف بود. ولی پول بلیط و بیمه فکر نکنم واسه اونا نصف باشه. فکر کنم اندازه بورسیه ها باشه.
    من 15 سپتامبر از ایران خارج شدم و بعدش فهمیدم به بقیه دوستان متاسفانه ارز ندادن.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)