صفحه 41 از 317 نخستنخست ... 31323334353637383940414243444546474849505191141 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 401 تا 410 , از مجموع 3167

موضوع: مسائل مربوط به پذیرش فرصت مطالعاتی (قوانین در پست اول)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فرصت کوتاه مدت مطالعاتی 6 ماه وزارت علوم

من هم فردا میرم وزارت علوم البته کاملا موافقم که قرار بزاریم همه با هم بریم مثلا سه شنبه که بشه باز رفت پیش دکتر نائینی و ملاباشی بهرحال من هم فردا میرم هم هر زمان که قرار بزارید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط farokh61 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یکی رو میشناسم که هفته پیش ارز گرفت و رفت کانادا برای فرصت! پس اگه بخوان میتونن ارز رو بدن، ولی به از ما بهترون. بیاین یه روز بریم یه تجمع مدنی بکنیم خوب، اینقدر بی بخار نباشیم. وقتی میبینن که همه فقط با قیافه ملتمسانه میان اونجا، خوب اونا هم جدی نمیگیرن دیگه. جدی بیاین یه قرار بزاریم یه روز همه بریم جمع بشیم، زنگ بزنیم خبرنگارا هم بیان. هیچ اتفاقی نمیفته بابا جان. من که پایه هستم.
    میشه لطفا اسم این آدم رو بگید تا بتونیم به این موضوع تو وزارت علوم استناد کنیم و حرفی بزنیم.. فکر کنم برای اون مشکلی ایجاد نمیکنه

Junior Member

ببینید دوستان؛
    تا وقتی که هر کسی فقط به فکر خودش باشه اوضاع ما همینه. میدونم که اگر اسمشو بگم بعضیا ممکنه برن برای خودشون گروکشی کنن. خواهش می‌کنم به من و کلا به همدیگه یکم اعتماد کنین. نا سلامتی ما قشر تحصیل کرده این مملکت هستیم و اگر ما نتونیم به شیوه درست اعتراض خودمون رو به گوش مسئولین برسونیم که دیگه هیچ امیدی نباید به اصلاح چیزی تو این کشور وجود داشته باشه. من تضمین می کنم که واقعیت رو گفتم در مورد اون شخص. ولی کاری که ما باید بکنیم این نیست که بریم و هر کسی واسه خودش فقط تلاش بکنه که زیرآبی بره از این طریق. تا دیر نشده باید یک اعتراض درست و اصولی و کاملا آکادمیک برگزار کنیم تا بتونیم حق خودمون و بقیه کسایی که مثل ما مشکل دارند رو بگیریم. من فقط یه چیزی رو میدونم، این پولی که میخوان از زیر دادنش در برن به اندازه نصف هزینه‌های استقلال و پرسپولیش هم نیست! اصلا عددی نیست برای دولت. برای همین اگر ما درست و منطقی و هماهنگ عمل کنیم می‌تونیم جریان رو ختم به خیر کنیم. من پیشنهاد می‌کنم یک برنامه گردهمایی بزاریم توی سازمان دانشجویان برای یک روز مشخص و همه کسانی که درخواست دادن و یا میخوان درخواست فرصت مطالعاتی برای امسال بدن رو جمع کنیم و تقاضای تعیین تکلیف کنیم. بدون شلوغ بازی و عربده کشی و کاملا متین و منطقی بریم به سوختن حقمون اعتراض کنیم. منتظر شنیدن نظرات شما دوستان هستم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط farokh61 نمایش پست ها
    ببینید دوستان؛
    تا وقتی که هر کسی فقط به فکر خودش باشه اوضاع ما همینه. میدونم که اگر اسمشو بگم بعضیا ممکنه برن برای خودشون گروکشی کنن. خواهش می‌کنم به من و کلا به همدیگه یکم اعتماد کنین. نا سلامتی ما قشر تحصیل کرده این مملکت هستیم و اگر ما نتونیم به شیوه درست اعتراض خودمون رو به گوش مسئولین برسونیم که دیگه هیچ امیدی نباید به اصلاح چیزی تو این کشور وجود داشته باشه. من تضمین می کنم که واقعیت رو گفتم در مورد اون شخص. ولی کاری که ما باید بکنیم این نیست که بریم و هر کسی واسه خودش فقط تلاش بکنه که زیرآبی بره از این طریق. تا دیر نشده باید یک اعتراض درست و اصولی و کاملا آکادمیک برگزار کنیم تا بتونیم حق خودمون و بقیه کسایی که مثل ما مشکل دارند رو بگیریم. من فقط یه چیزی رو میدونم، این پولی که میخوان از زیر دادنش در برن به اندازه نصف هزینه‌های استقلال و پرسپولیش هم نیست! اصلا عددی نیست برای دولت. برای همین اگر ما درست و منطقی و هماهنگ عمل کنیم می‌تونیم جریان رو ختم به خیر کنیم. من پیشنهاد می‌کنم یک برنامه گردهمایی بزاریم توی سازمان دانشجویان برای یک روز مشخص و همه کسانی که درخواست دادن و یا میخوان درخواست فرصت مطالعاتی برای امسال بدن رو جمع کنیم و تقاضای تعیین تکلیف کنیم. بدون شلوغ بازی و عربده کشی و کاملا متین و منطقی بریم به سوختن حقمون اعتراض کنیم. منتظر شنیدن نظرات شما دوستان هستم.
    خوب یه روز رو پیشنهاد بدید ... با فاصله مناسب برای اطلاع رسانی... فکر میکنم میشه با پیفام خصوصی دادن به همه کسایی که تا الان اینجا پست فرستادن به همه اطلاع رسانی کرد ... به احتمال زیاد ایمیلهاشون رو چک میکنن... ولی بازهم فکر نمیکنم اینطوری تعداد زیادی رو تشکیل بدیم ... نمیدونم روشی برای دسترسی به کسایی که اینجا سر نمیزنن هست یا نه

Junior Member

بزارید یکم فکر کنم!

Junior Member

کسی میدونه مدیر این بخش ار فوروم کیه؟ می‌تونه کمک بزرگی به ما بکنه، چون میتونه ایمیل بزنه به تمام کسایی که اینجا چیزی نوشتند.
    از این گذشته، بالاخره ما توی دانشگاه هستیم و کسایی که می‌خوان برن فرصت همکلاسی‌ها و هم خوابگاهی ها و دوستان ما هستن. اگر ما بخوایم میشه.
    دوستان مشارکت کنن و نظر بدن که چجوری میتونیم یه بسیج عمومی درست کنیم چون خیلی زمانمون کمه و به عید چیزی نمونده، اگر یکی دو هفته آینده رو از دست بدیم دیگه فرصتمون رفته قاطی باقالیا!

Junior Member

یک فکر بهتر! یک صفحه فیسبوک درست کنیم با عنوان “کمپین پیگیری مشکلات فرصت مطالعاتی دانشجویان دکتری” که راحت بشه با جستجو در گوگل هم پیداش کرد. توی همین سایت هم برای همه تبلیغش کنیم تا برن عضو بشن. اینجوری ظرف 4-5 روز میتونیم تعداد زیادی از بچه‌ها رو اونجا عضو کرد تا محلی بشه برای قرار و مدار و برنامه ریزی. بالاخره باید یک استفاده دریت هم از این فیسبوک بکنیم غیر از سلام و احوالپرسی هر روزه با دوستان! فقط متاسفانه من تجربه زیادی در استفاده از فیسبوک ندارم. در این زمینه لطفا کسی که هم وقت داره و هم تجربه بیاد به میدون و کمک کنه. منتظرم نظر شما رو بشنوم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Crop growth modelling, Bonn University

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa1k1 نمایش پست ها
    دوستانی که فرصت بودن و برگشتن لطفا راهنمایی کنن:
    موقع برگشت چه مدارکی باید به وزارت اراه کنی؟ صفحه پاسپورت که مهر ورود و خروج از ایران داره رو میدنم میخواد .دیگه چی میخواد که بهشون بدیم؟
    لاشه بلیط پاسپورت نامه از استاد خارجی با مهر و امضا دانشگاه مبنی بر اینکه این دوره رو گذروندین و بیمه نامه

Junior Member

ملا باشی فقط سه شنبه صبح وقت ملاقات آزاد میده! من به نظر سه شنبه صبح هر کی میخاد از حقش نگذره به سازمان دانشجویان بیاد و از حقش دفاع کنه! من فردا هم میرم اما حتمن سه شنبه صبح هم میرم تا با خود ملاباشی حرف بزنم! شما هم اگه دلتون واسه خودتون میسوزه بیایید!

Junior Member

سلام، من فردا ساعت 11 وزارت علوم میرم دوستانی که اعلام آمادگی کردن واسه فردا می تونیم در یک ساعت مشخص اونجا باشیم تا موثر تر باشه،
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬ و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)