صفحه 42 از 317 نخستنخست ... 32333435363738394041424344454647484950515292142 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 411 تا 420 , از مجموع 3167

موضوع: مسائل مربوط به پذیرش فرصت مطالعاتی (قوانین در پست اول)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فرصت کوتاه مدت مطالعاتی 6 ماه وزارت علوم

منم میام خواهشاً دوستانی که میخان بیان فردا ساعت 11 بگن تا ببینیم چند نفر میشم!! هرچه بیشتر بهتر!

Junior Member

من به چنتا از بچه ها که شمارشونو دارم هم اس ام اس دادم فردا میان! شمام همین کارو بکنید لطفاً!!

من هم فردا میرم وزارت ولی چون از قبل با استادم ساعت 10:30 قرار گذاشتم، تصمیم دارم صبح اول وقت برم. با توجه به برخورد فرداشون میتونیم تصمیم‌گیری کنیم و احتمالاً بتونیم یک پتیشن بنویسیم و همه امضاش کنیم. تا زمانی که خودمون آروم بشینیم و موی دماغشون نشیم خوب معلومه که کمبود ارزشونو با خوردن حق ماها جبران میکنن.

نقل قول نوشته اصلی توسط Geologists نمایش پست ها
    آقا حسام مقرری بچه‌های بورس داخل یعنی چی؟ من متوجه نمیشم شما که رفتی کانادا چطور بورس داخل محسوب میشه؟
    کانادا که فرصت مطالعاتیه. 6 ماهه. کسی که بورس باشه کل پولو بهش میدن کسی هم که نباشه نصفشو. اون به مقرری ربطی نداره. مقرری سرجاشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa1k1 نمایش پست ها
    دوستانی که فرصت بودن و برگشتن لطفا راهنمایی کنن:
    موقع برگشت چه مدارکی باید به وزارت اراه کنی؟ صفحه پاسپورت که مهر ورود و خروج از ایران داره رو میدنم میخواد .دیگه چی میخواد که بهشون بدیم؟
    موقع رفتن یه برگه بهتون میدن که همه این موارد رو روش نوشته. طولانیه اگه خواستی تصویرشو واست ایمیل میکنم.

Junior Member

منم ساعت 11 اونجام

Junior Member

سلامبی زحمت یه ساعتی رو سه شنبه قطعی کنید تا بریم وزارت بابت ارز فرصت مطالعاتیمن که هستم، به نظرم تعداد زیاد باشه جواب می گیریمموفق باشید

من صبح وزارت بودم. ظاهراً مشکل بانک مرکزی نحوه انتقال پوله؛ چون ارز مرجع باید مستقیم از خزانه دولت برداشته بشه دارن دنبال واهی برای این قضیه می‌گردن. یا پوا رو از ماها جمع میکنن و به بانک میدن تا بانک هم به طریقی ارز به ما بده یا اینکه میتونن خودشون ریال به بانک بدن. خلاصه هنوز ار ارز خبری نیست ولی جواب منفی قطعی هم نمیدن. طبق گفته اساتید اونجا، تکلیف این قضیه باید تا پایان امسال مشخص بشه و وارد سال مالی جدید نشه.
    دوستان بنظر من بهتره اون نامه به مسولین مربوطه رو زودتر بنویسیم.

Junior Member

سلام دوستان
    سه شنبه ساعت 9 صبح چطوره؟ فکر کنم زمان خوبیه چون همون روز آقایون وقت برای جواب دادن هم دارن ظاهرا!
    ولی واقعا شرط موفقیت اینه که همه بریم، اگر تعداد زیاد بشه حتما جواب میگیریم. به نظر من بهتره که دوستان خبرنگار رو هم خبر کنیم که بیان و پوشش بدن. البته باید کاملا آروم و منطقی باشیم و فقط در مورد مشکلمون صحبت کنیم تا کسی نتونه علیهمون کاری کنه. هر کس موافقه همینجا اعلام کنه. اگر کسی پیشنهادی هم داره بگه.

Junior Member

سلام
    من ساعت 9 می تونم وزارت باشم و ان شا الله سه شنبه می رم وزارت.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)