صفحه 48 از 317 نخستنخست ... 38394041424344454647484950515253545556575898148 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 471 تا 480 , از مجموع 3167

موضوع: مسائل مربوط به پذیرش فرصت مطالعاتی (قوانین در پست اول)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فرصت کوتاه مدت مطالعاتی 6 ماه وزارت علوم

سلام دوستان
    خواهشا هر کس خبر جدیدی بدست آورد اینجا به اشتراک بگذاره. از درس و زندگی افتادیم اینقدر دنبال این فرصت دویدیم.

1- آیا کسی میداند که اگر بچه هایی که سالهای قبل ارز گرفته اند برای آزاد کردن دکتری شون باید علاوه بر خرید تعهد، مقدار ارز دریافتی رو هم برگردونند یا نه ؟
    2- این اصل مدرک صد در صد برای گرفتن پست دکتری لازم هست درسته؟ یا می شه با گواهی موقت پست داک گرفت؟

جواب بدید خیلی خیلی ممنون می شم
    برای همه آرزوی موفقیت می کنم

Junior Member

سلام، اگه ممكنه كسي راهنمايي كنه:
    با ويزايي كه كشورهاي محدوده شنگن براي فرصت مطالعاتي ميدن ميشه به كشورهاي ديگه شنگن رفت؟با اون ويزا ميشه در طول مدت فرصت به ايران اومد و برگشت؟
    با تشكر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط reza_j نمایش پست ها
    سلام، اگه ممكنه كسي راهنمايي كنه:
    با ويزايي كه كشورهاي محدوده شنگن براي فرصت مطالعاتي ميدن ميشه به كشورهاي ديگه شنگن رفت؟با اون ويزا ميشه در طول مدت فرصت به ايران اومد و برگشت؟
    با تشكر
    باسلام
    با ویزای دانشجویی که از كشورهاي محدوده شنگن گرفته میشه، به تمام اون کشورها میشه سفر کرد. اگه سربازی دارین، فقط یه بار حق خروج از ایران رو دارین (اونم تنها به مقصد کشوری که برای فرصت مطالعاتی در اونجا اقدام کردین).

سلام دوستان من الان ایران نیستم و برای انجام کارام وکالت دادم. تا جایی که من میدونم وزارت علوم بر طبق لیستی که داره شروع به دادن هزینه بصورت ارز مرجع کرده. پس زیاد نگران نباشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Geologists نمایش پست ها
    سلام دوستان من الان ایران نیستم و برای انجام کارام وکالت دادم. تا جایی که من میدونم وزارت علوم بر طبق لیستی که داره شروع به دادن هزینه بصورت ارز مرجع کرده. پس زیاد نگران نباشید.
    سلام. شما مطمئنید؟ از کی شندید؟ موثقه خبر یا نه؟ منظورم اینه که تا حالا کسی گرفته ارز یا نه؟

Junior Member

دوستان تهرانی لطفا اطلاع رسانی کنید! از وزارت خانه خبر جدیدی رسیده؟ بنده تهران نیستم و تنها راه دست یابی من به اطلاعات در این مورد از طریق همین فروم است.
    با سپاس

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط slayer_man نمایش پست ها
    دوستان تهرانی لطفا اطلاع رسانی کنید! از وزارت خانه خبر جدیدی رسیده؟ بنده تهران نیستم و تنها راه دست یابی من به اطلاعات در این مورد از طریق همین فروم است.
    با سپاس
    احتمالا دوستایی که برای ارز بهشون زنگ زدن، نمی خوان اطلاع رسانی کنن تا همه نرن وزارت.
    اینم سیاست بعضی هاست که به ما بدن، بقیه هم هر چی شد شد!!!

Junior Member

آغاز دور جدید توزیع معرفی‌نامه ارز دانشجویی

کد خبر: ۳۰۲۷۷۹
    تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۰:۰۱
    سایت تابناک
    http://www.tabnak.ir/fa/news/302779/...88%DB%8C%DB%8C

مدیر کل امور بورس وزارت علوم از آغاز دور جدید توزیع معرفی‌نامه ارز دانشجویی از امروز جمعه 27 بهمن ماه خبر داد.
    دکتر حسن مسلمی نایینی در گفت‌و‌گو با ایسنا گفت:‌ برای این دوره مجموعا 2974 تقاضا صدور حواله ارزی برای دانشجویان با هزینه شخصی شاغل به تحصیل در خارج از کشور ثبت شده که با درخواست 2201 مورد یعنی 74 درصد موافقت و حواله‌های آنها صادر شده است و با 773 مورد به علت نقص پرونده موافقت به عمل نیامد.
    وی ادامه داد:‌ همچنین حواله‌های ارزی صادره شده به 11 شهر در سطح کشور و شش موسسه در تهران ارسال و از 27 بهمن قابل توزیع است.

Junior Member

سلام دوستان
    من از یه دانشگاه آمریکا برای فرصت مطالعاتی پذیرش گرفتم.الان که میخوام دعوتنامه بگیرم،خودشون فرمت مورد قبول را میدونن یا باید بگم توی چه فرمتی باشه؟اگر جواب مثبته، اگر کسی ایمیلی داره که بتونه کمکم کنه و ازش ایده بگیرم ممنون میشم

Junior Member

سلام
    1- آیا کسی میداند برای آزاد کردن دکتری باید علاوه بر خرید تعهد، مقدار کمک دریافتی (مثلا برای خرید ارز مرجع) رو هم برگردونیم یا نه ؟
    2- آیا اصل مدرک صد در صد برای گرفتن پست دکتری لازم هست ؟ یا می شه با گواهی موقت پست داک گرفت؟

لطفا اگر می دونید جواب بدهید ممنون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)