صفحه 49 از 317 نخستنخست ... 39404142434445464748495051525354555657585999149 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 481 تا 490 , از مجموع 3167

موضوع: مسائل مربوط به پذیرش فرصت مطالعاتی (قوانین در پست اول)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فرصت کوتاه مدت مطالعاتی 6 ماه وزارت علوم

نقل قول نوشته اصلی توسط somina نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من از یه دانشگاه آمریکا برای فرصت مطالعاتی پذیرش گرفتم.الان که میخوام دعوتنامه بگیرم،خودشون فرمت مورد قبول را میدونن یا باید بگم توی چه فرمتی باشه؟اگر جواب مثبته، اگر کسی ایمیلی داره که بتونه کمکم کنه و ازش ایده بگیرم ممنون میشم
    نه نگران نباشید فرمت خاصی نداره. فقط باید اسم شما و زمان شروع و خاتمه دوره و اسم پروفسوری که شما رو قبول کرده توی نامه قید شده باشد که معمولا خودشون آنقدر از این تبادلات دانشجو داشته اند که بلدند چی بنویسند

Junior Member

سلام
    آقا کسی بالاخره هفته قبل ارز گرفته یا نه؟
    چرا هیچ کس جواب نمیده؟

Senior Member m_rond آواتار ها

من خودم با ساپورت وزارت علوم نمی رم اما دلیل اینکه کسی اینجا بهتون جواب نمی ده اینه که خرشون از پل رد شده. من همین الان از یکی از دوستام که خودش مث شما پیگیر بود پرسیدم و گفت نامه ی ارز مرجع گرفته تا با پول خودش ارز بگیره.
    مؤید باشید
    Never Say Never

Junior Member

[QUOTE=m_rond;1082759]من خودم با ساپورت وزارت علوم نمی رم اما دلیل اینکه کسی اینجا بهتون جواب نمی ده اینه که خرشون از پل رد شده. من همین الان از یکی از دوستام که خودش مث شما پیگیر بود پرسیدم و گفت نامه ی ارز مرجع گرفته تا با پول خودش ارز بگیره.
    مؤید باشید
    ممنون از پاسختون.
    اون دوستتون ویزاش کی اومده بود؟ اسمش تو لیست 250 نفر اول بوده؟ به ترتیب لیست دارن میدن یا نه هر کسی رفت میدن؟

Senior Member m_rond آواتار ها

[QUOTE=mostafa1k1;1082886]
    نقل قول نوشته اصلی توسط m_rond نمایش پست ها
    من خودم با ساپورت وزارت علوم نمی رم اما دلیل اینکه کسی اینجا بهتون جواب نمی ده اینه که خرشون از پل رد شده. من همین الان از یکی از دوستام که خودش مث شما پیگیر بود پرسیدم و گفت نامه ی ارز مرجع گرفته تا با پول خودش ارز بگیره.
    مؤید باشید
    ممنون از پاسختون.
    اون دوستتون ویزاش کی اومده بود؟ اسمش تو لیست 250 نفر اول بوده؟ به ترتیب لیست دارن میدن یا نه هر کسی رفت میدن؟
    خواهش می کنم. از لیست و ترتیب و اینا خبر ندارم فقط می دونم ویزاش حدوداً اواسط دسامبر اومده بود.
    Never Say Never

Junior Member

[QUOTE=m_rond;1082891]
    نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa1k1 نمایش پست ها
    خواهش می کنم. از لیست و ترتیب و اینا خبر ندارم فقط می دونم ویزاش حدوداً اواسط دسامبر اومده بود.

بازم ممنون. میخواستم ببینم امکانش هست ایمیل اون دوستتونو برام تو خصوصی بفرستین. چون من تهران نیستم و غیر اینجا از جای دیگه نمیتونم اطلاعات کسب کنم. ویزای منم اول ژانویه اومده اگه بتونم با اون دوستتون ارتباط برقرار کنم خیلی خوب میشه لا اقل چند تا سوال بپرسم تکلیف برامون روشن شه که واقعا خسته شدیم اینقدر پیگیر این ماجرا شدم. ممنون

Junior Member

من امروز وزارت بودم مشکل ارز حل شده و باید هر فرد شخصا به خانم اکبری مراجعه کرده و درخواستش را خطاب به مسلمی مکتوب نماید امروز هم افراد پراکنده مراجعه می کردند

نقل قول نوشته اصلی توسط m_rond نمایش پست ها
    مؤید باشید
    سلام. من ویزام اوایل ژانویه اومد و چون دیر شده بود وکالت دادم و رفتم. هنوزم تماسی در رابطه با ارز با من گرفته نشده ولی پیگیری میکنم ببینم چه خبره..

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sadegh79 نمایش پست ها
    من امروز وزارت بودم مشکل ارز حل شده و باید هر فرد شخصا به خانم اکبری مراجعه کرده و درخواستش را خطاب به مسلمی مکتوب نماید امروز هم افراد پراکنده مراجعه می کردند
    دوست عزیز میشه بیشتر توضیح بدی. قرار شده ارز مرجع بدن یا ارز مبادله ای؟ باید خودمون بخریم یا همه رو خود وزارت میده؟ هزینه بلیط هواپیما و بیمه را هم میدن؟
    با سپاس

Junior Member

سلام. من سال ديگه براي فرصت ميخام اقدام كنم.بورسيه هم هستم.امتحان جامع بهار سال 92 دارم.با اين شرايط ارزو... اصلا توصيه ميكنيد انرژي بزارم يا خير؟ اگه توصيه ميكنيد از چه وقتي ايميل زدن به اساتيد رو شروع كنم؟كلا اگه راهنماييم كنيد ممنون ميشم.تشكر

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)