صفحه 5 از 317 نخستنخست 12345678910111213141555105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 3167

موضوع: مسائل مربوط به پذیرش فرصت مطالعاتی (قوانین در پست اول)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فرصت کوتاه مدت مطالعاتی 6 ماه وزارت علوم

بله راسته، هیچکس هم درست جوابگو نیست که مشکل کی قراره حل بشه؟ اصلاً قراره حل بشه یانه؟

Senior Member m_rond آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط zeitoon نمایش پست ها
    من که هفته پیش رفتم وزارت علوم ولی فعلاً تشکیل پرونده نمی دن. منم که ترمه هشت هستم و وقت ندارم. گفتن پول نیست و شاید مشکل حل بشه. به نظر دوستان اگه بخوام بدون نامه وزارت علوم واسه ویزا اقدام کنم چکار کنم؟
    سلام
    می خواستم بپرسم حالا که گفتین وزارتخونه تشکیل پرونده نمی ده. با توجه به اینکه آخرین فرصت شما و من تا آخر اسفند هست، هیچ خبری ندارید که بخاطر این مشکل، وارتخونه این فرصت خروج از کشور را چند ماه تمدید کنه یا نه؟ و بشه پرونده را مثلاً تو اردیبهشت یا خرداد هم تشکیل داد؟
    با سپاس
    Never Say Never

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط m_rond نمایش پست ها
    سلام
    می خواستم بپرسم حالا که گفتین وزارتخونه تشکیل پرونده نمی ده. با توجه به اینکه آخرین فرصت شما و من تا آخر اسفند هست، هیچ خبری ندارید که بخاطر این مشکل، وارتخونه این فرصت خروج از کشور را چند ماه تمدید کنه یا نه؟ و بشه پرونده را مثلاً تو اردیبهشت یا خرداد هم تشکیل داد؟
    با سپاس
    سلام
    والا من که با دکتر مسلمی صحبت کردم کلاً نظرش این بود که شما دیر اومدید و بعد عید نمیتونیم واستون کاری انجام بدیم. من 2، 3 نفر دیگه رو هم می شناسم که همین مشکل رو دارن، اگه موافق باشید یه روز همگی بریم صحبت کنیم، شاید اینجوری بشه راضیشون کرد.

نقل قول نوشته اصلی توسط zeitoon نمایش پست ها
    سلام
    والا من که با دکتر مسلمی صحبت کردم کلاً نظرش این بود که شما دیر اومدید و بعد عید نمیتونیم واستون کاری انجام بدیم. من 2، 3 نفر دیگه رو هم می شناسم که همین مشکل رو دارن، اگه موافق باشید یه روز همگی بریم صحبت کنیم، شاید اینجوری بشه راضیشون کرد.
    با تشکر از پاسختون. راستش من هنوز در مرحله مکاتبات با استاد خارجیم. در ضمن، قبل از اقدام از گروه و دانشکده باید سمینار پیشرفت هم بدم که ندادم هنوز. یعنی کارم میفته واسه بعد از عید و احتمالاً اردیبهشت. بهمین خاطر اوضاع پیشرفتم اصلاً تعریفی نداره و شانسم خیلی کم و در حد صفره. باید ببینم چی پیش میاد. و دنبال روزنه امید می گردم.
    Never Say Never

Junior Member

سلام دو ستان اگه کسی تازگیا برای فرصت مطالعاتی اقدام کرده یا داره اقدام میکنه لطفا تجربیاتشو بگه ما هم استفاده کنیم ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    mathematics

نقل قول نوشته اصلی توسط sibasina نمایش پست ها
    سلام دو ستان اگه کسی تازگیا برای فرصت مطالعاتی اقدام کرده یا داره اقدام میکنه لطفا تجربیاتشو بگه ما هم استفاده کنیم ممنون
    سلام من واسه کانادا ازاول دی شروع کردم منتظر ویزا هستم .اگر سوالی دارید بفرمایید.

Junior Member

من مهر که پروپوزال دفاع کردم، شروع کردم به ایمیل زدن به استادهای خارجی و یه 20 تایی ایمیل زدم. که اکثرا کانادا و دانشگاه های برتر اروپا بود. که یه سری گفتن پوزیشن ندارن ولی نهایتا دوتا کانادا و یکی سوئد گرفتم. استاد سوئدیه یه 4000 یورو فاند هم بهم داد. ویزام هم خیلی راحت همین دو هفته پیش اومد. وزارت علوم هم که فعلا پول نمیده و فقط ارز دولتی میده و میگه برید و برگردید بعدا بهتون میدم. اگه سوالی داشتید در خدمتم.

سلام
    با عرض تبریک سال نو به همه ی دوستان عزیز
    کسی هست که واسه فرصت رفته باشه آمریکا یا در حال اقدام باشه؟ مث اینکه مدرکی که واسه استارت کار اینجا لازمه اول دعوتنامه هست و بعد هم باید فرم DS-2019 توسط Office of International Students پر بشه و پست بشه که واسه سفارت لازمه. حالا می خواستم بدونم چیز دیگه ای هم لازم هست. واسه صدور فرم 2019 چه مدارکی لازمه؟ آیا این دو باید با هم به دست ما برسن؟ کسی می تونه یه توضیح مختصر از روال کار واسه آمریکا بنویسه؟
    با تشکر
    Never Say Never

سلام
    کسی از دوستان می دونه که در نامه نگاریها و مراحل اداری از گروه آموزشی مربوطه و دانشکده تا وزارتخونه، اسم دانشگاه خارجی مورد نظر هم دقیقاً قید می شه یا نه؟ مثلاً دقیقاً می نویسن فلان دانشجو می خواد واسه فرصت بره فلان دانشگاه تو فلان کشور یا اینکه به صورت کلی می نویسن که دانشجو واسه فرصت می خواد بره خارج از کشور؟ منظورم نامه نگاریها تا مرحله ی وزارتخونه هست. از اونجا به بعد که قطعاً باید به صورت دقیق مطرح بشه.
    با تشکر
    Never Say Never

Member marjan912 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Allameh Tabatabaei

دوست عزیز
    شما ابتدا باید نامه پذیرشتون از دانشگاهی که قبول کرده فرصت برید رو باید ببرید، دانشگاه سپس دانشگاه مکاتبه کنه با وزارت علوم. دقیقا باید بدونن کدوم کشور کدوم دانشگاه کدوم دانشکده در ارتباط با چه طرحی و با چه استادی قراره کار کنید... باید خوب توجیه کنید که چرا این طرح می طلبه که به خارج سفر کنید (مثلا یه مطالعه تطبیقی ).... در آخر هم باید دستاوردهای علمی سفرتونو دقیقا به صورن مکتبوب به شکل مقاله یا پروژه به وزارت علوم و دانشگاه تقدیم کنید. اینو از یکی شنیدم که خودش فرصت رفته کانادا.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)