صفحه 51 از 317 نخستنخست ... 414243444546474849505152535455565758596061101151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 3167

موضوع: مسائل مربوط به پذیرش فرصت مطالعاتی (قوانین در پست اول)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فرصت کوتاه مدت مطالعاتی 6 ماه وزارت علوم

سلام دوستانی که ارز گرفتن ممنون میشم پاسخ بدن:
    1-نامه معرفی به بانک رو که گرفتین از وزارت و به بانک مراجعه کردین، بعدش چند روزه ارزو گرفتین؟ یعنی بانک گفت مثلا چند روز دیگه بیاین که ارزو بگیرین؟
    2-بانک همون موقع که نامه رو میگیره ریالشو ازتون خواست یا نه همون موقعی که بهتون وقت میده اون موقع ریال رو باید داد؟
    مرسی

Junior Member

سلام
    در مورد حداکثر زمان خروج از کشور برای استفاده از فرصت مطالعاتی نیاز به راهنمایی دارم.
    بنده ترم بهمن ۸۸ وارد دوره دکتری شدم بر این اساس حداکثر تا چه زمانی برای خروج از کشور فرصت دارم؟
    اگر پاسخ پایان ترم ۷ است در مورد بنده منظور تیرماه ۹۱ است یا شهریور ۹۱؟
    با سپاس

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط slayer_man نمایش پست ها
    سلام
    در مورد حداکثر زمان خروج از کشور برای استفاده از فرصت مطالعاتی نیاز به راهنمایی دارم.
    بنده ترم بهمن ۸۸ وارد دوره دکتری شدم بر این اساس حداکثر تا چه زمانی برای خروج از کشور فرصت دارم؟
    اگر پاسخ پایان ترم ۷ است در مورد بنده منظور تیرماه ۹۱ است یا شهریور ۹۱؟
    با سپاس
    شهریور 91- البته اگه ویزات زودتر بیاد و وزارت به دلیلی نتونه بهت ارز رو سر وقت بده بازم باهات کنار میان و یکی دو ماهی هم بیشتر از این وقت خروج بهت میدن. البته الان اینجوریه تا 6 ماهه بعد ممکنه عوض شه....

Junior Member

Apply Online for Canada
    سلام به همه دوستان. من می خواهم برای فرصت مطالعاتی کانادا بصورت آنلاین اقدام کنم. کسی هست که تجربه داشته باشه؟ ممنون میشم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa1k1 نمایش پست ها
    سلام دوستانی که ارز گرفتن ممنون میشم پاسخ بدن:
    1-نامه معرفی به بانک رو که گرفتین از وزارت و به بانک مراجعه کردین، بعدش چند روزه ارزو گرفتین؟ یعنی بانک گفت مثلا چند روز دیگه بیاین که ارزو بگیرین؟
    2-بانک همون موقع که نامه رو میگیره ریالشو ازتون خواست یا نه همون موقعی که بهتون وقت میده اون موقع ریال رو باید داد؟
    مرسی
    سلام
    من ارز نگرفتم اما دوستم وکیل یکی از دوستانی بود که رفته سویس و کارهای دریافت ارزش رو بهش واگذار کرده. ایشون بورس نبودند و تو نامه زده بودند براش ۱۶۰۰۰ فرانک. وقتی وکیلش مراجعه کرد به وزارت علوم بهش گفتند که ۱۶۰۰۰ پوند معادل ۱۸۰۰۰ دلار آمریکا میشه و نامه ای معادل این مقدار برای بانک بهش دادند. ایشون رفتند بانک و بانک گفت هفته بعد بیا و ارزت رو بگیر و باید ۲۰ میلیون تو حسابت باشه وقتی میای این مقدار ارز رو بگیری.
    البته این درمورد کسی بود که رفته. سوال من اینجاست که در مورد ما که منتطر تماس وزارت هستیم آیا همه مبلغی که تو نامه هست رو میفروشند؟ تکلیف پول بلیط چی میشه؟

Junior Member

کد خبر: 2004151
    تاریخ مخابره : ۱۳۹۱/۱۲/۵ - ۱۲:۳۸

http://www.mehrnews.com/detail/News/2004151

مسلمی به مهر خبر داد؛
    عدم تحقق بودجه 25 میلیارد تومانی دانشجویان بورسیه
    معاون بورس وزارت علوم از عدم پرداخت بودجه 25 میلیارد تومانی بورسیه ها از سوی معاونت برنامه ریزی ریاست جمهوری خبر داد.

حسن مسلمی نائینی در گفتگو با خبرنگار مهر، گفت: وزارت علوم هم اکنون برای تامین بودجه 3 هزار دانشجوی بورسیه داخل و یک هزار دانشجوی فرصت مطالعاتی مشکل تامین بودجه دارد. وی ادامه داد: عدم توجه كافي و يا غفلت در اختصاص بودجه كافي به فعاليتها و امور مربوط به تحصيل دانشجويان، بیشتر از گذشته به چشم می خورد. معاون بورس وزارت علوم با اشاره به جلسه ای که طی روزهای گذشته در این خصوص برگزار شد، اظهار داشت: معاون رئيس جمهور در جلسه اي كه به اتفاق وزير علوم و رئيس سازمان امور دانشجويان همچنین معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور و تعدادي ديگر از مديران اقتصادي و بانكي كشور برگزار کرد، بر اختصاص بودجه لازم به وزارت علوم تاکید و حمايت از دانشجويان را در اولويت اول دولت اعلام کرد. این مقام مسئول وزارت علوم با اشاره به موافقت بانک مرکزی برای تخصیص بودجه به دانشجویان بورسیه، گفت: بانك مركزي جمهوري اسلامي موافقت خود را با پرداخت ارز لازم اعلام کرده ولي متاسفانه به علت عدم پرداخت بودجه ريالي از طرف معاونت برنامه ريزي و نظارت راهبردي امكان خريد ارز لازم وجود ندارد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    mathematics

سلام دوستان
    كسي هست كه ارز مبادله اي گرفته باشه؟اگر كسي ميره وزارت خيلي ممنون ميشم در مورد اينكه تكليف كسايي كه بهشون مبادله اي دادن چي ميشه بپرسه چون من ايران نيستم.
    ممنون

Junior Member

دوستان کسی اطلاع داره بچه هایی که میرن فرصت حداکثر تا چه مدت می تونن با هزینه خودشون بمونن؟ 6 ماه، 9 ماه، 1 سال ، یا بیشتر، قبلا میگفتن 6 ماه که تا 9 ماه قابل تمدیده و با هزینه خود دانشحو میشه تا 1 سال موند، اخبار جدیدتری کسی داره؟
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬ و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...

Junior Member

با سلام
    بالاخره بورسيه ها اخيراً به چه نحوي ارز فرصت مطالعاتي گرفتند؟ چرا كسي اطلاع رساني دقيق نميكنه؟ بيمه و بليط چطور؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa196 نمایش پست ها
    دوستان کسی اطلاع داره بچه هایی که میرن فرصت حداکثر تا چه مدت می تونن با هزینه خودشون بمونن؟ 6 ماه، 9 ماه، 1 سال ، یا بیشتر، قبلا میگفتن 6 ماه که تا 9 ماه قابل تمدیده و با هزینه خود دانشحو میشه تا 1 سال موند، اخبار جدیدتری کسی داره؟
    برای خود من افسر فرودگاه تورنتو ورک پرمیت 8 ماهه داد من یک کمی چونه زدم که اگه میشه یکساله بزنه که گفت تمدیدش کار راحتیه و میتونم اگر لازم شد 6 ماه دیگه هم تمدیدش کنم بتابراین اگه از این طرف مشکلی نداشته باشید با هزینه خودتون میتونید حتی بیشتر از یکسال هم بمونید فقط مواظب باشید اونقدر نباشه که سنوات بخورید (البته اگه در مورد شما صادقه). یکی از دوستان من دو سال آمریکا موند.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)