صفحه 53 از 317 نخستنخست ... 3434445464748495051525354555657585960616263103153 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 521 تا 530 , از مجموع 3167

موضوع: مسائل مربوط به پذیرش فرصت مطالعاتی (قوانین در پست اول)

پیش فرض پاسخ : فرصت کوتاه مدت مطالعاتی 6 ماه وزارت علوم

نقل قول نوشته اصلی توسط farhadmsrt نمایش پست ها
    کسی بره پیش خانم اکبری فقط کار خودش رو میپرسه! پس شما که درجریان اعتراض بودید صفحه های قبل و به ناگاها خبری از پتیشن نبود و کسی هم جواب نمیداد ارزتون رو خریده بودید رفته بودید.
    فعلا که برای پول بلیط هم که جز تعهداشون بوده مسیولیت قبول نمیکنند چه برسه به این که واسه تمدید هزینه بدهند
    در پناه حق
    دوست عزیر حالا چرا میزنی!
    اولاً این که کسی اعلام کنه که ارز گرفته یا نه به خودش مربرط میشه. من همون روزی که ارز گرفتم اینجا اعلام کردم
    دوماً زمانی که ارز گرفتم ایران نبودم اگه با دقت بیشتری میخوندید متوجه میشدید
    سوماً همه اینطور که شما فکر میکنید نیستند هم خودم و هم خیلی از دوستان رو دیدم که برای اطلاع رسانی و کمک به دوستان تمام تلاششونو میکنن ایم که دیگه خرجی نداره
    درنهایت بازم اگه با دقت بیشتری میخوندید متوجه میشدید که این دوستمون سوال کردن که با هزینه شخصی تا چه زمانی میشه موند!

Junior Member

کاملا حق با شماست!

Junior Member

سلام
    دوستانی که نامه برای بانک برای خرید ارز مرجع گرفتن، لطفا جواب بدن
    برای دانشجوهای غیر بورس، کل مبلغی که تو نامه ساپورت مالی نوشته رو به قیمت ارز مرجع میفروشن یا نصف اون مبلغ رو؟

Junior Member

یکی از دوستام که بورس نیود از خانم اکبری پرسید که چقدرش رو میفروشید و ایشون هم گفتند همش رو میفروشیم. من یک سری لیست دیدم که قرار بود ارزشون داداه بشه و ارز همه کامل بود نه نصف. لیست طولانی بود. اسم و مبلغ و تاریخ حکم و اینا بود. اما همه کامل بود. بعید می دونم همه بورس بوده باشند.

Junior Member

محمدحسن مجلس آرا در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: لیست مقرری و شهریه شش ماهه اول سال 92 دانشجویان بورسیه روز گذشته به بانک مرکزی ارسال شد.

وی در این باره ادامه داد: ریال و ارز مقرری و شهریه برای نزدیک به 400 دانشجوی بورسیه ایرانی به طور کامل اختصاص یافته و به زودی در سال 92 ارسال خواهد شد.
    معاون پشتیبانی سازمان امور دانشجویان، همچنین در خصوص عدم اختصاص ارز به هزار دانشجوی فرصت مطالعاتی، گفت: ارز مرجع یک هزار دانشجوی فرصت مطالعاتی تامین شده اما دانشجویان باید مبالغ ریالی آن را پرداخت کنند.
    به گفته مجلس آرا، در صورتیکه مشکل ریالی هم برطرف شود دانشجویان فرصتهای مطالعاتی نیازی به پرداخت ریال هم ندارند.

http://www.mehrnews.com/detail/News/2010009

Junior Member

با سلام
    کسی از دوستان میدونه تا کی ویزا ببریم سفارت برای فرصت مطالعاتی مشکلی پیش نمیاد؟ من الان 2ماهه منتظر ویزام. میترسم تا قبل عید نیاد، قبلاً بهم گفتن تا عید ویزا رو بیاری مشکلی نیست.

Junior Member

به یکی از دوستان من گفتند تا آخر مارچ بیار. البته اگه تا یک ماه هم دیرتر از این هم بشه باز امید هست. باید بره تو جلسه و به عنوان موارد خاص که معمولا موافقت میشه. این رو یه خانم دیگه ای گفت به اسم آتشی فک کنم که تو همون ساختمونه یه طبقه بالاتر از اتاق خانم اکبری.

Junior Member

دوستان سلام
    من میخوام به یکی از آشنایان وکالتنامه بدم که ارز رو به جای من دریافت کنه. اگه ممکنه یکی از دوستانی که اینکارو کرده نمونه متن وکالتنامه رو که مشکلی از نظر ورزات علوم و بانک نداشته باشد را برای من بفرستد. ایمیل من
    farokh_uk@yahoo.com
    با تشکر

Junior Member

سلام دوستان.
    بالاخره بعد از تلاش فراوان موفق شدم ارزو بگیرم یعنی بهتره بگم بخرم. اگه سوالی چیزی هست در خدمتم.....

Junior Member

سلام
    خیلی ممنون که اطلاع دادید. من این هفته باید برم بخرم. در مورد پول بلیط هیچی نگفتند که چطور پرداخت میشه؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)