صفحه 55 از 317 نخستنخست ... 5454647484950515253545556575859606162636465105155 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 541 تا 550 , از مجموع 3167

موضوع: مسائل مربوط به پذیرش فرصت مطالعاتی (قوانین در پست اول)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فرصت کوتاه مدت مطالعاتی 6 ماه وزارت علوم

نقل قول نوشته اصلی توسط farhadmsrt نمایش پست ها
    سلام
    بله لیبل نمیخاد. من با سفارت تماس گرفتم گفت حتی اگه لیبل بخایید ۹۰ دلار هزینشه و ۱۰ روزی زمان میبره. وزارت هم بدون لیبل کاررو راه میندازه. من نمیدونم دلارهایی که بانک مبده رو بهتره اینجا تبدیل به دلار استرالیا کنیم یا همونجا؟ یعنی کجا کمسوین کمتر میخوره؟
    اونجا تبدیل کنید. من ادرس یه بانک و یه صرافی رو تو CBD گرفتم که فقط 8 دلار حق الزحمه میگیره و هر چی بخوای بدون محدودیت چنچش میکنه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa1k1 نمایش پست ها
    اونجا تبدیل کنید. من ادرس یه بانک و یه صرافی رو تو CBD گرفتم که فقط 8 دلار حق الزحمه میگیره و هر چی بخوای بدون محدودیت چنچش میکنه
    خب یعنی همون لحظه که وراد فرودگاه میشیم قبل اینکه اتوبوس به کنبرا (مقصد من) بگیرم میتونم تبدیل کنم؟
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa1k1 نمایش پست ها
    من پروازم به مقصد سیدنی هست. اگر بشه آدرسی واسه چنج کردن به من بدید ممنون میشم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط farhadmsrt نمایش پست ها
    خب یعنی همون لحظه که وراد فرودگاه میشیم قبل اینکه اتوبوس به کنبرا (مقصد من) بگیرم میتونم تبدیل کنم؟
    ممنون
    ادرس این صرافیه تو مرکز شهر ملبورنه. تو فرودگاه چنچ نکنی که به صرفه نیست حدود 1.0% از کل مبلغ کم میکنن. پیشنهاد میکنم یه 500 تایی تو ایران چنج کنی تا تو ورودت مشکلی نداشته باشی. بعد که رسیدی مقصد نهایی اونجا پرس جو کنی جای مناسبی که به صرفه باشه پیدا کنی

Junior Member

دوستان ظاهرا این لیستی که بر اساس اون نامه معرفی به بانک صادر میشه فقط شامل کسایی هست که از چند ماه قبل ویزا گرفتن و تو لیست بودن و شامل کسایی که جدیدا ویزا گرفتن نمیشه. کسی در این مورد خبر موثقی داره؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Cheetah نمایش پست ها
    دوستان ظاهرا این لیستی که بر اساس اون نامه معرفی به بانک صادر میشه فقط شامل کسایی هست که از چند ماه قبل ویزا گرفتن و تو لیست بودن و شامل کسایی که جدیدا ویزا گرفتن نمیشه. کسی در این مورد خبر موثقی داره؟
    فکرنمی کنم اینطور باشه. من اول همین هفته ویزا بردو و امروز باهام تماس گرفتن برا اینکه یکشنبه برم و نامه بانک رو بگیرم. حالا اینکه واقعا کی ارز میدن رو دیگه نمیدونم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط happlyd نمایش پست ها
    فکرنمی کنم اینطور باشه. من اول همین هفته ویزا بردو و امروز باهام تماس گرفتن برا اینکه یکشنبه برم و نامه بانک رو بگیرم. حالا اینکه واقعا کی ارز میدن رو دیگه نمیدونم.
    بانک تقریبا ده روز بعد دریافت نامه بانک وقت میده واسه ارز

Junior Member

سلام دوستان
    من سه شنبه مدارک فرصت رو بردم گفتن سنواتت داره تمام می شه باید بزاریم شورا البته اقدام اولیه است چون هنوز ویزا نگرفتم. تا حالا برای کسی همچین مشکلی پیش اومده؟ یا کسی اطلاعی داره که بالاخره می زارن من از فرصت استفاده کنم یا نه؟
    من از دی ماه شروع کردم روند موافقت با فرصت رو یه هفته این کارمند نیست یه هفته اون یکی یه هفته طول می کشه معاون امضا کنه جلساتشون هم تا صورت جلسه بشه 10 روز طول می کشه. حالا به من می گن چرا دیر کردی! یکی نیست بگه بابا بیشتر از 3 ماه باید وقت می ذاشتم ....................

Junior Member

سلام به همه دوستان. من می خواهم برای فرصت مطالعاتی کانادا بصورت آنلاین اقدام کنم. کسی هست که تجربه داشته باشه؟ ممنون میشم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط negar2012 نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من تازه امروز عضو شدم. اول از همه می خوام تشکر کنم بابت تمام اطلاعاتی که اینجا گذاشتین و به من کمک کرد ویزامو 5 هفته ای بگیرم!!!!! من اواخر شهریور ویزامو گرفتم و تا آخر مهرماه هم منتظر پول موندم. بورس نیستم اما چهار هزار دلار و اندی هم خودش غنیمتی بود. متاسفانه پول نیومد و من به خاطر رشته ام و اینکه پایان نامم هیچ جوری جلو نمی رفت مجبور شدم بدون حمایت مالی و با اندک ذخیره حاصل از کار نیمه وقتم در طی یک سال و تنها با 2000 دلار بیام کانادا. خوشبختانه تونستم جایی رو برای سکونت پیش یکی از آشنایان برای خواب پیدا کنم که خود غنیمتی هست اما الان دیگه هیچی برام باقی نمونده و یک ماهی هست در به در دنبال کارم. اگرچه مستقیما از استادم در اینجا کمک نخواستم اما کاملا فهمید بی پولم و حاضر به همکاری نشد چون معتقده که من بهش قول داده بودم با پول خودم می یام. کار پیدا کردن هم خیلی سخته چون بیشتر کارا Customer Service هست که برای ما که زبان اولمون انگلیسی نیست سخته پیدا کردن یک موقعیت. الان کارم این شده که 7 صبح می یام دانشگاه و تا 10 شب اینجا کار می کنم و اگه سردی هوا اجازه بده وسط روز می رم در فروشگاها، مدارس، کتابخونه ها یا از طریق اینترنت واسه کار فروشندگی یا تدریس خصوصی apply می کنم. من به وزارت علوم زنگ زدم، مرتب پی گیری کردم و حتی به دکتر مسلمی و مجلس آرا هم ایمیل زدم اما گره گشا نبود. خواهش می کنم اگر حامی مالی ندارین یا موقعیت کاری براتون جور نیست بیگدار به آب نزنید. خوشبختانه اگر با work permit بیایین اینجا بعد از سه ماه دولت کانادا بهتون بیمه می ده اما اینجا حداقل ماهی 500 دلار هزینه خوردو خوراک و جابه جایی هست. یک کارت TTC که برای مترو و اتوبوس استفاده می شه 128.5 دلاره هر ماه. یک قهوه معمولی 2 دلاره و یک وعده غذا حداقل 7 دلاره چون اینجا رو هر چیزی tax می کشن. خلاصه اینا رو گفتم که مثل من اذیت نشین، با این حال مایوس نشین و وزارتخونه رو قانع کنین پول بده که بیایین چون تجربه ارزشمندی هست و از لحاظ علمی بسیار سودمند.
    سلامت، شاد و پیروز باشین
    سلام
    اگه ممکن بفرمایید چطور 5 هفته ای ویزا برای کانادا گرفتید؟ ممنون می شم راهنمایی کنید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)