صفحه 57 از 317 نخستنخست ... 7474849505152535455565758596061626364656667107157 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 561 تا 570 , از مجموع 3167

موضوع: مسائل مربوط به پذیرش فرصت مطالعاتی (قوانین در پست اول)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فرصت کوتاه مدت مطالعاتی 6 ماه وزارت علوم

سلام
    تمام مدارکی که اینجا دوستان بهش اشاره کردن رو آماده کردم. به اضافه یک سری مدارک تکمیلی. نامه ای از استادم در ایران و کانادا خواستم که تاکید کنند من برای انجام چه اموری با جزئیات دارم سفر می کنم و حتما به ایران باز خواهم گشت چون موقعیت کاری برام جور هست. ضمن اینکه تو این نامه استاد دانشگاه کانادا تاکید کرده بود من با این مبلغ به راحتی شش ماه زندگی خواهم کرد. لازم به ذکر هست من مدارک تحصیلیم رو از دیپلم تا ریز نمرات دکتری رو ترجمه کرده و فرستاده بودم. خلاصه هرچی ابهامات ممکن هست در ذهن مامور سفارت باشه رو با مدرک جور کردم.
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط farnaz2013 نمایش پست ها
    سلام
    اگه ممکن بفرمایید چطور 5 هفته ای ویزا برای کانادا گرفتید؟ ممنون می شم راهنمایی کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mrmrn نمایش پست ها
    نه همونطور که آقا مصطفی گفتن الان دارن میدن.دوستان خودم از صنعتی اصفهان برای استرالیا گرفتن.
    وهمچنین از دوباره همونطور که مصطفی گفت مبالغ اینجوری نیست و برای هرکشور متفاوته حتی گاها کشورا چندنرخی اند.

مصطفی جان،من همین لیست رو میخواستم.شما از کجا این لیست رو تهیه کردین؟آپدیت هست.
    اگر میشد هزینه زندگی رو هم جلوش برای هرکشور نوشت خیلی خوب بود.
    یه سوالی.الان این پول رو نصفش رو میدن نصف دیگش رو معادل ریالیش رو باارز مرجع میگیرن و میدن.درست متوجه شدم؟
    سلام. این اولین و اخرین لیستیه که وجود داره و بر اساسش ارز میدن.
    نه درست نیست. چه بورس باشی چه نباشی تمام مبالغی که بالا گفته شده رو باید ارز مرجع بخری. منتهی اگه دانشجوی فردوسی، اصفهان، صنعتی اصفهان و تبریز باشی ریالشو خود دانشگاه بهت میده با انضمام پول بلیط. برا دانشگاههای دیگه ازتون وزارت شماره حشاب میگیره اگه زمانی ریال داشت بهتون میده.

Junior Member

جهت اطلاع دوستان!
    وزارت خونه فعلا به اونهایی که توی لیست قدیمی هستن ارز میده. من که ویزام رو دو هفته پیش بردم، بهم زنگ زدن که بیا نامه معرفی به بانک رو بگیر و منم فک کردم که اینقدر پولدار شدن که به منم ارز بدن!
    رفتم وزارت و نامه رو گرفتم . اما این نامه هیچ فایده نداه. چون برای اونهایی که تازه ویزاشون اومده و پروندشون رو تکمیل کردن، اصلا ارزی وجود نداره که بخوان بدن. فقط یه نامه میدن به بانک و بانک هم میگههر وقت وزارت ارز داشت تو حسابش، بهتون زنگ میزنیم.
    در واقع هیچی. یعنی شاید اون نامه رو ندن خیلی هم بهتر باشه. چون با اون نامه معلوم نیست طرف حساب ما اصلا کیه! وزارت که نامه داده، انک هم که پول نمیده!

به هر حال دوستانی که توی چند هفته اخیر ویزاشون اومده، اگه تونستن ارز بگیرن، لطفا اطلاع رسانی کنن. ممنون.

Junior Member

از دوستان کسی این روزا سازمان بوده به کارها رسیدگی می‌کنند یا دیگه برای خودشون تعطیل کردند؟

Junior Member

از دوستان کسی این روزا سازمان بوده به کارها رسیدگی می‌کنند یا دیگه برای خودشون تعطیل کردند؟
    اگه کسی از دوستان جواب این سوال رو بده منم خیلی ممنون میشم. هفته آینده وزارت بازه؟ تا 28 اسفند هستند؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kavousi نمایش پست ها
    اگه کسی از دوستان جواب این سوال رو بده منم خیلی ممنون میشم. هفته آینده وزارت بازه؟ تا 28 اسفند هستند؟
    مشکل اینجاست که اصلا به سوالها جواب داده نمیشه. اونهایی که کارهاشون حل می‌شه و تجربه دارن دیگه اصلا بقیه براشون مهم نیست.

Junior Member

مشکل اینجاست که اصلا به سوالها جواب داده نمیشه. اونهایی که کارهاشون حل می‌شه و تجربه دارن دیگه اصلا بقیه براشون مهم نیست.
    با سلام
    امیدوارم که هر یک از دوستان تجربه ای داره با دیگران در میان بگذارد و این نوع نگاه نسبت به یکدیگر وجود نداشته باشه، که هدف علم با این چیزها به دور است.
    دوستان همه ما تجربه کاتر اداری در ایران را داریم. من چند باری وزارت رفتم و همان روز کارمند مربوطه مرخصی بوده و دوباره روز دیگر رفتم. تجربه همه ما اینا میگه که اگر کار واجبی دارید شنبه یک شنبه امید بیشتری دارد
    به هر حال ما باید آن قسمت به کار را که مربوط به خودمان است به خوبی پیگیری کنیم و اطلاع رسانی کنیم
    من س شنبه هفته قبل وزارت بودم و کارهام نیز پیش رفت. چون روز سه شنبه روز ملاقات عمومی هم است به نظر من همیشه گزینه مناسبی برای اینجور کارها به خصوص برای بچه های شهرستان است
    اگه با کارمند خاصی کاردارید سعی کنید تلفنی با خود آن یا یکی از همکاران آن از بودن آن در زمان خاص مطلع شوید. هر چند بینهایت تماس تلفنی سخت است.
    بر ای دوستانی که دنبال وکالت هستند خانم اکبری گفتند این جمله الزامی است:
    دریافت ارز و ریال از هر جایی و هر بانکی مخصوصا بانک تجارت واحد ارزی هرمزان کد 1655

امیدوارم که این فروم فعالتر گردد
    با آرزوی سال بهتر برای همه با بیتی از مولانا این صحبت را تماتم می کنم.
    خنک آن قمار بازی که بباخت هر چه بودش
    بنماند هیچش الا هوس الا قمار دیگر
    شاد و پیروز باشید

Junior Member

پارسال روز 24 اسفند من در وزارت علوم تشکل پرونده دادم و یادمه که روز 27 اسفند (شنبه) هم کارمندان تا 4 بعد از ظهر مشغول کار بودن، شرایط پارسال اینجور بود، البته دقیقا یادمه که اون روز کارمندها بیشتر در مورد اینکه چه جوری تعطیلات عید رو شیفت بندی کنن با هم بحث داشتن تا اینکه واقعا کار دانشجوها انجام دهند
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬ و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...

Junior Member

سلام دوست عزیز
    فکر نکنم این طوری باشه. بعضی مواقع مسائلی پرسیده میشه که خوب دوستانی که کارشون تموم شده نمیتونن راهنمایی کنن چون مثلا اطلاعاتشون مال یکی دو ماه پیشه و جدید نیست.
    در مورد حضور در وزارت اگه نامه بانکتون آماده شده و زنگ میزنن که برین بگیرین سعی کنین شنبه و دوشنبه نرین چون دکتر مجلس ارا این دو روز کرج کلاس داره و یا نمی یاد یا اگه بیاد خیلی دیر میاد. همون سه شنبه ها بهترین آپشنه.
    در ضمن زحمت تماس تلفنی رو نکشید چون فقط وقت تلف کردنه و بعد چند ساعت تماس گرفتن شاید جواب بدن اونم با اون برخوردایی که دارن و همتون میدونین!
    اگه کار ضروری داشتین بهترین راه تماس با آقای بابازاده است که می شناسینیش. همن آقای شمالی که بایگانی هست اون جواب میده. اگه میخواین بدونین مثلا خانم اکبری فردا هست یا نه میتونین به اون زنگ بزنین و بخواین ازش که بره از خانم اکبری بپرسه و جوابتونو بده چون خود اکبری عمری تلفنو جواب بده. فقط زیاد اذیت نکنین این اقای بابازاده رو که مطمئن باشین اونو از دست بدین دیگه هیچ راه برقراری تلفنی با وزارت ندارین. با سپاس

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa1k1 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    فکر نکنم این طوری باشه. بعضی مواقع مسائلی پرسیده میشه که خوب دوستانی که کارشون تموم شده نمیتونن راهنمایی کنن چون مثلا اطلاعاتشون مال یکی دو ماه پیشه و جدید نیست.
    در مورد حضور در وزارت اگه نامه بانکتون آماده شده و زنگ میزنن که برین بگیرین سعی کنین شنبه و دوشنبه نرین چون دکتر مجلس ارا این دو روز کرج کلاس داره و یا نمی یاد یا اگه بیاد خیلی دیر میاد. همون سه شنبه ها بهترین آپشنه.
    در ضمن زحمت تماس تلفنی رو نکشید چون فقط وقت تلف کردنه و بعد چند ساعت تماس گرفتن شاید جواب بدن اونم با اون برخوردایی که دارن و همتون میدونین!
    اگه کار ضروری داشتین بهترین راه تماس با آقای بابازاده است که می شناسینیش. همن آقای شمالی که بایگانی هست اون جواب میده. اگه میخواین بدونین مثلا خانم اکبری فردا هست یا نه میتونین به اون زنگ بزنین و بخواین ازش که بره از خانم اکبری بپرسه و جوابتونو بده چون خود اکبری عمری تلفنو جواب بده. فقط زیاد اذیت نکنین این اقای بابازاده رو که مطمئن باشین اونو از دست بدین دیگه هیچ راه برقراری تلفنی با وزارت ندارین. با سپاس
    سلام
    از پاسختون بسیار سپاسگزارم. مشکل همین خانم اکبری است . دو هفته پیش رفتم وزارت گفت برو بهت زنگ می‌زنم ولی هیچ خبری نیست نتیجه شورا رو قزار بود بهم بگه. میخوام این جواب ندادن به تلفن رو به صرفا جهت اطلاع بگم یه گزارش براش درست کنه. به قول شما چند نفر هم که اونجا لطف می‌کنن و به بچه‌ها کمک می‌کنن کم کم اونها هم دیگه ... انشالله کار همه حل شه. من باید فردا برم اگه کسی سوال یا کاری داره که من میتونم اونجا سوال کنم اطلاع بده.
    موفق باشید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)