صفحه 71 از 317 نخستنخست ... 21616263646566676869707172737475767778798081121171 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 701 تا 710 , از مجموع 3167

موضوع: مسائل مربوط به پذیرش فرصت مطالعاتی (قوانین در پست اول)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فرصت کوتاه مدت مطالعاتی 6 ماه وزارت علوم

سلام
    دوستان من برای فرصت مطالعاتی کشور آمریکا اقدام کردم. توی دعوت نامه ای که برای من صادر شده نوشته شده
    you to be a Visiting Scholar (J-1 Short-term Scholar) بنظرتون همین الان ایمیل بزنم که من را در یک دسته ی دیگه قرار بدن یا صبر کنم موقع صدور فرم DS2019 خودشون سوال میکنند.
    اگر راهنمائی کنین ممنون میشم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط somina نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من برای فرصت مطالعاتی کشور آمریکا اقدام کردم. توی دعوت نامه ای که برای من صادر شده نوشته شده
    you to be a Visiting Scholar (J-1 Short-term Scholar) بنظرتون همین الان ایمیل بزنم که من را در یک دسته ی دیگه قرار بدن یا صبر کنم موقع صدور فرم DS2019 خودشون سوال میکنند.
    اگر راهنمائی کنین ممنون میشم

سلام
    همه کسانی که برای فرصت مطالعاتی اقدام می کنند باید ویزای j-1 بگیرند و شما به عنوان Visiting Scholar می رید آمریکا. همین که نوشته درسته.شما تو دسته دیگری قرار نمیگیرید. مگه بخوایید بیشتر از 6 ماه بمونید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط forester نمایش پست ها
    سلام
    همه کسانی که برای فرصت مطالعاتی اقدام می کنند باید ویزای j-1 بگیرند و شما به عنوان Visiting Scholar می رید آمریکا. همین که نوشته درسته.شما تو دسته دیگری قرار نمیگیرید. مگه بخوایید بیشتر از 6 ماه بمونید.
    مرسی از جوابتون.منظور من این دسته ی short term هست که میگن بعدش تا 2 سال نمیشه وارد آمریکا شد. در ضمن من قصد دارم اگه بتونم بیشتر از 6 ماه بمونم . میشه در این حالت راهنمایی بفرمائید

Junior Member

مرسی از جوابتون.منظور من این دسته ی short term هست که میگن بعدش تا 2 سال نمیشه وارد آمریکا شد. در ضمن من قصد دارم اگه بتونم بیشتر از 6 ماه بمونم . میشه در این حالت راهنمایی بفرمائید

سلام
    چه Short term وچه long term اگه شما با ساپورت مالی دولت برید مشمول این قانون دو سال هستید. مگر اینکه نامه ساپورت مالی دولت رو نشون ندید و هم به دانشگاه و هم سفارت بگید که با هزینه شخصی دارید می رید آمریکا. که همین نیاز به Bank statement نسبتا خوبی داره که باهاتون موافقت کنن.
    در مورد بیشتر از 6 ماه موندن همون زمانی که دانشگاه از شما می خواد که یکسری فرم ها رو پر کنید بهشون بگید که بیشتر از 6 ماه می خواهید بمونید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط forester نمایش پست ها
    سلام
    چه Short term وچه long term اگه شما با ساپورت مالی دولت برید مشمول این قانون دو سال هستید. مگر اینکه نامه ساپورت مالی دولت رو نشون ندید و هم به دانشگاه و هم سفارت بگید که با هزینه شخصی دارید می رید آمریکا. که همین نیاز به Bank statement نسبتا خوبی داره که باهاتون موافقت کنن.
    در مورد بیشتر از 6 ماه موندن همون زمانی که دانشگاه از شما می خواد که یکسری فرم ها رو پر کنید بهشون بگید که بیشتر از 6 ماه می خواهید بمونید.

من به دانشگاه گفتم که با ساپورت مالی خودم می خوام بیام، به سفارت هم قصد دارم همین را بگم. شما مطمئن هستید که دیگه شامل این قانون نمی شم.لطفا اگر اطلاعاتی دارین که در این زمینه فکر میکنین بدردم میخوره در اختیارم بذارین. خیلی ممنونم

Junior Member

آیا کسی خبر داره، بانک استیتمنتی که از بانک میگیریم تا چند وقت معتبره؟

Junior Member

آیا کسی خبر داره، بانک استیتمنتی که از بانک میگیریم تا چند وقت معتبره؟
    سلام
    من وقتی رفتم مصاحبه یه 1.5 ماهی از صدورش گذشته بود و مشکلی پیش نیومد. ولی این مورد کاملا به سفارت برمیگرده و بین کشورهای مختلف میتونه فرق کنه. بنظرم تو بخش مربوطه همین سایت بپرسین خیلی سریعتر و بهتر جواب میگیرین. اینجا فقط کسائی میان که با فرصت مطالعاتی سر و کار دارن و اغلب نامه ساپورت مالی وزارت کارشون رو راه میندازه!

Junior Member

سلام دوستان.
    من برای فرصت مطالعاتی آمریکا اقدام کردم. امروز از دانشگاه واسم ایمیل اومده و ازمن marriage certificate میخوان. باید سند ازدواجم را ترجمه کنم بفرستم؟کسی میتونه راهنمایی کنه لطفا.
    در ضمن به دانشگاه گفتم کلیه هزینه هام را خودم تقبل میکنم. کسی میدونه بانک استیتمنت تا چند وقت اعتبار داره؟لطفا اگر اطلاعاتی در این زمینه دارید در اختیارم قرار بدین.ممنون

Junior Member

من به دانشگاه گفتم که با ساپورت مالی خودم می خوام بیام، به سفارت هم قصد دارم همین را بگم. شما مطمئن هستید که دیگه شامل این قانون نمی شم.لطفا اگر اطلاعاتی دارین که در این زمینه فکر میکنین بدردم میخوره در اختیارم بذارین. خیلی ممنونم
    توی فرم DS 2019 می نویسه که شامل این قانون می شید یا نه. من یه تصویر از DS 2019 خودم براتون فرستام. گوشه سمت چپ پایین رو اگه نگاه کنید نوشته و برای من تیک زده. می تونید بخونید. سه تا ماده داره که شامل دو سال Home residency میشه. اولیش ساپورت مالی دولت هستش. دومیش مربوط به Skil میشه که خوشبختانه ایران جزو کشورای مد نظر اونا نیست. بهتره خودت یه سر به لینک زیر بزنی.
    http://travel.state.gov/visa/temp/in....html#physicalDS-2019.jpg
    ویرایش توسط forester : May 31st, 2013 در ساعت 03:36 AM

Junior Member

[QUOTE=forester;1205514]توی فرم DS 2019 می نویسه که شامل این قانون می شید یا نه. من یه تصویر از DS 2019 خودم براتون فرستام. گوشه سمت چپ پایین رو اگه نگاه کنید نوشته و برای من تیک زده. می تونید بخونید. سه تا ماده داره که شامل دو سال Home residency میشه. اولیش ساپورت مالی دولت هستش. دومیش مربوط به Skil میشه که خوشبختانه ایران جزو کشورای مد نظر اونا نیست. بهتره خودت یه سر به لینک زیر بزنی.

ممنون که وقت گذاشتین و جواب دادین. موفق باشید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)