صفحه 72 از 317 نخستنخست ... 22626364656667686970717273747576777879808182122172 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 711 تا 720 , از مجموع 3167

موضوع: مسائل مربوط به پذیرش فرصت مطالعاتی (قوانین در پست اول)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فرصت کوتاه مدت مطالعاتی 6 ماه وزارت علوم

آقا از پول وزارت علوم چه خبر؟ تازگی کسی پول گرفته؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mhmaghami نمایش پست ها
    آقا از پول وزارت علوم چه خبر؟ تازگی کسی پول گرفته؟
    سلام به همگی
    من امروز رفته بودم پیش خانم اکبری، بهم گفت که هنوز هیچ خبری نشده و اخرین پرداختی مربوط به نیمه اول اسفند ماه هستش. اما اگه بانک مرکزی جواب نامه ها را بده پول همه را میدند.

دوستان با پیگیری هایی که از بانک مرکزی شده، اگه مشکل خاصی پیش نیاد انشالله تو این یکی دو هفته آینده ارز به دستمون خواهد رسید.

نقل قول نوشته اصلی توسط amirariamehr نمایش پست ها
    سلام به همگی
    من امروز رفته بودم پیش خانم اکبری، بهم گفت که هنوز هیچ خبری نشده و اخرین پرداختی مربوط به نیمه اول اسفند ماه هستش. اما اگه بانک مرکزی جواب نامه ها را بده پول همه را میدند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط somina نمایش پست ها
    من به دانشگاه گفتم که با ساپورت مالی خودم می خوام بیام، به سفارت هم قصد دارم همین را بگم. شما مطمئن هستید که دیگه شامل این قانون نمی شم.لطفا اگر اطلاعاتی دارین که در این زمینه فکر میکنین بدردم میخوره در اختیارم بذارین. خیلی ممنونم
    بله درسته. من هم به سفارت گفتم با ساپورت خودم میرم و شامل این قانون نشدم.

Junior Member

ترجمه ها برای سفارت آلممان باید به چه زبانی باشند؟ با تشکر

Junior Member

امکان ارائه ترجمه غیررسمی مدارک تحصیلی موقت در روز مصاحبه برای ویزای آلمان وجود دارد؟ اگر خیر خواهش میکنم راه حل و زمان لازم برای اقدام آن را بگویید. قبلا اشاره شداما من متوجه نمی شوم. آیا برای فرصت 6 ماهه ارائه و ترجمه مدرک دیپلم هم لازم است؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط yazdi63 نمایش پست ها
    امکان ارائه ترجمه غیررسمی مدارک تحصیلی موقت در روز مصاحبه برای ویزای آلمان وجود دارد؟ اگر خیر خواهش میکنم راه حل و زمان لازم برای اقدام آن را بگویید. قبلا اشاره شداما من متوجه نمی شوم. آیا برای فرصت 6 ماهه ارائه و ترجمه مدرک دیپلم هم لازم است؟
    با سلام
    دوست عزیز تازه وارد، هر بخش این سایت را بهر کاری گذاشتند!!! جواب تمامی سوالات شما در سایت سفارت آلمان و همینطور بخش مربوطه در همین فروم موجود است. نحوه گرفتن مدرک رو هم چند صفحه قبل میتونید پیدا کنید!

Junior Member

در سایت سفارت راجع به مدارک موقت چیزی گفته نشده است. منظورتان از بخش مربوطه در فروم کدام بخش است؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط yazdi63 نمایش پست ها
    در سایت سفارت راجع به مدارک موقت چیزی گفته نشده است. منظورتان از بخش مربوطه در فروم کدام بخش است؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.
    سلام
    به بخش زیر برید و تو موضوعات بگردید، اگر نبود تو موضوع مرتبط بپرسید. اینجوری خیلی سریعتر جواب میگیرید، اون موضوعات از اینجا خیلی فعالتره!
    http://www.applyabroad.org/forum/for...85%D8%A7%D9%86
    ضمنا من دوستی داشتم که 2سال پیش با مدرک موقت کارش انجام شده، چون ما برای تحصیل نمیریم اونجا. ولی در کل سفارت آلمان قانونهاش خیلی سختگیرانه ست و البته دقیق. پس به نظر من اگه وقت دارین ریسک نکنید و مدارکتونو همینجور که تو پست زیر گفتم از وزارت علوم بگیرید، و ترجمه رسمی کنید و قبل مصاحبه به تائیدات دادگستری، وزارت خارجه و سفارت برسونید.

http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post1202557

موفق باشید

Junior Member

سلام . من و همسرم برای فرصت مطالعاتی از دانمارک دعوتنامه داریم. کسی میدونه که آیا گرفتن ویزای دانمارک برای زن و شوهر سخته یا آسونه؟ منظورم ایننه که مثل امریکا یا اسپانیا گیر نمیدن؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)