صفحه 73 از 317 نخستنخست ... 23636465666768697071727374757677787980818283123173 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 721 تا 730 , از مجموع 3167

موضوع: مسائل مربوط به پذیرش فرصت مطالعاتی (قوانین در پست اول)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فرصت کوتاه مدت مطالعاتی 6 ماه وزارت علوم

سلام دوستان
    من برای فرصت مطالعاتی آمریکا اقدام کردم. امروز ایمیل زدند که میخوان DS2019 را بفرستند اما نمیتونن مستقیم بفرستن ایران
    باید بفرستن یه کشور دیگه از اونجا ارسال بشه واسه ایران
    من توی کشورهای دیگه آشنایی ندارم. کسی پیشنهادی نداره. لطفا اگر راه حلی به ذهنتون میرسه اطلاع بدید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط somina نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برای فرصت مطالعاتی آمریکا اقدام کردم. امروز ایمیل زدند که میخوان DS2019 را بفرستند اما نمیتونن مستقیم بفرستن ایران
    باید بفرستن یه کشور دیگه از اونجا ارسال بشه واسه ایران
    من توی کشورهای دیگه آشنایی ندارم. کسی پیشنهادی نداره. لطفا اگر راه حلی به ذهنتون میرسه اطلاع بدید
    من حدود یک سال قبل از طریق یه شرکت پستی که در دبی دفتر داره این کار رو انجام دادم. خیلی از بچه ها از این روش استفاده کرده بودن.

سلام. من هم راجع به شرکت های پستی شنیدم ولی نمیدونم الان چه جوریه!
    فقط یک نکته، اگر عجله داری اصلا از اینکه به یک کشور ثالث پست بشه و بعد از آنجا به ایران استفاده نکن چون نامه هایی که به ایران فرستاده بشن (چه با DHL یا TNT) اول باید چک بشن که شاید 7 روز طول بکشه. با احتساب 3 روز از آمریکا به کشور ثالث، حداقل 10 روز باید در نظر بگیری
    بهترین کار اینه که یه آشنا توی اون شهر پیدا کنی و بگی نامه رو بده به یک فرد مطمئن که داره میاد ایران بیاره. تو این فصل بعضی از دانشجوها دارن میان ایران. انجمن دانشجویان ایرانی مربوط به اون دانشگاه رو پیدا کن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mortezag نمایش پست ها
    من حدود یک سال قبل از طریق یه شرکت پستی که در دبی دفتر داره این کار رو انجام دادم. خیلی از بچه ها از این روش استفاده کرده بودن.
    ممنون از جوابتون. میشه لطفا بگین این شرکت ها رو چطوری باید پیدا کنم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط somina نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون. میشه لطفا بگین این شرکت ها رو چطوری باید پیدا کنم؟
    مشخصات شرکت رو براتون پیام خصوصی فرستادم

Junior Member

دوستان خبری از نامه ارز نیست. دوستانی که پیگیری می کنند خبری ندارند؟ کاری هست انجام بشه؟ پیگیری ها رو رها نکنیم تا داغه

راستش قول مؤکد دادن که این هفته ارز به دستمون برسه! البته به قول اینها نمیشه اطمینان کرد... یخورده صبر کنین همه چیز مشخص میشه
    نقل قول نوشته اصلی توسط elmitra نمایش پست ها
    دوستان خبری از نامه ارز نیست. دوستانی که پیگیری می کنند خبری ندارند؟ کاری هست انجام بشه؟ پیگیری ها رو رها نکنیم تا داغه

سلام. من برای فرصت مطالعاتی از آمریکا دعوتنامه گرفتم. توی دعوتنامه نوشته که 9 ماه از تاریخ 20 ژوئن دوره ویزیت شما طول میکشه. اما بهم گفتند که برای صدور فرم DS-2019 باید نامه ساپورت مالی وزارت علوم رو بهشون بدم. این نامه رو چه جوری بگیرم؟ من بورسیه هستم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zohrehmosavi نمایش پست ها
    سلام. من برای فرصت مطالعاتی از آمریکا دعوتنامه گرفتم. توی دعوتنامه نوشته که 9 ماه از تاریخ 20 ژوئن دوره ویزیت شما طول میکشه. اما بهم گفتند که برای صدور فرم DS-2019 باید نامه ساپورت مالی وزارت علوم رو بهشون بدم. این نامه رو چه جوری بگیرم؟ من بورسیه هستم.
    سلام. من متوجه نمیشم، یعنی چی این نامه رو چه جوری بگیرم!! حوب اگه شما برا فرصت تشکیل پرونده داده باشین این نامه به راحتی از طرف وزارت علوم صادر میشه. اگه خودت می تونی Bank statement فراهم کنی بگو که با هزینه خودت میایی که دیگه شامل دو سال محرومیت از ورود به آمریکا نشی.

Junior Member

دوستان گرامی
    شاید باورتون نشه ولی نامه ارزو گرفتم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)