صفحه 8 از 278 نخستنخست 12345678910111213141516171858108 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 3167

موضوع: مسائل مربوط به پذیرش فرصت مطالعاتی (قوانین در پست اول)

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

پیش فرض پاسخ : ویزای دانشجویی اسپانیا

نقل قول نوشته اصلی توسط nasermohammad نمایش پست ها
    فرصت مطالعاتی که نمره زبان نخواستند
    اونا نمره زبان از شما نمي خوان فقط يك مدرك خوب مي تونه باشه

Junior Member

سلام
    ببخشید من به تازگی یک نامه پذیرش برای فرصت مطالعتی شش ماه از اسپانیا گرفتم. ولی نامه من مشخصاتی که شما در کامنتها اشاره کردید (مثل ذکر زبان،هزینه و..)را ندارد. فقط تاریخ دوره ذکر شده هست. به نظر شما باید از استاد بخوام که تغییرش بده. یا واسه فرصت چنین نامه ای لازم نیست؟
    میشه لطفا کسی یه پیش نویس بذاره. چون استاده ازم یه پیش نویس خواسته بود.منم براش فرستادم و اون پر کرده..

Junior Member Exotic آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Raha1390 نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید من به تازگی یک نامه پذیرش برای فرصت مطالعتی شش ماه از اسپانیا گرفتم. ولی نامه من مشخصاتی که شما در کامنتها اشاره کردید (مثل ذکر زبان،هزینه و..)را ندارد. فقط تاریخ دوره ذکر شده هست. به نظر شما باید از استاد بخوام که تغییرش بده. یا واسه فرصت چنین نامه ای لازم نیست؟
    میشه لطفا کسی یه پیش نویس بذاره. چون استاده ازم یه پیش نویس خواسته بود.منم براش فرستادم و اون پر کرده..
    سلام،
    برای فرصت مطالعاتی به اینها نیازی نیست فقط تو دعوتنامه تون لازمه موضوع و تاریخ دوره ذکر بشه.

اینم یه نمونه:
    To whom it may concern,

This is to certify that ......, Ph.D student in ......, ...... University (Iran) is invited to stay and collaborate with ...... Research Group of the ...... University (Spain) from ...... to ...... He/She will develop research activities within the area of ...... under the supervision of ...... Dr. ...... I am pleased to provide further information if required.

Yours sincerely,

Senior Member m_rond آواتار ها

پیش فرض پاسخ : فرصت کوتاه مدت مطالعاتی 6 ماه وزارت علوم

سلام
    می خواستم بپرسم این قضیه که حتماً دانشگاه باید تو گروه دانشگاههای درجه یک باشه چقدر مهمه؟ یعنی اگر کسی از دانشگاهی پذیرش بگیره که تو گروه یک نباشه وزارت خونه بهش پول نمی ده؟ هیچ جور نمی شه این موضوع رو تو وزارتخونه حل و فصل کرد؟
    Never Say Never

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    mathematics

sghl
    نقل قول نوشته اصلی توسط m_rond نمایش پست ها
    سلام
    می خواستم بپرسم این قضیه که حتماً دانشگاه باید تو گروه دانشگاههای درجه یک باشه چقدر مهمه؟ یعنی اگر کسی از دانشگاهی پذیرش بگیره که تو گروه یک نباشه وزارت خونه بهش پول نمی ده؟ هیچ جور نمی شه این موضوع رو تو وزارتخونه حل و فصل کرد؟
    سلام من کسی را میشناسم که دانشگاهش رتبه 1 نبود ولی صحبت کرده بود قبول کردن.البته فکر کنم استادش پادرمیونی کرده بود!

Junior Member Hwoarang آواتار ها

با سلام خدمت دوستان؛

من به یه مشکلی برخورد کردم که ذهنمو مشغول کرده اگه کسی از دوستان اطلاعی داره ممنون میشم به من کمک کنه و منو از این مشغولیت در بیاره. موضوع از این قراره که من تونستم یه فلوشیپ از یه دانشگاه اروپایی بگیریم. موضوع این فلوشیپ یه پروژست که فاندش از بخش های صنعتی میاد. من الان دانشجوی سال دوم دکتری داخل هستم و مشکل خدمت هم دارم. وقتی میخواستم برای فرصت مطالعاتی اقدام کنم دوستانم که رفته بودن میگفتن که فرصت نهایتا واسه یه ساله، مشکل این جاست که این دانشگاه توی قرار دادی که واسه من فرستاده گفته شما باید 1.5-2 سال اینجا باشی. من نمیدونم چکار کنم الان. کسی از دوستان بوده که با هزینه شخصی بیش از 1 سال از اجازه خروج نظام وظیفه استفاده کرده باشه؟ من با توجه به این که این فلوشیپ رو دارم نمیخوام از وزارت پول بگیرم فقط میخوام واسم مجوز خروج صادر کنند. دوستان اگه تجربه یا اطلاعاتی دارن خیلی ممنون میشم در اختیار من بذارن.
    از کرده های خویش هیچ هراسان مباش و بی سرپرست شان مگذار! پشیمانی کار پسندیده ای نیست.
    فریدریش نیچه, غروب بتان.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    mathematics

سلام
    اگر کسی را میشناسید که بدون اینکه استخدام یا بورس باشه و واسه فرصت مطالعاتی ویزا گرفته لطفا بگید!

کسی تویه رشته مدیریت گرایش رفتار سازمانی یا منابع انسانی هست الان پیگیر فرصت مطالعاتی باشه؟
    من بورس وزارت علوم دارم و دنبال چندتا دانشگاه خوب کانادایی می گردم...
    ویرایش توسط samimehdi65 : June 13th, 2012 در ساعت 11:17 AM

Junior Member

من که هفته پیش رفتم وزارت علوم ولی فعلاً تشکیل پرونده نمی دن. منم که ترمه هشت هستم و وقت ندارم. گفتن پول نیست و شاید مشکل حل بشه. به نظر دوستان اگه بخوام بدون نامه وزارت علوم واسه ویزا اقدام کنم چکار کنم؟

Senior Member m_rond آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط zeitoon نمایش پست ها
    من که هفته پیش رفتم وزارت علوم ولی فعلاً تشکیل پرونده نمی دن. منم که ترمه هشت هستم و وقت ندارم. گفتن پول نیست و شاید مشکل حل بشه. به نظر دوستان اگه بخوام بدون نامه وزارت علوم واسه ویزا اقدام کنم چکار کنم؟
    سلام
    می خواستم بپرسم حالا که گفتین وزارتخونه تشکیل پرونده نمی ده. با توجه به اینکه آخرین فرصت شما و من تا آخر اسفند هست، هیچ خبری ندارید که بخاطر این مشکل، وارتخونه این فرصت خروج از کشور را چند ماه تمدید کنه یا نه؟ و بشه پرونده را مثلاً تو اردیبهشت یا خرداد هم تشکیل داد؟
    با سپاس
    Never Say Never

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)