صفحه 80 از 317 نخستنخست ... 30707172737475767778798081828384858687888990130180 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 791 تا 800 , از مجموع 3167

موضوع: مسائل مربوط به پذیرش فرصت مطالعاتی (قوانین در پست اول)

Junior Member

Smile پاسخ : فرصت کوتاه مدت مطالعاتی 6 ماه وزارت علوم

نقل قول نوشته اصلی توسط mortezag نمایش پست ها
    منظورم سایت همون دانشگاهی بود که میخاین برین. معمولا یه برآوردی از هزینه ماهانه شامل اقامت، خورد و خوراک و ... رو اعلام میکنن. مثلا دانشجو 1300 دلار، همسر 600 دلار، بچه 300 دلار (ماهیانه جمعا 2200 دلار).
    DS2019 من هم هیچکدومش تیک نخورده بود ولی توی ویزام نوشته بود که شامل نمیشه.

سلام
    ممنون از پاسختون.
    چند تا سوال دارم که اگه راهنمایی کنین ممنون میشم.
    1- شما sevice fee را چطوری پرداخت کردین؟
    2- RP خودتون نوشتین یا استادی که میرفتین پیشش؟
    3- مدارکی که بردین چی بود؟
    4- چه سوالایی ازتون پرسیدن؟ از همسرتون چی پرسیدن؟خودشون انگلیسی جواب دادن یا شما مترجمشون بودین؟ مصاحبه تون با هم بود؟چطوری بهشون فهموندین که میخواین با هم برین واسه مصاحبه؟من وقت سفارت گرفتم واسه خودم و همسرم توی یه روز. اما حالا نمیدونم با همدیگه میفرستنمون واسه مصاحبه یا نه؟

ببخشید سوال ها خیلی شد و بخواین جواب بدین باید کلی وقت بذارین، اما کمک بزرگی بهم میکنین. موفق و شاد باشید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فرصت کوتاه مدت مطالعاتی 6 ماه وزارت علوم

سلام دوستان
    آیا از دوستان فردا کسی وزارت خواهد رفت؟ می‌شه خواهش کنم یک سوال بپرسید؟ در صورت تمایل لطفا اطلاع دهید.
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط somina نمایش پست ها
    سلام
    ممنون از پاسختون.
    چند تا سوال دارم که اگه راهنمایی کنین ممنون میشم.
    1- شما sevice fee را چطوری پرداخت کردین؟
    2- RP خودتون نوشتین یا استادی که میرفتین پیشش؟
    3- مدارکی که بردین چی بود؟
    4- چه سوالایی ازتون پرسیدن؟ از همسرتون چی پرسیدن؟خودشون انگلیسی جواب دادن یا شما مترجمشون بودین؟ مصاحبه تون با هم بود؟چطوری بهشون فهموندین که میخواین با هم برین واسه مصاحبه؟من وقت سفارت گرفتم واسه خودم و همسرم توی یه روز. اما حالا نمیدونم با همدیگه میفرستنمون واسه مصاحبه یا نه؟

ببخشید سوال ها خیلی شد و بخواین جواب بدین باید کلی وقت بذارین، اما کمک بزرگی بهم میکنین. موفق و شاد باشید.
    سلام
    برای اطلاعات کاملتر در مورد ویزا می تونین به فروم مربوطه مراجعه کنین.
    1- افرادی هستن تو ایران که پرداخت اینترنتی انجام می دن. میتونین از اونها کمک بگیرین. آدرسشون رو پیام خصوصی میفرستم.
    2-RP خودم نوشتم و استادی که میرفتم پیشش کمی اصلاحش کرد.
    3- خیلی از مدارکی که بردم نیاز نشد مثلا ریز نمرات، مدارک تحصیلی و سند ازدواج. مدارکی که ضروری بود تا جایی که یادمه: DS-160، RP، رزومه، BS، SEVIS و البته DS2019
    4-چی میخونی؟ کجا؟ چرا این دانشگاه رو انتخاب کردی؟ چطور پول های BS رو پس انداز کردی؟ در مورد زمینه کاری توضیح خواست. همسرم خودش صحبت کرد. مصاحبه با هم بود ولی بعدش به من گفت برو بیرون و با همسرم صحبت کرد.
    موفق باشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kjh9999 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    آیا از دوستان فردا کسی وزارت خواهد رفت؟ می‌شه خواهش کنم یک سوال بپرسید؟ در صورت تمایل لطفا اطلاع دهید.
    ممنون
    سلام
    به احتمال زیاد من فردا میرم. شماره ام را واستون پیام خصوصی فرستادم

نقل قول نوشته اصلی توسط neysha نمایش پست ها
    سلام خانم ابطحی من واسه فرصت مطالعاتی برای ایتالیا اقدام کردم میخوام بدونم نامه مالی شما که اومد چه مقدار واسه ایتالیا وزارت علوم در نظر گرفته
    سلام
    وزارت براي ايتاليا ماهيانه 1200 يوررو مقرري در نظر گرفته است.

Junior Member

ممنون از پاسخ شما. در واقع وزارت علوم نصف این هزینه رو میده و بقیه رو دانشگاه میده

به نظر میاد وزارت علوم با بانک مرکزی و تجارت به مشکل خورده و حالا حالا ها خبری از ارز نیست.
    کسی هم جوابگوی این شرایط نیست و اصولا به هیچ کسی هم مربوط نیست و همه فقط یه کارمند ساده هستن. البته موقع شاخو شونه کسیدن که میشه همشون واسه خودشون رییس کلن.
    این ایمیل دکتر مجلس آرا است یعنی همون کسی که واقعا دیگه نمی تونه بگه من فقط یک کارمند ساده هستم. تمام اون خانم هایی که توی قسمت مالی کار میکنن کارمند ایشون محسوب میشن.
    من بیشنهاد میکنم هر کسی که از تحویل ویزا و تشکیل بروندش یک ماهه گذشته حداقل با ارسال یک ایمیل به ایشون (خیلی خیلی محترمانه) ابراز نارضایتی بکنه به علت تاخیرات و صدمات مالی که به ما زده شده.

m_majlesara@msrt.ir

موفق باشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mortezag نمایش پست ها
    سلام
    برای اطلاعات کاملتر در مورد ویزا می تونین به فروم مربوطه مراجعه کنین.
    1- افرادی هستن تو ایران که پرداخت اینترنتی انجام می دن. میتونین از اونها کمک بگیرین. آدرسشون رو پیام خصوصی میفرستم.
    2-RP خودم نوشتم و استادی که میرفتم پیشش کمی اصلاحش کرد.
    3- خیلی از مدارکی که بردم نیاز نشد مثلا ریز نمرات، مدارک تحصیلی و سند ازدواج. مدارکی که ضروری بود تا جایی که یادمه: DS-160، RP، رزومه، BS، SEVIS و البته DS2019
    4-چی میخونی؟ کجا؟ چرا این دانشگاه رو انتخاب کردی؟ چطور پول های BS رو پس انداز کردی؟ در مورد زمینه کاری توضیح خواست. همسرم خودش صحبت کرد. مصاحبه با هم بود ولی بعدش به من گفت برو بیرون و با همسرم صحبت کرد.
    موفق باشید.
    بابت وقتی که گذاشتین و لطف کردین و به سوالهام جواب دادین ممنونم. SEVIS رو همه جا گفتن تا سه روز قبل از مصاحبه باید پرداخت کرد. آیا مدت زمان خاصی داره؟ من حدود 20 روز دیگه مصاحبه دارم. از الان میتونم پرداخت کنم. سایتش همینه https://www.fmjfee.com؟ آخه وصل نمی شه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط somina نمایش پست ها
    بابت وقتی که گذاشتین و لطف کردین و به سوالهام جواب دادین ممنونم. SEVIS رو همه جا گفتن تا سه روز قبل از مصاحبه باید پرداخت کرد. آیا مدت زمان خاصی داره؟ من حدود 20 روز دیگه مصاحبه دارم. از الان میتونم پرداخت کنم. سایتش همینه https://www.fmjfee.com؟ آخه وصل نمی شه.
    فکر کنم مشکلی نباشه که زودتر پرداخت کنی (شاید بهتر هم باشه). ولی تا سه روز قبل از مصاحبه باید پرداخت شده باشه.
    سایتش همینه. با ف ی ل ت ر شکن باید وصل بشی.

Junior Member

اگه کسی برای سوئیس اقدام کرده لطفا" اطلاعاتشو در اختیار بذاره.
    پروسه گرفتن ویزاش چقدر طول میکشه و چی نیاز داره؟
    با توجه به اینکه سوئیس خیلی گرونه، وزارت جقدر ارز میده؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)