صفحه 81 از 317 نخستنخست ... 31717273747576777879808182838485868788899091131181 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 801 تا 810 , از مجموع 3167

موضوع: مسائل مربوط به پذیرش فرصت مطالعاتی (قوانین در پست اول)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فرصت کوتاه مدت مطالعاتی 6 ماه وزارت علوم

سلام دوستان
    کسی میدونه این SEVICE Number که توی فرم DS2019 هست و برای پر کردن فرم DS160 لازمه، کجای فرمه؟ من پیداش نمی کنم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط somina نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی میدونه این SEVICE Number که توی فرم DS2019 هست و برای پر کردن فرم DS160 لازمه، کجای فرمه؟ من پیداش نمی کنم
    همون شماره ای هست که بالای "J-1" بالای قسمت بارکد (سمت راست DS2019) نوشته شده و به معمولا با N شروع میشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mortezag نمایش پست ها
    همون شماره ای هست که بالای "J-1" بالای قسمت بارکد (سمت راست DS2019) نوشته شده و به معمولا با N شروع میشه.
    بابت پاسخ به سوالهایم،واقعا ازتون ممنونم. میدونین پایین فرم DS2019 که باید امضا بشه و تاریخ بخوره ، کی باید پر بشه؟ قبل از سفارت؟ یا اصلا مهم نیست

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط somina نمایش پست ها
    بابت پاسخ به سوالهایم،واقعا ازتون ممنونم. میدونین پایین فرم DS2019 که باید امضا بشه و تاریخ بخوره ، کی باید پر بشه؟ قبل از سفارت؟ یا اصلا مهم نیست
    تا جایی که یادمه باید قبل از سفارت امضا و تاریخ بشه.

یه خبر شاید یک کم خوب
    امروز که با وزارت علوم صحبت کردم اولا گفت خیلی از لیست ها اومده. بعدم ظاهرا بانک تجارت داره قبول میکنه که ارز رو به فرصت مطالعاتی ها ۱۲۲۶ تومن بده نه ۲۵۰۰ تومن. خانم صالحی گفت تا اوایل هفته دیگه هم صبر کنین ببینین چی میشه. الله اعلم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen2002 نمایش پست ها
    یه خبر شاید یک کم خوب
    امروز که با وزارت علوم صحبت کردم اولا گفت خیلی از لیست ها اومده. بعدم ظاهرا بانک تجارت داره قبول میکنه که ارز رو به فرصت مطالعاتی ها ۱۲۲۶ تومن بده نه ۲۵۰۰ تومن. خانم صالحی گفت تا اوایل هفته دیگه هم صبر کنین ببینین چی میشه. الله اعلم.
    با سلام
    میشه لطفا راهنمایی کنید هزینه زندگی متاهلی 2 نفر در کشور مثلا" کانادا برای فرصت مطالعاتی کلا" چند میلیون تومان میشه؟
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Farazmand نمایش پست ها
    با سلام
    میشه لطفا راهنمایی کنید هزینه زندگی متاهلی 2 نفر در کشور مثلا" کانادا برای فرصت مطالعاتی کلا" چند میلیون تومان میشه؟
    ممنون
    حدودا 800 دلار برای اجاره و هر نفر هم 250 دلار برای خوراک و 50 دلار هم هزینه های جانبی ( البته هزینه مسکن بسته به جا تا 600 دلارم هم ممکنه پیدا بشه)
    اگه مجردی برید و با یک نفر خونه مشترک اجاره کنید هزینه خونه نصف می شه
    مشکل کانادا اینه که ویزا به همسر نمی ده، من خودم الان کانادا هستم ولی ویزای خانمم دو بار رد شد و الان دارم برای سومین بار درخواست ویزا می دم ولی خیلی هم نمی شه روش حساب کرد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط HB2013 نمایش پست ها
    حدودا 800 دلار برای اجاره و هر نفر هم 250 دلار برای خوراک و 50 دلار هم هزینه های جانبی ( البته هزینه مسکن بسته به جا تا 600 دلارم هم ممکنه پیدا بشه)
    اگه مجردی برید و با یک نفر خونه مشترک اجاره کنید هزینه خونه نصف می شه
    مشکل کانادا اینه که ویزا به همسر نمی ده، من خودم الان کانادا هستم ولی ویزای خانمم دو بار رد شد و الان دارم برای سومین بار درخواست ویزا می دم ولی خیلی هم نمی شه روش حساب کرد.
    با درود
    از راهنمایی تون سپاسگزارم. رشته من عمران هست. میشه از دانشگاه های کانادا فاند گرفت؟ اگر امکان گرفتن فاند باشه مبلغش ماهیانه هست یا طور دیگه ای هست ؟ من هیات علمی دانشگاه آزاد هستم و می خوام با هزینه شخصی خودم بیام. میشه گفت هزینه 6 ماه زندگی 2 نفره در کانادا برای فرصت مطالعاتی با دلار 2500 تومان و اجاره جای خوب و خورد و خوراک و .... مناسب و هزینه های بلیط رفت و برگشت به کانادا و کلا" تمام هزینه ها از 40 میلیون تومان بیشتر نمیشه؟
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Farazmand نمایش پست ها
    با درود
    از راهنمایی تون سپاسگزارم. رشته من عمران هست. میشه از دانشگاه های کانادا فاند گرفت؟ اگر امکان گرفتن فاند باشه مبلغش ماهیانه هست یا طور دیگه ای هست ؟ من هیات علمی دانشگاه آزاد هستم و می خوام با هزینه شخصی خودم بیام. میشه گفت هزینه 6 ماه زندگی 2 نفره در کانادا برای فرصت مطالعاتی با دلار 2500 تومان و اجاره جای خوب و خورد و خوراک و .... مناسب و هزینه های بلیط رفت و برگشت به کانادا و کلا" تمام هزینه ها از 40 میلیون تومان بیشتر نمیشه؟
    ممنون
    راستش هزینه دونفر میشه گفت بین 1300 تا 1600 دلار هست، بسته به اجاره خونه و هزینه های جاری، که خودتون تخمین بزنید. البته هزینه بلیط هواپیما رو هم لحاظ کنید که برای دو نفر حدود 9 میلیون می شه. برای گرفتن فاند هم باید بگردید یه جایی رو که مربوط به زمینه شما است رو پیدا کنید. برای شش ماه کم پیدا می شه ولی اگه یک سال بخواهید بیاید می تونید یه جایی رو پیدا کنید که بهتون فاند هم بده. حتی می تونید ازشون همه هزینه های زندگی رو بگیرید. اگه زمینه تحقیقاتی تون منظبق بر زمینه اون استادی که باهاش مذاکره می کنید باشه ، شانس گرفتن فاند رو افزایش می ده. بهش بگو که می خواهی با هزینه شخصی بیایی و اون اگه از زمینه شما خوشش بیاد و رزومه تون قوی باشه حتما بهتون فاند می ده حداقل نصف هزینه ها رو تقبل می کنه.
    البته همونطوری که گفتم مشکل کانادا ویزای همراه هستش که فقط به نفر اصلی ویزا می ده. مگر اینکه همسرتون هم مستقل برای خودش یک پوزیشن جو کنه
    موفق باشید

Junior Member

دوستان عزیر احتمال گرفتن فاند از دانشگاه برای رشته ی مکانیک چقدره؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)