صفحه 82 از 317 نخستنخست ... 32727374757677787980818283848586878889909192132182 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 811 تا 820 , از مجموع 3167

موضوع: مسائل مربوط به پذیرش فرصت مطالعاتی (قوانین در پست اول)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فرصت کوتاه مدت مطالعاتی 6 ماه وزارت علوم

سلام من برای فرصت امریکا اقدام کردم و نیاز به راهنمایی شما دارم. اگر لطف بفرمایید شماره تلفن شما را داشته باشم ممنون می شوم. کمک بزرگی به من می کنید.

Junior Member

سلام دوستان. پول بلیط هواپیما برای بورسیه ها چطوریه؟ یه مبلغ ثابتی دارن و اونو میدن یا طبق فاکتور یا بلیط خریداری شده ما پرداخت میشه؟ بیمه چطور؟ سفارت اینجا از من بیمه نخواست و گفت توی ایتالیا بیمه شو. پرداخت این چطور میشه؟ ممنون میشم اگه پاسخ بدید.

Junior Member

سلام دوستان. آیا کسی هست که امسال از دانشگاه تربیت مدرس پول ارز و بلیط و بیمه گرفته باشه؟ اگه هست لطفا برام پیام بذاره.ممنون

Junior Member

سلام. آره من از دانشگاه تربیت مدرس گرفتم. البته خودم ایران نبودم و از چند و چونش خبر ندارم. ولی گفتن که همش رو برام گرفتن.

Junior Member

سلام. وزرات علوم برای فرصت مطالعاتی فقط پول بلیط ایران ایر رو تقبل میکنه؟ اگه از ایر لاین دیگه بگیریم پولش رو بهمون نمیده؟ میشه لطفا راهنمایی کنید برای اینکه پول بلیط و بیمه رو بگیریم چطور باید اقدام کنیم؟

Junior Member

نه. چون بعضی کشورها هست که ایران ایر اصلا پروازی به اونجا ندارد. پولش رو می ده فقط باید ایران ایر این بلیط رو تایید کنه. برای پول بیمه که باید فیش پرداخت بیمه رو داشته باشی. برای بلیط هم باید خود بلیط رو ببری و اگه از ایرلاین دیگه بود احتمالا ازت بخوان که بری ایران ایر تاییدش کنی.

Junior Member

سلام دوستان. خبر جدیدی از نحوه گرفتن ارز و چند بودن اون ندارید؟ چرا دیگه کسی چیزی نمیگه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط visavisa نمایش پست ها
    سلام. وزرات علوم برای فرصت مطالعاتی فقط پول بلیط ایران ایر رو تقبل میکنه؟ اگه از ایر لاین دیگه بگیریم پولش رو بهمون نمیده؟ میشه لطفا راهنمایی کنید برای اینکه پول بلیط و بیمه رو بگیریم چطور باید اقدام کنیم؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط forester نمایش پست ها
    نه. چون بعضی کشورها هست که ایران ایر اصلا پروازی به اونجا ندارد. پولش رو می ده فقط باید ایران ایر این بلیط رو تایید کنه. برای پول بیمه که باید فیش پرداخت بیمه رو داشته باشی. برای بلیط هم باید خود بلیط رو ببری و اگه از ایرلاین دیگه بود احتمالا ازت بخوان که بری ایران ایر تاییدش کنی.
    ممنون از جوابتون. راستش من فرانسه دارم میرم ایران ایر پرواز داره ولی در تاریخی که من میخوام برم جا نمیده فقط بیزینس کلاسش جا میده که اون هم خیلی گرونه. در این حالت میتونم از ایرلاین دیگه بیلط بگیرم؟

Junior Member

سلام. آره میشه بگیری. مشکلی نداره. ببین اگه می خوای ارزون تموم شه یه سر به سایت های Cheap o air یا Kayak بزن. می تونی بهترین و ازرزون ترین رو پیدا کنی. در ضمن اگه دبیت کارت یا کریدیت کارت نداری می تونی با استفاده از صرافی ها بلیط رو خریداری کنی. من خودم بلیط واشنگتون به اوهایو رو اینجور خریدم. خیلی ارزون و خوب دراومد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen2002 نمایش پست ها
    یه خبر شاید یک کم خوب
    امروز که با وزارت علوم صحبت کردم اولا گفت خیلی از لیست ها اومده. بعدم ظاهرا بانک تجارت داره قبول میکنه که ارز رو به فرصت مطالعاتی ها ۱۲۲۶ تومن بده نه ۲۵۰۰ تومن. خانم صالحی گفت تا اوایل هفته دیگه هم صبر کنین ببینین چی میشه. الله اعلم.
    سلام
    این خبر رو خانم صالحی گفت؟ من امروز رفتم سازمان امور دانشجویان و از خانم اکبری پرسیدم گفت هنوز هیچ لیستی نیومده و به خاطر تغییر قیمت ارز هنوز بانک مرکزی لیستها رو نفرستاده.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)