صفحه 83 از 317 نخستنخست ... 33737475767778798081828384858687888990919293133183 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 821 تا 830 , از مجموع 3167

موضوع: مسائل مربوط به پذیرش فرصت مطالعاتی (قوانین در پست اول)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فرصت کوتاه مدت مطالعاتی 6 ماه وزارت علوم

خواهشا از بچه هایی که فرصت امریکا اقدام کردن یکی جواب منو بده گیج شدم اینقدر تاپیکهای مختلفو خوندم. کدوم سفارت امسال برای فرصت بهتره و زودتر کلییر میشیم؟عشق اباد-دبی-انکارا.؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sarayan نمایش پست ها
    خواهشا از بچه هایی که فرصت امریکا اقدام کردن یکی جواب منو بده گیج شدم اینقدر تاپیکهای مختلفو خوندم. کدوم سفارت امسال برای فرصت بهتره و زودتر کلییر میشیم؟عشق اباد-دبی-انکارا.؟

با توجه به تجربه من دبی خیلی زمان می بره که کلیر شی. برا من حدود 170 روز. اگر کلیرنس ها رو نگاه کنی متوجه می شی. تا اونجایی که خبر دارم ارمنستان خیلی خوبه. بچه ها یه ماهه کلیر شدن. البته این رو هم در نظر داشته باش که آمریکا این چند روز اخیر 20 سفارت و کنسولگری رو به خاطر تهدید القاعده تعطیل کرده. خوب اطلاعات جمع کن بعدش اقدام کن. اگه سوالی بود من در خدمتم.
    پیروز باشی

دوستان باتجریه!
    برا فرصت مطالعاتی اصل نامه پذیرش استاد در خارج از کشور رو وزارت علوم ضروری می دونه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hfmiut نمایش پست ها
    دوستان باتجریه!
    برا فرصت مطالعاتی اصل نامه پذیرش استاد در خارج از کشور رو وزارت علوم ضروری می دونه؟

سلام
    توی وزارت خانم اکبری که گفتن ما اصلا با اصل نامه کاری نداریم، فقط کپی. اما گویا دانشگاهها تا اصل نامه نباشه مدارک رو نمی فرستن واسه وزارت. باید از دانشگاه سوال کنی. اما وزارت رو مطمئنم که اصل رو نمی خواد. موفق باشید

ممنون از پاسختون.

دوستان این لیست ظاهرا مدارک لازم برا ارایه به وزارت علوم برا فرصت مطالعاتی هست. چون لیستش مال پارساله میشه بگید الانم همینا رو میخوان یا چیز دیگه ای کم و اضافه شده؟
    1- ارايه درخواست دانشجوي حائز شرايط و بررسي وتكميل كاربرگ مشخصات واطلاعات طبق ماده 1 شيوه نامه ( اين كاربرگ بايد به صورت كامل و تايپي باشد )
    2- ارايه مدرك زبان توسط دانشجوي متقاضي و دارا بودن مهارت لازم ( طبق ماده 1 بخشنامه )
    3- دارا بودن نمره قبولي امتحان جامع
    4-ارايه تصاوير برابراصل آخرين احكام كارگزيني ضامنين براي فرم تعهد محضري مربوط به سال 1391
    5-تصوير برابر اصل شناسنامه كامل و كارت ملي ضامنين و دانشجوي دكتري متعهد براي تكميل فرم تعهد محضري
    6-تكميل فرم تعهدنامه محضري ويژه دانشجويان غيربورسيه وزارت علوم ، تحقيقات وفناوري ( و ارايه اصل آن توسط دانشجوي متقاضي به همراه مدارك رديف هاي 4 و 5 )
    7- ارايه وثيقه معتبر به حوزه معاونت اداري مالي محل تحصيل به مبلغ -/000/000/100 ريال ( ده ميليون تومان براي دانشجويان غيربورسيه وزارت علوم ، تحقيقات و فناوري ) با تاييد معاونت محترم مذكور .
    8- ارايه اصل فرم مشخصات ( تايپ شده ) لاتين
    9- تكميل فرم شماره 6 ( خروج از كشور ويژه دانشجويان مشمول كه از طريق سيستم جامع آموزش دانشگاه تهيه مي شود

Junior Member

Cool پاسخ : فرصت کوتاه مدت مطالعاتی 6 ماه وزارت علوم

نقل قول نوشته اصلی توسط hfmiut نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون.

دوستان این لیست ظاهرا مدارک لازم برا ارایه به وزارت علوم برا فرصت مطالعاتی هست. چون لیستش مال پارساله میشه بگید الانم همینا رو میخوان یا چیز دیگه ای کم و اضافه شده؟
    1- ارايه درخواست دانشجوي حائز شرايط و بررسي وتكميل كاربرگ مشخصات واطلاعات طبق ماده 1 شيوه نامه ( اين كاربرگ بايد به صورت كامل و تايپي باشد )
    2- ارايه مدرك زبان توسط دانشجوي متقاضي و دارا بودن مهارت لازم ( طبق ماده 1 بخشنامه )
    3- دارا بودن نمره قبولي امتحان جامع
    4-ارايه تصاوير برابراصل آخرين احكام كارگزيني ضامنين براي فرم تعهد محضري مربوط به سال 1391
    5-تصوير برابر اصل شناسنامه كامل و كارت ملي ضامنين و دانشجوي دكتري متعهد براي تكميل فرم تعهد محضري
    6-تكميل فرم تعهدنامه محضري ويژه دانشجويان غيربورسيه وزارت علوم ، تحقيقات وفناوري ( و ارايه اصل آن توسط دانشجوي متقاضي به همراه مدارك رديف هاي 4 و 5 )
    7- ارايه وثيقه معتبر به حوزه معاونت اداري مالي محل تحصيل به مبلغ -/000/000/100 ريال ( ده ميليون تومان براي دانشجويان غيربورسيه وزارت علوم ، تحقيقات و فناوري ) با تاييد معاونت محترم مذكور .
    8- ارايه اصل فرم مشخصات ( تايپ شده ) لاتين
    9- تكميل فرم شماره 6 ( خروج از كشور ويژه دانشجويان مشمول كه از طريق سيستم جامع آموزش دانشگاه تهيه مي شود

خواهش می کنم.
    مدارکی که از من ماه پیش گرفتن اینا بود (البته من بورس نیستم)
    1 - كاربرگ مشخصات دانشجو ( تايپ شده ) لاتين
    2 - اصل فرم مشخصات (همون فرمی که یه قسمتش را شما پر می کنین یه قسمتش را دانشکده و یه قسمتش را هم تحصیلات تکمیلی دانشگاهتون که باید تايپ شده باشه)
    3 - کپی مدرک زبان
    4 - کپی دعوتنامه
    5 - کپی تعهد نامه محضری
    6 - اصل نامه ی حراست دانشگاه (که میگن اگه اون ور برین شئونات رو رعایت می کنین یا خیر )

یه نامه هم معاونت پژوهشی دانشگاه امضا میکنه میزاره روی پرونده تون که از تحصیلتون بیشتر از 3.5 سال نگذشته، جامع دادین و پروپزال دفاع کردین و .....
    توجه کنین که مدارک رو از شما نمیگیرن، پست هم قبول نمی کنن
    تنها مدارکی را بررسی میکنن که نماینده دانشگاه ببره بده دست خانوم اکبری
    خانم اکبری هم مدارک رو تنها 20 هر ماه تحویل میگیره
    این ها نتیجه ی تجربه ی منه، اگر دیگر دوستان نظری دارن لطفا بیان کنن
    موفق باشید

Junior Member

سلام می خواستم بدونم اینجا کسی هست که کارمند دولت بوده باشه و از فاند وزارت علوم ( به عنوان غیر بورس ) برای فرصت مطالعاتی استفاده کرده باشه؟
    ایا این دو با هم مغایرتی دارند؟

Junior Member

سلام.دو سوال:1- آیا با رسید پستی که برای کارت اقامت گرفتیم میشه به کشورهای اطراف رفت یا باید صبر کنیم تا اصل کارت اقامت بیاد؟2- من برای فرصت مطالعاتی میام و به من گفتن بعد از رسیدن به ایتالیا میتونی بری پلیس محلی و الحاقیه بگیری برای گرفتن ویزای خانوادت تا اونا هم بتونن بیان. کسی اگه اطلاعاتی داره ممنون میشم راهنمایی کنه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط reza_j نمایش پست ها
    سلام.دو سوال:1- آیا با رسید پستی که برای کارت اقامت گرفتیم میشه به کشورهای اطراف رفت یا باید صبر کنیم تا اصل کارت اقامت بیاد؟2- من برای فرصت مطالعاتی میام و به من گفتن بعد از رسیدن به ایتالیا میتونی بری پلیس محلی و الحاقیه بگیری برای گرفتن ویزای خانوادت تا اونا هم بتونن بیان. کسی اگه اطلاعاتی داره ممنون میشم راهنمایی کنه.
    با سلام
    من مربوط به کشور آلمان را می گویم بر اساس تجربه و مشاهداتم
    امید که قابل استفاده باشه
    ویزایی که سفرات می ده فقط مربوط به کشور آلمان است و از تاریخ صدور توسط سفارت 3 ماه معتبر است
    وقتی به آلمان رفتید در اون شهری که ساکن هستید از استاد و یا دانشگاه نامه ای می برید به اداره مهاجرت شهر که بر اساس آن نامه ، ویزای جدیدی به شما می دهند که تاریخ جدیدی داره و بعد از آن می توانید به سایر کشورهای اتحادیه اروپا سفر کنید
    برای دعوت نامه برای خانواده و ... هم با استاد مربوطه است که ، اون استاد نامه دعوت نامه را صادر می کنه و سفارت هم از اون نامه استفاده می کنه، دوستایی که من سراغ داشتم اکثرا برای یک بازه زمانی کوتاه از خانواده دعوت کردند و نه تمام مدت فرصت را
    حالا محدودیت های آن چگونه است در جریان نیستم
    موفق باشید

Junior Member

سلام دوستان
    کسی اطلاع داره وزارت علوم برای کسی که بخواد با هزینه شخصی بره فرصت تسهیلاتی میده یا نه؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)