صفحه 86 از 317 نخستنخست ... 36767778798081828384858687888990919293949596136186 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 851 تا 860 , از مجموع 3167

موضوع: مسائل مربوط به پذیرش فرصت مطالعاتی (قوانین در پست اول)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فرصت کوتاه مدت مطالعاتی 6 ماه وزارت علوم

نقل قول نوشته اصلی توسط amirali66 نمایش پست ها
    آخه گفتن که تمام هزینه ساخت رو میدن. یعنی اونا این همه پول رو میده ولی وزارت ما عرضه نداره هزینه شش ماه زندگی آدمو بده تازه اونم نصفشووووو. من از کشور انگلستان پذیرش گرفتم آیا میشه با همین نصف شش ماه اونجا سر کرد؟
    سلام
    فکر کنم اصلا وزارت علوم برای انگلستان هزینه ای نده. این رو حتما چک کن. تا جایی که من یادمه واسه فرصت از طریق وزارت انگلستان نمیشه رفت. مگر اینکه تازگی ها قانون عوض شده باشه
    موفق باشید

آقا خواهشا اینجا یکی جواب بده
    کسی که بورس نیست همش میگن نصفشو میده یعنی دقیقا نصف چیو میده؟ من از یک دانشگاهی پذیرش گرفتم همه هزینه ها رو گفتن میدن الا هزینه زندگی. آیا وزارت این هزینه زندگی رو هم نمیده؟ منظور از نصفشو میده چیه واقعا؟؟ و آیا تو این شرایط من اقدام کنم؟؟ ممنون میشم کسی کمکی بکنه

سلام
    ببین الان روال به اینه که به مثلا برای کشور ایکس 1000 دلار در ماه میدن. خوب حالا شما که شش ماه میخوای بمونی بهت 6000 دلار با نرخ مرجع (که البته هنوز معلوم نیست 1226 یا 2500) خوب حالا اگه بورس باشی پولتو به ریال بهت برمیگردونن و اگه بورس نباشی بازم همین 6000 دلار رو بهت میدن اما مقدار ریالی که بهت برمیکردونن نصفه. یعنی مثلا شما 10 میلیون دلار با نرخ مرجع خریدی اگه بورس نباشی فقط 5 میلیونش رو بهت برمیگردونن.
    خوش باشید.
    کسی از لیست ها و روال پرذاخت ارز خبری نداره؟؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen2002 نمایش پست ها
    سلام
    ببین الان روال به اینه که به مثلا برای کشور ایکس 1000 دلار در ماه میدن. خوب حالا شما که شش ماه میخوای بمونی بهت 6000 دلار با نرخ مرجع (که البته هنوز معلوم نیست 1226 یا 2500) خوب حالا اگه بورس باشی پولتو به ریال بهت برمیگردونن و اگه بورس نباشی بازم همین 6000 دلار رو بهت میدن اما مقدار ریالی که بهت برمیکردونن نصفه. یعنی مثلا شما 10 میلیون دلار با نرخ مرجع خریدی اگه بورس نباشی فقط 5 میلیونش رو بهت برمیگردونن.
    خوش باشید.
    کسی از لیست ها و روال پرذاخت ارز خبری نداره؟؟؟
    سلام دوستان مرسی از کسانی که پاسخ میدین. از دوستان کسی میدونه وضعیت فرصت برای انگلستان چجوریه؟؟ آیا کسی میدونه هزینه ای میدن یا نه؟ ویزا میشه گرفت یا نه؟؟

Junior Member

سلام دوستان مرسی از کسانی که پاسخ میدین. از دوستان کسی میدونه وضعیت فرصت برای انگلستان چجوریه؟؟ آیا کسی میدونه هزینه ای میدن یا نه؟ ویزا میشه گرفت یا نه؟؟

Junior Member

دوستان آیا میشه برای فرصت مطالعاتی از استادی که توی دانشگاه مقصد هست کمک هزینه یا فاند گرفت؟من برای فرصت مطالعاتی قصد دارم به آمریکا برم.کسی میدونه که برای اینکه بتونم فاند بگیرم به چه دانشگاه هایی نامه بفرستم بهتر جواب میده.دانشگاه های رده بالا یا دانشگاه های معمولی یا موسسات تحقیقاتی در زمینه موضوع کاریم؟و از دوستانی که تونستن فاند بگیرن، مقدار پولی که گرفتن مخارج زندگیشون رو کاملاً پوشش داده یا خیر؟

Senior Member Politecnico آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    الکنرونیک

بالقوه این امکان وجود داره، اما این رو در نظر بگیرید که برای فاند گرفتن در دورهء فرصت مطالعاتی، بخت بالایی وجود نداره و با توجه به بازهء زمانی کوتاه دوره، اساتید معمولا سرمایه گذاری مالی چندانی روی فرد متقاضی نمی کنن.
    البته این رو هم در نظر بگیرین که با تامین مالی از طرف دانشگاه مبدا و یا مقصد، شما شامل قانون عدم دو سال بازگشت خواهید شد!

نقل قول نوشته اصلی توسط leilimsrt نمایش پست ها
    دوستان آیا میشه برای فرصت مطالعاتی از استادی که توی دانشگاه مقصد هست کمک هزینه یا فاند گرفت؟من برای فرصت مطالعاتی قصد دارم به آمریکا برم.کسی میدونه که برای اینکه بتونم فاند بگیرم به چه دانشگاه هایی نامه بفرستم بهتر جواب میده.دانشگاه های رده بالا یا دانشگاه های معمولی یا موسسات تحقیقاتی در زمینه موضوع کاریم؟و از دوستانی که تونستن فاند بگیرن، مقدار پولی که گرفتن مخارج زندگیشون رو کاملاً پوشش داده یا خیر؟
    چندان که غم به جان تو بارید, باران به کوهسار نیامد

دوستان معیار وزارت علوم برای مدرک زبان متقاضیان چیه؟ اگه کسی امتحان جامع داده باشه نمره زبانشو برا اون قبول کرده باشند، وزارت هم قبول می کنه که این طرف زبانش قابل قبوله؟ یا نه باید برای وزارت علوم مدرک زبان تولیمویی چیزی داشته باشیم که دوسال هم ازش نگذشته باشه، صرف نظر از این که نمره زبان برا امتحان جامع توسط دانشگاهمون قبول شده یا نه؟

Junior Member

دو هفته قبل از وزارت پرسیدم گفتند همه کشورها بجز انگلستان را قبول می کنند.

Junior Member

دوستان عزیز خواهشا کسی که اصلاع کامل داره کمک کنه. برای من یک فرصت خوبی پیش اومده در کشور انگلستان. آیا واقعا برای انگلستان وزارت هزینه نمیده؟ چرا آخه؟ تازه من میخوام نصف هزینه رو بگیرم. یعنی انگلستان برای ما از آمریکا بدنره که برای آمریکا میدم ولی انگلستان نه؟؟ خواهش میکنم یکی جواب بده ممنوننننننن

Junior Member

سلام دوستان. من تازه برای فرصت مطالعاتی از آلمان فاند گرفتم. دوره از بهمن ماه امسال شروع میشه. آیا کسی پروسه کامل آماده سازی مدارک و زمان لازم و همچنین لیست مدارک رو میدونه؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)