صفحه 91 از 317 نخستنخست ... 4181828384858687888990919293949596979899100101141191 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 901 تا 910 , از مجموع 3167

موضوع: مسائل مربوط به پذیرش فرصت مطالعاتی (قوانین در پست اول)

پیش فرض پاسخ : سامانه تایید مدارک وزارت علوم و مسایل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط sargardun نمایش پست ها
    من برای فرصت مطالعاتی ۶ ماهه یه دعوت نامه از آلمان دارم. هیچ اطلاعی از اینکه آیا برای فرصت مطالعاتی هم نیاز به ترجمه مدارک هست یا نه ندارم. مدرک ارشدم هم موقت هست و توش تعهد خدمت رایگان هم قید شده. چون تو ای چند سالی که از گرفتن مدرکم میگذره تدریس کردم بنابراین کاریابی گواهی بیکاری رو نمیده تا دانشنامه ام رو بگیرم. به همین ترتیب ریز نمراتی که دارم روش مهر باطل شد زده شده. من باید چی کار کنم؟
    اطلاع دارین سفارت آلمان چه مدارکی برای فرصت مطالعاتی میخواد؟
    اولا اینکه توصیه میکنم یک کشور دیگه رو برای فرصت انتخاب کنید، مخصوصا اگه جز رشته های خاص هستین... ویزای آلمان حداقل 5 ماه طول میکشه که بیاد و کلی هم مدرک الکی باید جور کنید...
    مدارک اصل رو با نامه ای که وزارت علوم بهت میده میتونی از دانشگاه هایی که کارشناسی و ارشد بودی بری بگیری...
    در هر صورت امیدوارم که کارهاتون خوب پیش بره.
    موفق باشید.

پیش فرض پاسخ : فرصت کوتاه مدت مطالعاتی 6 ماه وزارت علوم

با سلام. کسایی که برای ویزاشون برای فرصت مطالعاتی مدارک لیسانس و فوق رو لازم دارند بایدچکار کنند؟ این که گفته میشه وزارت علوم نامه می زنه به دانشگاه که بره مدرکو بگیره به چه صورته؟ یعنی اجازه میده مدرکو بخره یا نه اجازه می ده ببره ترجمه کنه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hfmiut نمایش پست ها
    با سلام. کسایی که برای ویزاشون برای فرصت مطالعاتی مدارک لیسانس و فوق رو لازم دارند بایدچکار کنند؟ این که گفته میشه وزارت علوم نامه می زنه به دانشگاه که بره مدرکو بگیره به چه صورته؟ یعنی اجازه میده مدرکو بخره یا نه اجازه می ده ببره ترجمه کنه؟
    میتونید مدارکو بگیرید ببرید برای ترجمه و دوباره باید مدارکو تحویل بدین به دانشگاه.

Junior Member

سلام دوستان
    آیا هنوز ارز رو فقط بانک تجارت هرمزان میده؟ حتی برای شهرستانیها؟
    ممنون می شم اگه اطلاع دارید بفرمایید.

سلام

یه سوال که شاید عجیب باشه. میخواستم بدونم امکانش هست که بین تحصیلات دکترا به جای اینکه برای فرصت بریم بتونیم از یه جایی برای فوق دکترا پذیرش بگیریم؟ من پروژه ی دکترام رو میتونم تا ترم 5 تحصیلات دکترام تموم کنم. میخوام بدونم بعدش میشه برای 1.5 هم برم برای یه دوره ی فوق دکترا و بعدش برگردمو دفاع دکترام رو انجام بدم (یعنی 2.5 اینجا مشغول دکترا باشم و همه ی واحد ها و کارهای پروژم رو تموم کنم و فقط دفاع بمونه و 1.5 سال هم برم برای پست داک و بعدش هم برگردم برای دفاعم ( در عرض 4 سال هم دکترام رو بگیرم و هم یه دوره ی فوق دکترا بگذرونم) ؟ همچین چیزی میشه که در حین تحصیل دکترا تو یه کشور دیگه پست داک گذروند؟
    ممنون میشم از راهنماییتون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط majid48 نمایش پست ها
    دوستان خانم اکبری الان در ساختمان شهرک قدس هستند یا در ساختمان میدان فردوسی. راستش من در مهر ماه پرونده فرصت را تکمیل کردم و حتی ضمانت نامه بانکی هم روی آن گذاشتم بعد خانم اکبری منو فرستاد ساختمان میدان فردوسی. توی ساختمان فردوسی یه نامه به من دادند که برم دانشگاه خودم و ازآنجا به بانک معرفی بشم ولی بانک گفت که ارز نداره و معادل ریالی میده که اصلا بدرد من نمیخورد و دست آخر من به این سفر نرفتم . حالا میخوام برم ضمانت نامه را پس بگیرم و نامه برای بانک ببرم ولی نمیدانم از کجا شروع کنم. چون از شهر من تا تهران راه زیاده لطفا اگر کسی اطلاع داره منو راهنمایی کنه. ممنون
    سلام دوست عزیز
    آیا هنوزم وضعیت ارز حل نشده و معادل ریالی را می دن؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arezoos نمایش پست ها
    سلام

یه سوال که شاید عجیب باشه. میخواستم بدونم امکانش هست که بین تحصیلات دکترا به جای اینکه برای فرصت بریم بتونیم از یه جایی برای فوق دکترا پذیرش بگیریم؟ من پروژه ی دکترام رو میتونم تا ترم 5 تحصیلات دکترام تموم کنم. میخوام بدونم بعدش میشه برای 1.5 هم برم برای یه دوره ی فوق دکترا و بعدش برگردمو دفاع دکترام رو انجام بدم (یعنی 2.5 اینجا مشغول دکترا باشم و همه ی واحد ها و کارهای پروژم رو تموم کنم و فقط دفاع بمونه و 1.5 سال هم برم برای پست داک و بعدش هم برگردم برای دفاعم ( در عرض 4 سال هم دکترام رو بگیرم و هم یه دوره ی فوق دکترا بگذرونم) ؟ همچین چیزی میشه که در حین تحصیل دکترا تو یه کشور دیگه پست داک گذروند؟
    ممنون میشم از راهنماییتون
    سلام
    تا اونجایی که می دونم اگر بتونید فرصت پست داک رو پیدا کنید حتما نیازی به این نیست که دکتری تون تموم شده باشه. میتونید برید و بعد برگردید از دکتریتون دفاع کنید

Junior Member

سلام دوستان
    کسی خبر داره وقتی ارز گرفتیم، معادل ریالیش رو قراره کی و چطوری بهمون بر گردونن
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط amirali66 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    به اطلاع عزیزان برسانم که تا اطلاع ثانوی فرصت مطالعاتی را فراموش کنید. وزارت علوم من و شما رو مسخره خودش کرده. از ما گفتن
    دوست عزیز منظورتون چیه؟ ما همین هفته پیش از وزارت نامه supportش رو دریافت کردیم بدون هیچ مشکلی!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط somina نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی خبر داره وقتی ارز گرفتیم، معادل ریالیش رو قراره کی و چطوری بهمون بر گردونن
    ممنون
    بعد از اینکه از فرصت برگشتین باید برین پیش خانم اکبری برای تسویه حساب و کارهای مربوط به دریافت معادل ریالی.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)