صفحه 97 از 317 نخستنخست ... 4787888990919293949596979899100101102103104105106107147197 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 961 تا 970 , از مجموع 3167

موضوع: مسائل مربوط به پذیرش فرصت مطالعاتی (قوانین در پست اول)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فرصت کوتاه مدت مطالعاتی 6 ماه وزارت علوم

نقل قول نوشته اصلی توسط sarayan نمایش پست ها
    پیشنهاد میکنم هر چه زودتر خودتون بلیط تهیه کنید. بهرحال بعدا میتونید از ایران ایر استعلام بگیرید و هزینه بلیطتون رو دریافت کنید.
    من حدود یکماه قبل ویزا رو تحویل وزارت دادم و ریال گرفتم ولی ارز هنوز خیر.
    بیمه بعد از بازگشت و با رسید پرداختی دانشگاه امریکایی در ایران پرداخت میشه.
    مرسی از راهنماییتون. من خودم هم نظرم همین هست که زودتر بلیط رو بگیرم. ولی می‌خوام مطمئن شم که مشکلی پیش نیاد. خوب ایران ایر که نداره پس از چی می‌خوان استعلام کنن. آخه الان به خاطر اینکه به موعد پرواز نزدیک شدیم و بلیط‌ها حداقل ۷۰۰ تا ۸۰۰ هزار گرونترن. نمیدونم چیکار کنم با این وضعیت. اگه بخرم اونا پولشو میدن یا بازی در میارن؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ali3265 نمایش پست ها
    مرسی از راهنماییتون. من خودم هم نظرم همین هست که زودتر بلیط رو بگیرم. ولی می‌خوام مطمئن شم که مشکلی پیش نیاد. خوب ایران ایر که نداره پس از چی می‌خوان استعلام کنن. آخه الان به خاطر اینکه به موعد پرواز نزدیک شدیم و بلیط‌ها حداقل ۷۰۰ تا ۸۰۰ هزار گرونترن. نمیدونم چیکار کنم با این وضعیت. اگه بخرم اونا پولشو میدن یا بازی در میارن؟؟
    این مشکل برای امریکا بهرحال وجود داره. منهم میخواستم از ایران ایر بگیرم ولی ظاهرا بیسار بی نظم هست و احتمال تاخیرهای چند ساعتی داره. پرواز مستقیم که مسلما وجود نداره. اما قیمت بلیط با استعلام در نهایت پرداخت میشه.
    همچنین اگه بتونین سفرتون 10 روزی زودتر برید بلیط شامل قیمتهای هایسیزن نمیشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arash20498 نمایش پست ها
    دوست عزیزم سلام.
    در جواب به سوالاهایت باید بگویم که به نظر من هنوز هم وقت داری. اگه هفته بعد پروپوزالت تصویب بشه، خوب سریع برو دنبال کاراش تا قبل از اسفند بتونی کارهای طرف ایران رو انجام بدی. مراحلش رو توی آدرسی که توی پست قبلی گذاشتم تقریبا کامل توضیح داده شده. به نظر من از همین الان بچسب به ایمیل زدن به اساتید مختلف و در نامه هایت تاکید کن که از آنها کمک مالی نمی خواهی تا سریع تر و بیشتر جوابت را بدهند. هر شب 100 تا ایمیل بزن یا بیشتر. بالاخره موفق می شی از یکی جواب بگیری. بعد سریع برو وزارت خونه و بقیه کارها رو ردیف کن. همانطور که گفتی ظاهرا باید قبل از عید کارهای طرف ایرانت تموم شده باشه. حتی خانم اکبری (مسئول فرصت مطالعاتی در وزارت علوم) می گه که باید قبل از عید از کشور خارج شده باشید و گرنه ممکن است بشود یا نشود. ولی با جستجوی ناقصی که من انجام دادم به این نتیجه رسیدم که اگر کارهای طرف ایرانت رو قبل از عید انجام داده باشی و فقط بخاطر ویزا کارت به بعد از عید کشیده بشه ظاهری می تونی بری (البته این خودش احتمالاپیگیری های بیشتری را می طلبد). در این رابطه عدم بورس بودن شما هم شاید یک نکته منفی باشد ولی بهرحال باید پیگری کنی دیگه. الانم که یکم وضع ویزا دادن کشورها خراب شده فکر کنم وزارت خونه هم همکاری بیشتری بکنه. در ضمن تو مشکل سربازی اگر نداری که از من خیلی جلوتری. من کلی دویدم و وثیقه گذاشتم و حتی پاسپورت هم نداشتم. پس اگر واقعا مخواهی که بری بجنب. به نظر من می تونی قبل از عید کارهای طرف ایرانتو تموم کنی. در ضمن من برای کشور نیوزلند اقدام کردم. امید وارم که موفق باشی. راستی نگفتی رشته ات چی هست؟ کدوم دانشگاه درس می خونی؟ چرا فقط آمریکا؟
    موفق باشی
    من برای کشور نیوزلند اقدام کردم.
    سلام عذر میخوام من هم واسه فرصت از نیوزلند دانشگاه آوکلند پذیرش گرفتم. ظاهرا شما برای اونجا اقدام کرده بودید. میتونم اطلاعات بیشتری رو ازتون داشته باشم؟

سلام
    من تازه میخوام برای فرصت اقدام کنم بین آمریکا و آلمان دودل هستم هزینه های شما برای رفتن به آمریکا چقدر شد و از وزارت علوم چقدر کمک هزینه گرفتید این درسته که به دانشجوهای غیربورس نصف مبلغ نوشته شده در نامه را در نهایت میدهند؟
    ممنون از راهنماییتون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sarayan نمایش پست ها
    این مشکل برای امریکا بهرحال وجود داره. منهم میخواستم از ایران ایر بگیرم ولی ظاهرا بیسار بی نظم هست و احتمال تاخیرهای چند ساعتی داره. پرواز مستقیم که مسلما وجود نداره. اما قیمت بلیط با استعلام در نهایت پرداخت میشه.
    همچنین اگه بتونین سفرتون 10 روزی زودتر برید بلیط شامل قیمتهای هایسیزن نمیشه.
    با سلام،
    من هنوز فرم DS-2019 را نگرفتم و احتمالا تا آخر ماه بگیرم.از چه طریق برام پست بشه بهتره؟ شما کدام سفارت برای ویزا پیشنهاد می کنید و بهترین راه پرداخت هزینه ها چیه؟و اینکه شما با هزینه شخصی اقدام کردید؟برای دو نفر استیتمنت بانکی چقدر باشه؟همون که برای دانشگاه گرفتیم کافیه یا باید گردش مالی باشه؟
    ممنون میشم جواب بدید.با تشکر

Junior Member

با سلام به همه دوستان
    من يه سوال دارم در مورد اين ايميل استاد و اينكه از كجا مي تونم يه فرمت دعوتنامه پيدا كنم.

Please send me a text for the invitation letter, I will then read, make changes and send a letter back to you. But please send me the invitation letter with text

لطفا اگه كسي مي دونه راهنمايي كنين.مرسي

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط aftab123 نمایش پست ها
    با سلام به همه دوستان
    من يه سوال دارم در مورد اين ايميل استاد و اينكه از كجا مي تونم يه فرمت دعوتنامه پيدا كنم.

Please send me a text for the invitation letter, I will then read, make changes and send a letter back to you. But please send me the invitation letter with text

لطفا اگه كسي مي دونه راهنمايي كنين.مرسي
    تا اونجا که من میدونم استاد نباید نامه دعوت نامه بده..دعوت نامه باید به طور رسمی از طرف دانشکده یا دانشگاه باشه!
    اگه نمونه دعوت نامه دانشگاه رو میخواین بهم پیام خصوصی بدین تا براتون بفرستم
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

Senior Member Rarely آواتار ها

پیش فرض فرصت کوتاه مدت مطالعاتی 6 ماهه وزارت بهداشت

سلام دوستان عزیز. ما از دانشجویان زیر مجموعه وزارت بهداشت هستیم و میدونم که این تاپیک برای بچه های وزارت علوم هست اما ممنون میشم راهنمایی کنید. ما ویزای مهاجرتی داریم و به امید خدا بزودی عازم کانادا هستیم. برای اینکه توی چند ماه اول ورود با محیط کار و دانشگاه آشنا بشیم، پیشاپیش با چند تا از اساتید دانشگاههای مختلف مکاتبه کردیم و تقاضای همکاری با اونها در پروژه هاشون رو دادیم. و منتظر جواب هستیم.

1- آیا استاد یا دانشگاه مربوطه مدرکی چیزی از ما میخواهد تا مجوز همکاری را به ما بدهند؟ مثلا گواهی اشتغال به تحصیل یا رفرنس لتر یا ریز نمرات مقطع تخصص به صورت مهر و موم شده در پاکت دانشگاه و غیره؟ یعنی آیا حتما باید برای شرکت و همکاری در پژوهش در یک دانشگاه خارجی، از دانشگاه ایرانی خودمون یا از استاد خودمون برایشان معرفینامه ای چیزی ببریم؟

2- اگر بخواهیم از هزینه شخصی و یا فاند استاد خارجی استفاده کنیم و هزینه ای از دانشگاه اینجا دریافت نکنیم آیا باز هم نیاز به پر کردن فرم یا مدرک یا هر چیز دیگری در دانشگاه اینجا هست؟منظورم اینه که اصلا لازمه که بهشون اطلاع بدهیم، یا اینکه میشه یه ترم مرخصی بگیریم (یا نگیریم) و بریم و برگردیم؟
    کد:3111 ارسال: 26 جون 2011 رسیدن به سنترال آفیس: 30 جون 2011 فایل نامبر: 2 سپتامبر 2011 اینپراسس: 2013 Feb 5 دریافت مدیکال از آنکارا: 8 مارچ 2013 اضافه شدن لاین مدیکال: 5 آپریل 2013پاس ریکویست: 29 نوامبر 2013 خدایا شکرت

پیش فرض پاسخ : فرصت کوتاه مدت مطالعاتی 6 ماه وزارت بهداشت

نقل قول نوشته اصلی توسط Rarely نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز. ما از دانشجویان زیر مجموعه وزارت بهداشت هستیم و میدونم که این تاپیک برای بچه های وزارت علوم هست اما ممنون میشم راهنمایی کنید. ما ویزای مهاجرتی داریم و به امید خدا بزودی عازم کانادا هستیم. برای اینکه توی چند ماه اول ورود با محیط کار و دانشگاه آشنا بشیم، پیشاپیش با چند تا از اساتید دانشگاههای مختلف مکاتبه کردیم و تقاضای همکاری با اونها در پروژه هاشون رو دادیم. و منتظر جواب هستیم.

1- آیا استاد یا دانشگاه مربوطه مدرکی چیزی از ما میخواهد تا مجوز همکاری را به ما بدهند؟ مثلا گواهی اشتغال به تحصیل یا رفرنس لتر یا ریز نمرات مقطع تخصص به صورت مهر و موم شده در پاکت دانشگاه و غیره؟ یعنی آیا حتما باید برای شرکت و همکاری در پژوهش در یک دانشگاه خارجی، از دانشگاه ایرانی خودمون یا از استاد خودمون برایشان معرفینامه ای چیزی ببریم؟

2- اگر بخواهیم از هزینه شخصی و یا فاند استاد خارجی استفاده کنیم و هزینه ای از دانشگاه اینجا دریافت نکنیم آیا باز هم نیاز به پر کردن فرم یا مدرک یا هر چیز دیگری در دانشگاه اینجا هست؟منظورم اینه که اصلا لازمه که بهشون اطلاع بدهیم، یا اینکه میشه یه ترم مرخصی بگیریم (یا نگیریم) و بریم و برگردیم؟
    سلام

معمولا برای فرصت مطالعاتی حداقل یه گواهی اشتعال به تحصیل نیازه
    اگه به فاند اینجا نیازی ندارید اصلا نیازی نیست که فرم مربوطه را پر کنید و نیازی هم به مرخصی نیست

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : فرصت کوتاه مدت مطالعاتی 6 ماه وزارت بهداشت

نقل قول نوشته اصلی توسط sssaeed2009 نمایش پست ها
    سلام

معمولا برای فرصت مطالعاتی حداقل یه گواهی اشتعال به تحصیل نیازه
    اگه به فاند اینجا نیازی ندارید اصلا نیازی نیست که فرم مربوطه را پر کنید و نیازی هم به مرخصی نیست
    دانشگاه به دانشگاه فرق میکنه من برای 2 تا دانشگاه اپلی کرده بودم نیازی به گواهی اشتغال به تحصیل هم نبود...فقط استادتون (اونی که براش اپلی کردین) باید تائید کنه که شما توانایی و صلاحیت کافی رو به عنوان یک ریسرچر دارین...کسی رو میشناسم که با مدرک ارشد بعد از فارق التحصیلش برای فرصت مطالعاتی با هزینه خودش (هزینه زندگی فقط) رفته بود یک دانشگاه بعد از 6 ماه هم برای یک دانشگاه دیگه اپلی کرده بود برای دکتری
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)