صفحه 99 از 317 نخستنخست ... 498990919293949596979899100101102103104105106107108109149199 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 981 تا 990 , از مجموع 3167

موضوع: مسائل مربوط به پذیرش فرصت مطالعاتی (قوانین در پست اول)

پیش فرض پاسخ : فرصت کوتاه مدت مطالعاتی 6 ماه وزارت علوم

سلام. بچه ها من دعوت نامه از یکی از اساتید ایتالیا گرفتم. برای گرفتن نامه از دانشگاه برای معرفی به وزارت علوم برای فرصت، همونطور که میدونید، اول باید دفتر حقوقی دانشگاه تایید کنه تا آموزش نامه رو بزنه. حالا مشکل اینجاست که من تعهد محضری رو از شهر خودم که 24 ساعت تا دانشگاه فاصله داره گرفتم، چون ضامن هام اونجا بودن. الان دفتر حقوقی به من میگه که غیر از این تعهد، باید یه چک 10 میلیونی هم یکی از ضامن هات بده و اون یکی هم پشتش رو امضا کنه و امضا هم باید توی دفتر خونه بزنند و ..... حالا هرچی من میگم، بابا بذار همسرم بیاد چک بذاره میگه نه باید ضامنات بذارن. حالا سوالم اینه که این روالی که اینا میگن، برای همه دانشگاه ها هست یا اینا در آوردند از خودشون. چون یه جای دیگه هم یه چرتی میگفت. میگفت که تعهد محضریت رو نباید شهر خودت می گرفتی باید اینجا میگرفتی که نماینده دانشگاه هم بیاد دفترخونه!!! و اونم امضا کنه. که من فرمت اصلی سند محضری با سربرگ وزارت علوم رو بهش دادم، گفتم ببین جایی برای امضاء نماینده دانشگاه نیست. دیگه قبول کرد.
    به همین خاطر می پرسم. میخوام بدونم که همه دانشگاه ها چک میخوان برای دانشجوی غیربورسیه و این چک رو حتما باید ضامن ها بذارند یا باز این از خودش داره قانون در میکنه! والا فکر کنم وقتی دیگه کارامون انجلم بشه بخوایم بریم، دیگه داغون باشیم از بس اذیتمون کردند!

بچه ها فقط تو رو خدا زود جواب بدید و راهنمایی کنید، چون من باید تا آخر اسفند کارام انجام شده باشه و برم. مرسی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nazzi_hamdam نمایش پست ها
    سلام. بچه ها من دعوت نامه از یکی از اساتید ایتالیا گرفتم. برای گرفتن نامه از دانشگاه برای معرفی به وزارت علوم برای فرصت، همونطور که میدونید، اول باید دفتر حقوقی دانشگاه تایید کنه تا آموزش نامه رو بزنه. حالا مشکل اینجاست که من تعهد محضری رو از شهر خودم که 24 ساعت تا دانشگاه فاصله داره گرفتم، چون ضامن هام اونجا بودن. الان دفتر حقوقی به من میگه که غیر از این تعهد، باید یه چک 10 میلیونی هم یکی از ضامن هات بده و اون یکی هم پشتش رو امضا کنه و امضا هم باید توی دفتر خونه بزنند و ..... حالا هرچی من میگم، بابا بذار همسرم بیاد چک بذاره میگه نه باید ضامنات بذارن. حالا سوالم اینه که این روالی که اینا میگن، برای همه دانشگاه ها هست یا اینا در آوردند از خودشون. چون یه جای دیگه هم یه چرتی میگفت. میگفت که تعهد محضریت رو نباید شهر خودت می گرفتی باید اینجا میگرفتی که نماینده دانشگاه هم بیاد دفترخونه!!! و اونم امضا کنه. که من فرمت اصلی سند محضری با سربرگ وزارت علوم رو بهش دادم، گفتم ببین جایی برای امضاء نماینده دانشگاه نیست. دیگه قبول کرد.
    به همین خاطر می پرسم. میخوام بدونم که همه دانشگاه ها چک میخوان برای دانشجوی غیربورسیه و این چک رو حتما باید ضامن ها بذارند یا باز این از خودش داره قانون در میکنه! والا فکر کنم وقتی دیگه کارامون انجلم بشه بخوایم بریم، دیگه داغون باشیم از بس اذیتمون کردند!
    چک را نباید حتما ضامنین امضا کنند. هر کسی میتونه برای شما چک بذاره.

sarayan جان ممنون از جوابت. به نظر شما من برم وزارت علوم خانم اکبری یا دفتر حقوقیِ وزارت علوم یه زنگ میزنن به این دفتر حقوقی دانشگاه که این کوتاه بیاد و همسرم چک بذاره؟ هرچی که ما میکشیم برای این بی اطلاعی اینا و چند حرفی ها هست. یه دستورالعمل ثابت ندارند که آدم از اول تکلیفش رو بدونه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nazzi_hamdam نمایش پست ها
    sarayan جان ممنون از جوابت. به نظر شما من برم وزارت علوم خانم اکبری یا دفتر حقوقیِ وزارت علوم یه زنگ میزنن به این دفتر حقوقی دانشگاه که این کوتاه بیاد و همسرم چک بذاره؟ هرچی که ما میکشیم برای این بی اطلاعی اینا و چند حرفی ها هست. یه دستورالعمل ثابت ندارند که آدم از اول تکلیفش رو بدونه.
    اگه محل تحصیلتون دانشکده باشه از دانشگاه مرکزی دستور می گیرن و کار انجام میدن. به هرحال هر رفرنسی برای تایید حرفتون میتونه کمک کنه مثل دانشجویانی که قبل از شما رفته باشن و .... وزارت علوم هم میتونه حداقل راهنمایی کنه و یا نامه ای بده که نیاز به امضای ضامن نیست.

مرسی sarayan جان. کسایی که بورسیه نبودن و فرصت مطالعاتی رفتند، میشه راهنمایی کنند که از کدوم دانشگاه بودند و این قانون چک ضمانت گذاشتن در دانشگاه اونها هم اعمال شده یا نه؟ و اینکه در مورد اونها هم این چک ضمانت رو حتما باید ضامن ها میذاشتن یا نه؟ ممنون

بچه ها کسی جواب این سوالو نمیدونه:
    اگه بورس هر کدوم از دانشگاه های
    آزاد
    پیام نور
    غیرانتفاعی
    بشیم، فرقی با بورس دانشگاه دولتی نداره و باز هم هزینه کامل رو برای 6 ماه فرصت دریافت می کنیم؟
    لطفا اگه کسی دقیقا میدونه برای آزاد و پیام نور و غیرانتفاعی چه جوریه بیاد اینجا اطلاع رسانی کنه

Junior Member

سلام

دوستان کسی میدونه اگه ویزامون تا قبل از عید سال چهارم نیاد و بعد از عید بیاد بازم کمک هزینه رو وزارت علوم میده؟

سلام
    کسی میدونه در حین تحصیل در دکترای داخل چند ترم میشه مرخصی گرفت؟
    من دانشجوی دکترای پژوهش محورم و میخوام بدونم اگه الان در حین تحصیلم در ایران، واسه دکترا پذیرش بگیرم، میتونم دو ترم مرخصی بگیرم و اگه مطمئن شدم از کافی بودن فاندم برای هزینه های اون ور بعد اینجارو انصراف بدم؟
    یا مثلا برای فرصت برم اون ور و اگه استادی بهم فاند داد ، اون وقت اینجارو انصراف بدم و در طی این مدت ، دکترای ایران رو مرخصی بگیرم که اگه یه وقت کار اون ور جور نشد بتونم برگردم

سلام دوستان .من دانشجوی دکترای کامپیوترم در هند..آیا میتونم از فرصت مطالعاتی برای استرالیا استفاده کنم ؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)