صفحه 209 از 317 نخستنخست ... 109159199200201202203204205206207208209210211212213214215216217218219259309 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,081 تا 2,090 , از مجموع 3167

موضوع: مسائل مربوط به پذیرش فرصت مطالعاتی (قوانین در پست اول)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به پذیرش فرصت مطالعاتی (وزارت علوم، وزارت بهداشت و انواع دیگر)

سلام
    کسی اطلاع داره که برای بچه های ورودی مهر 91 که گفتن تا آخر شهریور مهلت دارند آیا امکان تمدید زمان بیشتر هست یا نه؟
    اگر درخواست بدیم شانس این که موافقت کنند هست؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به پذیرش فرصت مطالعاتی (وزارت علوم، وزارت بهداشت و انواع دیگر)

نقل قول نوشته اصلی توسط imansaj نمایش پست ها
    یه نامه روش بود (از طرف وزارت علوم فکر کنم یا سازمان امور دانشجویان) به وزارت خارجه که این اقا میخواد بره فلان دانشگاه با هزینه ما. بعد وزارت خارجه نامه و یکی از برگه های حمایت مالی رو ازم گرفت یه نامه فارسی رو کاغذ مخصوص و با مهر برجسته برای سفارت اسپانیا به من داد که این اقا میخواد بیاد کشور شما در دادن ویزا باهاشون همکاری کنید. شرمنده انقدر کارهام سریع شد نتونستم عکس از هیچکدووشون بگیرم. نامه وزارت خارجه خطاب به سفارت اسپانیا بود و فقط برای اونجا بود.
    مرسی جوابتون، نامه فارسی!!! پس چرا خانم اکبری به من گفتن که لازم نیست!!!!! دوستان اونایی که سفارت آمریکا رفتن این نامه وزارت امور خارجه رو بردن؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط lotous نمایش پست ها
    سلام
    کسی اطلاع داره که برای بچه های ورودی مهر 91 که گفتن تا آخر شهریور مهلت دارند آیا امکان تمدید زمان بیشتر هست یا نه؟
    اگر درخواست بدیم شانس این که موافقت کنند هست؟
    دیروز خانم اکبری گفتن فعلاً هیچی معلوم نیست!
    من که حدودای آخر مهر می‌تونم ویزا بگیرم و امیدوارم حداقل یک ماه تمدید بشه. یعنی به نظرم باید تمدید شه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فیزیک-اپتیک و لیزر، دانشگاه شیراز

نقل قول نوشته اصلی توسط chnour نمایش پست ها
    مرسی جوابتون، نامه فارسی!!! پس چرا خانم اکبری به من گفتن که لازم نیست!!!!! دوستان اونایی که سفارت آمریکا رفتن این نامه وزارت امور خارجه رو بردن؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    نامه فارسی بود. مسئول فرصت مطالعاتی تو دانشگاه ما گفت برای امریکا و کانادا یه همچین نامه ای رو نمیدن. اگر میخواین برید آمریکا شاید برای همین بهتون گفتن لازم نیست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط imansaj نمایش پست ها
    نامه فارسی بود. مسئول فرصت مطالعاتی تو دانشگاه ما گفت برای امریکا و کانادا یه همچین نامه ای رو نمیدن. اگر میخواین برید آمریکا شاید برای همین بهتون گفتن لازم نیست.
    چون آمریکا اینجا سفارت نداره وزرات خارجه هم اصولا نامه ای نمی زنه برا سفارت آمریکا. سفارت امریکا (دبی یا هرجای دیگه) هم همچین نامه ای را از طرف وزارت خارجه نمی خواد. فقط نامه ساپورت مالی وزارت علوم رو می خواد.

Junior Member

دوستان کسی تونسته نامه صوری ساپورت مالی دانشگاه رو بگیره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط lotous نمایش پست ها
    چون آمریکا اینجا سفارت نداره وزرات خارجه هم اصولا نامه ای نمی زنه برا سفارت آمریکا. سفارت امریکا (دبی یا هرجای دیگه) هم همچین نامه ای را از طرف وزارت خارجه نمی خواد. فقط نامه ساپورت مالی وزارت علوم رو می خواد.
    من برا ی فرصت اومدم امریکا و اصلا به وزارت خارجه مراجعه نکردم.

Junior Member

سلام
    الان حدود 16 روز است که دانشگاه پذیرش فرصت مطالعاتی و سایر مدارک من را فرستاده برای وزارت علوم ولی هنوز هیچ خبری نیست. از هفته آینده هم دانشگاه ما تعطیل می شود. من چکار کنم ؟ بیام تهران و حضوری پیگیری کنم؟ لطفا کمکم کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bameri نمایش پست ها
    سلام
    الان حدود 16 روز است که دانشگاه پذیرش فرصت مطالعاتی و سایر مدارک من را فرستاده برای وزارت علوم ولی هنوز هیچ خبری نیست. از هفته آینده هم دانشگاه ما تعطیل می شود. من چکار کنم ؟ بیام تهران و حضوری پیگیری کنم؟ لطفا کمکم کنید
    اگر ورودی مهر 91 هستی که ظاهرا تا اخر شهریور مهلت داری، من اگر جای شما بودم می رفتم تهران. البته اول تا می تونین تلفنی پیگیری کنین. انشااله که موفق باشین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bameri نمایش پست ها
    سلام
    خیلی خیلی اصرار دارن که دانشجو حضوری پیگیری نکنه. نماینده دانشگاه خودشون کارها رو انجام می‌دن، نگران نباشید ظرف چند روز آینده بهتون خبر میدن که نامه ساپورت مالی وزارت علوم آماده شده. از کارشناس تحصیلات تکمیلی دانشگاه خودتون بپرسید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)