صفحه 11 از 317 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202161111 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 3167

موضوع: مسائل مربوط به پذیرش فرصت مطالعاتی (قوانین در پست اول)

پیش فرض پاسخ : فرصت کوتاه مدت مطالعاتی 6 ماه وزارت علوم

این لیست الف مسخره ترین چیزیه که دیدم. INSEAD فرانسه که business schoolاش top 10 دنیاست تو لیست ب گذاشتن! IE اسپانیا که کلا نامعتبره!.. یعنی من اگه بخوام برم اینجا باید بیخیال ساپورت وزارت خونه بشم.. خسته نباشن.. یعنی برای اینجاها ارز دولتی هم نمیدن؟

یه سوال دیگه هم داشتم.. کسی رو میشناسید که از حمایت بنیاد ملی نخبگان برای فرصت مطالعاتی استفاده کرده باشه؟ چه مدت رو ساپورت میکنن؟ چقدر میدن واسه کشورهای مختلف؟ آیا اونها هم براساس لیست وزارت علوم عمل میکنن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط myapplication نمایش پست ها
    یه سوال دیگه هم داشتم.. کسی رو میشناسید که از حمایت بنیاد ملی نخبگان برای فرصت مطالعاتی استفاده کرده باشه؟ چه مدت رو ساپورت میکنن؟ چقدر میدن واسه کشورهای مختلف؟ آیا اونها هم براساس لیست وزارت علوم عمل میکنن؟
    چیزی که من از این بنیاد فهمیدم اینه که چیزی که قراره واسش پول بدنو بیخیال شو مثل وام مسکن و فرصت و ...
    فقط سربازی معاف شدنو اونم با کلی نامه بازی میشه روش حساب کرد

سلام
    من دانشجو ترم 2 دکتری تربیت مدرس هستم ویزای کاری استرالیا رو هم گرفتم میخوام تزم رو طوری تعریف کنم که بتونم از فرصت مطالعاتی و پولی که وزارت علوم میده استفاده کنم. به نظرتون به استادا میل بزنم و تزم رو در راستای کار اونا تعریف کنم؟ یا فرقی نداره و تز و فرصت میتونه دو موضوع جدا از هم داشته باشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط nazaninjon نمایش پست ها
    سلام
    من دانشجو ترم 2 دکتری تربیت مدرس هستم ویزای کاری استرالیا رو هم گرفتم میخوام تزم رو طوری تعریف کنم که بتونم از فرصت مطالعاتی و پولی که وزارت علوم میده استفاده کنم. به نظرتون به استادا میل بزنم و تزم رو در راستای کار اونا تعریف کنم؟ یا فرقی نداره و تز و فرصت میتونه دو موضوع جدا از هم داشته باشه؟
    به نظر من بهتره این دوره در راستای تزتون باشه چون اولاً شما احتیاج به دعونتامه دارید و باید هدف از رفتنتون در اون توضیح داده بشه و در جلسات دانشکده و دانشگاه مطرح بشه و بعد میره وزارتخونه و ممکنه سفارت هم تا حدی جزئیات و هدف از رفتن رو بخواد و یا در سکیوریتی چک براتون مشکل ایجاد بشه. علاوه براین شما ممکنه وقتی برگردید ایران و بخواین رو تزتون کار کنید وقت کم بیارید و به دردسر بیفتین

[QUOTE=Geologists;847494]به نظر من بهتره این دوره در راستای تزتون باشه چون اولاً شما احتیاج به دعونتامه دارید و باید هدف از رفتنتون در اون توضیح داده بشه و در جلسات دانشکده و دانشگاه مطرح بشه و بعد میره وزارتخونه و ممکنه سفارت هم تا حدی جزئیات و هدف از رفتن رو بخواد و یا در سکیوریتی چک براتون مشکل ایجاد بشه. علاوه براین شما ممکنه وقتی برگردید ایران و بخواین رو تزتون کار کنید وقت کم بیارید و به دردسر بیفتین[/QUا
    البته من الان ویزام دستمه و از این بابت مشکلی ندارم فقط می خوام بدونم استاد خارجی کمک میکنه که تز اینجا رو در راستای کار اونا تعریف کنم؟

[QUOTE=nazaninjon;849198]
    نقل قول نوشته اصلی توسط Geologists نمایش پست ها
    به نظر من بهتره این دوره در راستای تزتون باشه چون اولاً شما احتیاج به دعونتامه دارید و باید هدف از رفتنتون در اون توضیح داده بشه و در جلسات دانشکده و دانشگاه مطرح بشه و بعد میره وزارتخونه و ممکنه سفارت هم تا حدی جزئیات و هدف از رفتن رو بخواد و یا در سکیوریتی چک براتون مشکل ایجاد بشه. علاوه براین شما ممکنه وقتی برگردید ایران و بخواین رو تزتون کار کنید وقت کم بیارید و به دردسر بیفتین[/QUا
    البته من الان ویزام دستمه و از این بابت مشکلی ندارم فقط می خوام بدونم استاد خارجی کمک میکنه که تز اینجا رو در راستای کار اونا تعریف کنم؟
    سلام
    اگر تزتون در راستای سفرتون باشه چه بهتر ولی فرمایش دوست گرامی مون Geologists یه کم ایراد داره. اولا گروه هر چی استاد راهنما بگه رو تایید میکنه. دانشگاه و وزارت علوم به هیچ وجه من الوجوه کاری با این ارتباط ندارن. میمونه سفارت. من که واسه کانادا اقدام کردم و شکر خدا ویزا گرفتم این ارتباط مطلقا وجود نداشت. بهشون گفتم دارم میام مقدمات یک شاخه جدید از علم ریاضی رو که تو ایران کار نمیکنن رو یاد بگیرم. اونا هم گفتن بفرما البته بعد از 4 ماه و نیم. تازه شما هم که ویزا داری.

[QUOTE=nazaninjon;849198]
    نقل قول نوشته اصلی توسط Geologists نمایش پست ها
    به نظر من بهتره این دوره در راستای تزتون باشه چون اولاً شما احتیاج به دعونتامه دارید و باید هدف از رفتنتون در اون توضیح داده بشه و در جلسات دانشکده و دانشگاه مطرح بشه و بعد میره وزارتخونه و ممکنه سفارت هم تا حدی جزئیات و هدف از رفتن رو بخواد و یا در سکیوریتی چک براتون مشکل ایجاد بشه. علاوه براین شما ممکنه وقتی برگردید ایران و بخواین رو تزتون کار کنید وقت کم بیارید و به دردسر بیفتین[/QUا
    در واقع استاد راهنمای داخلی تون باید موافقت کنه که رساله رو اون خارجیه تعریف کنه. شاید بیچاره (استاد راهنمای داخلی) زیاد توش وارد نباشه.

سلام
    دوتا سوال داشتم. اول اینکه در نامه ای که استاد اون طرف مینویسه به جز تاریخ شروع، مدت دوره و حوزه کاری به صورت کلی چیز دیگه ای هم باید قید بشه یا خیر؟ برای من که دارم برای فرانسه اقدام میکنم باید تحت عنوان research scholar باشه یا sabbatical یا چیز دیگه ای؟
    دوم اینکه سفارت فرانسه یک انگیزش نامه هم میخواد ظاهرا. کسی نمونه انگیزشنامه که برای سفارت - حالا هرجایی - نوشته شده باشه داره که من بتونم ایده بگیرم ازش؟
    ممنون

پیش فرض فرصت مطالعاتي - پذيرش

سلام
    من دارم برای فرصت مطالعاتی اقدام میکنم برای فرانسه. رشته مدیریت. میخواستم بدونم کسی نمونه انگیزشنامه که برای ارائه به سفارت تهیه شده باشه داره که من بتونم ایده بگیرم ازش؟ و اینکه آیا کسی میدونه در نامه ای که استاد دانشگاه مقصد مینویسه برای ارائه به سفارت به جز تاریخ شروع دوره، مدتش و حوزه کاری چیز دیگه ای هم باید قید بشه یا نه؟
    ممنون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)